Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Partnerka alkoholika
*
#60379
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 3 měsíce  
Tak do tohohle mysleni jako ma Lenka obcas upadam i ja.Vzdyz on chodi do prace,nepije kazdej den a kdyz pije tak jen u sve matky.Vzdyt to neni zly.Ne ja ho malokdy videla opileho,protoze on je tak vypocitavej,ze si jezdil vzdy zachlastat jen k mamince.Ale pak si reknu jak lze,manipuluje se mnou,s detma a jak ma rad sve deti jen kdyz chce...proste...Ja nezazila to co Lenka a nechci.Ja bych to nedokazala asi zajit az tak daleko.Ja si vzdycky prehraju tu jeho vypocitavost a jak dopadli jeho dve deti a jaka je cela jeho rodina a fakt nechci takhle dopadnout.Kez by se stal zazrak a on byl nejak osvicenej.Ale..No a babicka maleho se take vubec nezajima... vůbec.A to beru i od ni jako sprostej podraz.
PosledníNaděje
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/01/2021 20:46 Provedl: PosledníNaděje.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60615
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Dobrý večer. Manžel je alkoholik ( již jsem psala v jiném vlákně ). Je normální aby manžel jedl sladkosti ve velkém množství? Patří to k alkoholismu? Denně 4 ks dortu, susenky, celá tabulka čokolády.
Když nemá nic sladkého sní marmeládu, med, ji i cukr lžíci.
Nevím zda to není problém tolik sladkého denně.
K lékaři nechodí.
Jiřina
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60617
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok, 2 měsíce  
Přehnané sladké je samozřejmě problém, nechodit k doktorům je ještě větší problém, ale tohle nesouvisí s alkoholismem.
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61713
Re: Partnerka alkoholika Před 3 rok  
Dobrý den.

Už uplynula nějaká doba a já bych chtěla pro všechny, co tohle čtou a nebo budou číst napsat, jak všechno tohle pokračuje. Přítele jsem zpět nevzala a nevzala až nastoupil do léčení. Teď jsem mu oporou. Už měsíc má za sebou v Jihlavě, tak uvidíme, jak to bude pokračovat dál...
PosledníNaděje
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter