Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#13770
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Danny, ok s tím s tebou souhlasím.Měj se taky hezky
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13771
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Libo, dej si pozor na to, co píšeš.
Teď si odporuješ! Není to tak dlouho, co si na těchto stránkách psala, že se Ti ten zákon nelíbí a teď ho podporuješ.
Jestliže jednou s něčím nesouhlasím, tak s tím nesouhlasím a naopak.

Samozřejmě já naprosto nesouhlasím s alkoholem za volantem. Ale myslím si, jak už jsem zde jednou psala, že s alkoholem za volant sedají především Ti, kteří se neléčí. A těch může přibývat, jestliže při dobrovolném nástupu na léčbu bude nemocným , kteří najdou tu sílu léčbu nastoupit, automaticky odebrán ŘP.
Alena

Pro připomenutí, tohle si Libo psala před osmi měsíci.Pokud jsem tento Tvůj názor nepochopila, tak se omlouvám. A

Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 8 měsíce, 4 týdnů
Je to tragedie.Oni jako nás chrání před opilcema na silnicích, ale je za tím opět jen kšeft, přezkoušení alkoholiků,peníze, škoda, že dost lidí to od léčení odradí, oni ani lékaři nejásají!Opět nějaký úředník zaúřadoval.
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/05/2013 18:28 Provedl: alena.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13772
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Já odpovídala nyní jen Petrovi, vím, že tento zákon odradí hodně alkoholiků od léčeben, jenže, jak jsem psala teď, vím, že ten, kdo léčbu řádně dokončí, většinou se nepíše, nehlásí nic.Opakuji-řádně dokončí léčbu.A s Petrem jsem jsem zjistila, že u některých lidí ten zákon je dobrý.Chrání ostatní.Je dost pravděpodobné, že člověk, co léčbu dokončí má snahu přestat pít, ten , co uteče z léčení, chce pokračovat v pití , je víc nebezpečný.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13773
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Tohle nemá cenu, podle paní Líbi alkoholikovi ihned :

odebrat řidičák, nahlásit na sociálku aby nedostal případnou podporu, stejně by jí prochlastal, nahlásit do zaměstnání, at vědi s kym maj tu čest, nahlásit policajtům, at si na něj dávaj bachat a pak nechat chcípnout, pokud se nepůjde dobrovolně léčit...

Horší jak za komančů nashle
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13774
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13775
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
abstinent

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13777
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Abstinente, klídek, jsou lidé, kterým vadím na této diskuzi.Kašleme na ně.O tento zákon jsem dost zajímala, bavila s odborníky, adiktology, lékaři z léčeben...a takto mně to vysvětlili.Už jsem to včera psala, jak to chodí-ten , kdo řádně dokončí léčení, většinou se žádný řidičák neřeší, a když ano, nemusí to být chyba léčebny , ale i obvodní lékař může napsat hlášení policii, protože dostává lékařskou zprávu z léčebny.Každý, kdo si přečte první příspěvek Petra pochopí, že se lékař zachoval správně.Sám vidíš, jak je Petr hysterický, když mu nefoukám na bebíčko! Proč lezl přímo na protialkoholní?Proč tam nadával?Byl pod vlivem!Utekl.Ubližuje nejvíc sobě, nepřizná si, že má problém.Jeho ego je na to příliš velké.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13782
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Libo, žřejmě vůbec nevíš o čem mluvíš..nějak ti uniklo vlákno..Ale neřeš to, možná, kdyby si mě zanla budeš mluvit jinak.je to jedno..Moje ego?Já nepiju jestli ti to uniklo, a když mi chtěli vzít před rokem řidičák, už jsem se ambulantně 2,5 měsíce léčil a o to šlo.Že nenastoupim do pitomejch bohnic k pitomýmu kulhánkovi proto mi maj vzít řidičák?Měli holt smůlu, zařídil jsem se jinak..kdyžtak si pročti o co jde a neposlouchej aditiologi a lékaře z léčebny, co vědi o alkoholismu?Nic ahoj A jestli jsem hysterickej?bohužel to jsi maximálně ty a je vidět, že i abstinující alkoholik je stále postižen
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13783
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Jo a jinak, článek není o mě.Já řidičák mám a jsem v pohodě.

Chtěl jsem jen upozornit lidi co se chtěji léčit na to, aby počítali s tim, že když zajdou na poradu do léčebny (např. Bohnice) at počítaj s tim, že je nahlásej dále..
To radši at nikam nechoděj a jezděj si v klídku nalitý a budou na tom rozhodně líp, než když jim psychopati z Bohnic budou chtít zničit zbytek života, protože ihned nenastoupili když bylo rozhodnut..

Libo prosím, máš svůj názor někdo má takový jiný takový, nechci se dohadovat, vcelku tě beru ahoj
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13784
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
A ještě jedna věc..

Je povinost nastoupit do léčebny?je to někde v zákoně?

Co když někdo se tam jde jen poradit, vezmou mu řidičák a přestane pít sám?Kde má pak doklad že už nepije, nikde..Přestal pít sám ale řidičák mu nedaj, protože nedokončil ústavní léčbu haha..

At dou do pr....
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter