Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...31
Dolů
Téma: Detox
*
#60912
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Neboj se, přežiješ to:-)
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60923
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj Eliško,
pokud jseš rozhodnutá, začni. Teď máš paniku z detoxu, to chápu. Já měla největšího bubáka z Bohnic. Zkusila jsem to sama a doma. Byl rok 2005. Vzala jsem si 14 dní dovolenou a prošla jsem očistcem. Začala jsem brát ADP, protože jsem nemohla spát. Ty zabraly po 14 dnech. Jseš přece zdravotník, tak víš jak to chodí. A nevěř tomu, že to v práci nikdo nezaregistroval, myslíme si, že když chlastáme vodku, že to nikdo nepozná. Nevím, jestli máš okna, to je pak už zcela mimo kontrolu, pokud piješ do bezvědomí.
Pokud tě děsí DETOX, začni sama nebo to aspoň zkus. Jako Simona, Edna, Erika, a další....pokud se to nepovede napoprvé, rvi se znovu a znovu. Musíš pro to něco udělat....jsme tu pro tebe.....nevím z jaké jseš lokality, to tady nevíme o sobě nikdo.....ale určitě jseš napojená na nemocnici ve které děláš. Dnes je alkoholismus brán jako nemoc, to si uvědom...začni....střízlivět,stojí to za to...
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60934
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ivana napsal:
Ahoj Eliško,
pokud jseš rozhodnutá, začni. Teď máš paniku z detoxu, to chápu. Já měla největšího bubáka z Bohnic. Zkusila jsem to sama a doma. Byl rok 2005. Vzala jsem si 14 dní dovolenou a prošla jsem očistcem. Začala jsem brát ADP, protože jsem nemohla spát. Ty zabraly po 14 dnech. Jseš přece zdravotník, tak víš jak to chodí. A nevěř tomu, že to v práci nikdo nezaregistroval, myslíme si, že když chlastáme vodku, že to nikdo nepozná. Nevím, jestli máš okna, to je pak už zcela mimo kontrolu, pokud piješ do bezvědomí.
Pokud tě děsí DETOX, začni sama nebo to aspoň zkus. Jako Simona, Edna, Erika, a další....pokud se to nepovede napoprvé, rvi se znovu a znovu. Musíš pro to něco udělat....jsme tu pro tebe.....nevím z jaké jseš lokality, to tady nevíme o sobě nikdo.....ale určitě jseš napojená na nemocnici ve které děláš. Dnes je alkoholismus brán jako nemoc, to si uvědom...začni....střízlivět,stojí to za to...


Okna jsou jeden z největších problému. Když si třeba vezmu, že po práci jedu na nákup, vrátím se, zaparkuju a ještě v autě většinou zacnu pít než jdu domu, kde vypiju svoji klasiku, druhy ráno si uvedomim, že nemám nejmenší ponětí, kde mám zaparkované auto
A to si bohužel nedělám prdel
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60936
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj Eliško,
no taky pěkný. Já dokonce i volala policajty, protože mi nedošlo, že jsem auto zaparkovala jinam, než obvykle a na 100% jsem věděla, že mi ho určitě ukradli...
Jak je dneska? Přemýšlela jsi o tom, že se spojíš s tím Tvým adiktologem?
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60938
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Simona napsal:
Ahoj Eliško,
no taky pěkný. Já dokonce i volala policajty, protože mi nedošlo, že jsem auto zaparkovala jinam, než obvykle a na 100% jsem věděla, že mi ho určitě ukradli...
Jak je dneska? Přemýšlela jsi o tom, že se spojíš s tím Tvým adiktologem?


Dneska mám volno, po 3ch 12tkach a před dalšími 3mi.. kdy většinou musím vyřídit resty, takže hekticky, zvlášť když první co jde ráno udělat je nalejt víno. Moc se toho udělat nedá, je hnusný to přiznat, ale i tak dokážu sednout do auta a po městě vyřídit věci. Co si budeme, proste potrebuju zavřít dřív než způsobím problém. Nebo dřív, než to skončím sama
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60939
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško, jsi alespoň přesvědčená, že chceš přestat pít, nebo doufáš, že Tě spasí týdenní detox?
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60940
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Simona napsal:
Eliško, jsi alespoň přesvědčená, že chceš přestat pít, nebo doufáš, že Tě spasí týdenní detox?

Nevím jak odpovědět. Chci přestat. Ale teď zrovna chci spis přestat žít, přestat pít. Absolutně nedokážu pobrat co přijde potom týdnu
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60941
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Eliško,
uvědom si, proboha, že máš průser jak barák. Jak můžeš chodit do práce? Jseš na kraji propasti, pokud se něco stane, a to nemyslím tobě, poneseš to po zbytek života. Vím o čem mluvím, nechci to tady rozvádět, ale jestli s tím nezačneš něco dělat, tak s tím vyrukuju. Ponesu si tu hrůzu po zbytek života, to nepřeju nikomu.
Týden detoxu ti nepomůže, přece nejsi tak naivní. Adiktologovi zítra zavolej nebo si sežeň psychiatra. Ta panika se bude stupňovat, Nevím odkud pocházíš, ale můžu ti pomoct, mám spoustu kontaktů. I na soukromé kliniky hrazené pojišťovnou.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60942
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ivana napsal:
Eliško,
uvědom si, proboha, že máš průser jak barák. Jak můžeš chodit do práce? Jseš na kraji propasti, pokud se něco stane, a to nemyslím tobě, poneseš to po zbytek života. Vím o čem mluvím, nechci to tady rozvádět, ale jestli s tím nezačneš něco dělat, tak s tím vyrukuju. Ponesu si tu hrůzu po zbytek života, to nepřeju nikomu.
Týden detoxu ti nepomůže, přece nejsi tak naivní. Adiktologovi zítra zavolej nebo si sežeň psychiatra. Ta panika se bude stupňovat, Nevím odkud pocházíš, ale můžu ti pomoct, mám spoustu kontaktů. I na soukromé kliniky hrazené pojišťovnou.


Jsem schopna dojet kamkoliv po Čechách. Jsem z jižních
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60943
Re: Detox Před 3 rok, 2 měsíce  
Ivana má naprostou pravdu. Musíš vyhledat pomoc co nejdříve. Na detox nečekat a kašlat i na to, jestli bude Tvůj adiktolog naštvanej, nebo ne. NEBUDE!! Je to jeho práce!
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter