Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#12833
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 3 měsíce  
Dobrý den, občas na tyto stránky zavítám, ale ještě jsem nepřispívala. Já mám zase jinou zkušenost a dovolím si ji vám napsat.Před rokem jsem chodila ambulantně na antabus,schválně do jiného města. Radši jsem obětovala čas na dojíždění, abych mohla zůstat v anonymitě. Bohužel mě tam viděla moje bývalá spolupracovnice a kamarádka, která tam vezla klienta. Upozorňuji, že je profesionál v oboru, ne žádná klientka,tam bych to pochopila. Okamžitě to dala k dobrému v mé bývalé práci, což se mi samozřejmě okamžitě doneslo. Přesvědčovala jsem se, že o nic nejde, že je to můj život a pomluvy mě nezajímají. Já se chci léčit a ostatní mě nezajímají. Není to pravda. Hrozně se mě to dotklo, nechápu,proč to udělala, s léčením jsem okamžitě skončila a abstinuji bez antabusu, i když se přiznám, že s ním to pro mě bylo jednodušší. Takže i takové věci se stávají, bohužel. Jinak všem hodně zdaru do každodenního boje.
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12837
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 3 měsíce  
Je strašné, jak se stydíme za svou nemoc, jak jí okolí odsuzuje, nemoc ne, ale léčení, zesměšňuje.Ještě, že já mám AA, protože tam mám zázemí, a najdu vždy lidi, co se mně nikdy nevysmějí!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12840
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 3 měsíce  
Bohužel s tím řidičákem mluvěj pravdu.Taky čekám kdy mě najde obálka PČR.kdybych držel hubu,tak bez problému.Takže lžete,lžete a zase lžete že žádnej řidičák nemáte.A doufejme že tady ti šmejdi nešmejdí.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13661
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Oni fakt maji ze zakona povinnost ohlasit uz jenom podezreni. Jsem ted v podobne situaci, po (dobrovolne)detoxifikaci v Bohnicich nahlasili na magistrat, ze nejsem zpusobily k rizeni mororovych vozidel. Zatim jsem pozadal sveho lekare, aby me nechal vysetrit u Apolinare (second opinion). Ma s tim nekdo podobne zkusenosti? Jak se z toho dostat? Kazda rada vitana.
Jiri
Jiri

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13663
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
ahoj Jirko. Já byl v Bohnicích asi 30 minut (viz. první příspěvek, tuto diskusi jsem zakládal já cca před pul rokem)
Od chvíle, co mě mudr.Kulhánek prohlásil na diagnozu F10 (alkoholismus) uplynul cca. 2 měsíce a já běžel na poštu pro obálku at do 5 dnů odevzdám ŘP. Nasledoval dopravní psycholog (2000,-) a obvodní lékař (300,-) tyto dvě potvrzení zruší doporučení na odebrání ŘP a poté co je dodáte na magistrát, přijde vám potvrzení o zrušení správního řízení o odebrání ŘP. Do Bohnic nikdy, jsou jiné léčebny, mnohem lepší když už je nejhůře.Bohnice je směs fetáků a těžkejch alkoholiků z Prahy a tak se tam k lidem chovaj... ( je pro ně jedno, jestli jste alkáč co se válí v kanálu a lemtá 4lahve vodky denně, nebo pracující člověk co má s alkoholem problém). Ahoj držím palce.Petr
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13724
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Ahoj Petre, dekuji za informaci. Situaci jsem kozultoval s mym lekarem. Ten mi ale souhlas s rizenim motoroveho vozidla nechce dat, pry jenom kdyz dostane souhlas z Bohnic, pry abych se s nimi domluvil. Domlouvat se s Bohnicemi mi pripada jako uplny nesmysl. Zadne jine posudky ho nezajimaji. Jako jedinou moznost vidim ve zmene doktora. Mam jeste 3 tydny cas to udelat.
Mam nekolik otazek, ktere bych radsi se radsi zeptal privatne pres email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Mockrat dekuji, s pozdravem Jirka.
Jiri

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13725
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Změna lékaře nepomůže.Je to uzákoněný, nevím, který doktor kvůli tobě zákon poruší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13726
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Aho Jirko.
Jestli chceš na něco znám můj názor, napiš mi na

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

a pak mi sem napiš, že jsi mi psal. Petr
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13727
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
A Ty si Libo myslíš, že je to správně?
Ke mně kdyby se chovali všichni podle předpisů, tak jsem skončila asi pod mostem, verdikt z Bohnic byl jednoznačný,
svou práci nemsmím vykonávat, o řidičáku naštěstí nebyla řeč, to se zřejmě ještě tehdy tak neřešilo
Takže díky pochopení těch rozumnějších, svou práci vykonávám, pomáhám lidem a myslím, že dobře. A řidičák taky mám.
A vážím si sama sebe, že to zvládám.
Naštěstí jsem k tomu dostala příležitost.
Zničit někomu život proto, že se jde léčit,mi nepřipadá jako nejlepší řešení.
To mají mít větší šanci Ti, kteří se léčit nejdou a pohodě jezdí "pod vlivem"?
Alena
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13728
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Aleno,
gratuluji, že to zvládáte!Ale kde berete jistotu, že to bude zvládat každý?Stoprocentně souhlasím s Libou, já na místě lékaře bych taky zákony neporušovala,nikdy nevíte, co se může stát.
Že jezdí spousta lidí "pod vlivem" a léčit se nejdou víme všichni,je to samozřejmě špatně, ale pod tím není žádný lékař podepsaný-Vy osobně byste se třeba v konkrétním případě pod něco takového podepsala?Já ne.
Hezký den!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter