Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#13760
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Víte, já bych v tomhle případdě byla radikální... jak jednou někoho chytěj, že požil a řídí, doživotně ten řidičák sebrat. Každý ať si to riziko vezme na sebe. Ale taky by to asi chtělo nějakej limit, do kterýho se ještě řídit může, jako je to venku... Pokud stokilovej chlap vypije poobědě pivo, nijak to jeho schopnost řídit samozřejmě neovlivní. Za sebe musím říct, že i když jsem chlastala sebevíc, nikdy jsem si nedovolila za ten volant sednout opilá.
Co se týče ostatních poruch, které můžou být na silnici nebezpečné, vyřešily by to snad pravidelné prohlídky.
Jinak jedinej způsob, jak zajistit absolutní bezpečnost by bylo, zakázat jezdit v čemkoli kamkoli...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13761
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Tak nemůžu toto nekomentovat. Stát a potažmo zákony nás chrání, resp. mají chránit před ohrožením druhými. Svoboda jednotlivce končí tam, kde ohrožuje práva a životy druhých. Alkoholik, pokud není vyléčený,resp.abstinující, je neřízená střela, sedne si vožralý do auta, naprosto je mu jedno, zda zabije druhé(vím, o čem píšu).Je schopen vožralý jezdit pořád a víte proč?Nemá soudnost, ztrací rozumové schopnosti, je totálně sebestředný,myslí jen a jen na sebe.Je správné, pokud mu je řidičák odejmut a je správné, že se v případě abstinence může naopak podrobit spávnímu řízení a dostane tak šanci, pokud nepije ,řidičák získat.
Milý Petře, pokud máš zájem o léčbu, můžeš docházet ambulantně, atp. a nikdo ti řidičák nevezme. Pokud bys chlastal(omlouvám se) do bezvědomí a skončil v Bohnicích, to je jiný level, tady je ok, že ti řidičák seberou.Zkus to obrátit, co kdyby ti takový alkáč zabil dítě, někoho z rodiny?
Jinak práva alkoholiků jsou v tomto státě hájena daleko víc, než ti, co musí trpět v soužití s ním, viz. dobrovolná léčba.,
Danny
danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13762
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Souhlas.I když sama alkoholička jsem, souhlasím s tím zákonem.Nikdo netouží alkoholiky buzerovat, ubližovat jim, a je správné chránit ostatní lidi, což už jsem psala.Alkoholická sebelítost, fňukání, sobeckost....znám to."já bych nikdy nesedl za volant opilý", "mně ubližují", kecy, kecy.Chlastám, tak musím nést důsledky.Jako svéprávný , dospělý člověk ten alkohol liji do sebe dobrovolně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13763
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Milý Danny, já řidičák mám, před rokem jsem se byl pouze zeptat, že když piju kvartálně jednou za měsíc o víkendu našrot, co s tim mám dělat.To jsem podle tebe neřízená střela, která jezdí vožralá?Asi ne, vid...Dítě zabije kdokoliv, alkoholik nebo nealkoholik, abstinet i babička která si zapoměla brejle, vo co go..To mi jako chceš říct, že pokud někdo pije měl by být ihned zbavem svéprávnosti?Trošku mimo, ne.. Ale dobrý, tvuj názor, já jen psal že jsem Kulhánkovi (doktor v léčebně) když na mě zkoušel co vim o alkoholismu a já mu řekl, že já narozdíl od něj něco vim, protože vim jak se alkoholik cítí, kdyžto on ví kulový (max. co si přečet v knize, což je k ničemu) ve vzteku mě nahlásil na magistrát se slovy, že když jsem ožralej, přeceřidičák ani nepotřebuju.. myslete si co chcete zajisté máš taky nějakej problém a vymyslel bych si tak 1000 věcí, abych ti kvůli němu znepříjemnil život, to dokáže každej hlupák ahoj
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13764
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Liba napsal:
[quote]Souhlas.I když sama alkoholička jsem, souhlasím s tím zákonem.Nikdo netouží alkoholiky buzerovat, ubližovat jim, a je správné chránit ostatní lidi, což už jsem psala.Alkoholická sebelítost, fňukání, sobeckost....znám to."já bych nikdy nesedl za volant opilý", "mně ubližují", kecy, kecy.Chlastám, tak musím nést důsledky.Jako svéprávný , dospělý člověk ten alkohol liji do sebe dobrovolně.

Hazíte všechny do jednoho pytle.Kdejakej kvartální alkoholik může řídit daleko líp než nablblej abstinent
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13765
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Petře, co si jako ten lékař měl myslet?Vlezeš přímo na protialkoholní oddělení,máš promile v krvi, slyšel"hysterickou" přítelkyni, její stížnosti, Tvé urážky.....pak útěk!Proč jsi tam teda šel?Na exkurzy?Na pokec?Jsi v pohodě, zvládáš alkohol---to říkají všichni alkoholici.A jen tě nikdo nechápe, touží ti ubližovat,doktor úplný blbec, viď?Kvartály se zkracují, alkohol tě dostane, určitě, a myslím si, že je čas , aby sis to uvědomil.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13766
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
když si pila, vzali ti děti, jestli si nějaký měla? ne? chyba, cokdyby si jim ublížila..tak asi tak, stejný jako s řidičákem.Ahoj
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13767
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
no tak jestli ta sobeckost.."ja bych nikdy nevlezla opila za volant" byla na mně, tak já nepsala nikdy bych... ale nikdy jsem... ted už pár let abstinuju, ale nikdo mi řidičák nikdy nemusel brát nebo vracet... ono Líbo ne každý alkoholik, ztrácí úplně všechny zábrany... ne každý je sociálně na dně... a ne každý se tam dostane, ať pije jak pije...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13768
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Ono Hanko tím, že mu vezmou řidičák, se na to dno může klidně rychle dostat, jim to je jedno..Hlavně že prý někoho ochráněj.Od toho jsou tu snad policajti, když tě chytnou daj dejchnout a uvidí se.Je tu takovejch co jezděj nalitý denně?A že se chce někdo léčit tak mu vezmeme řidičák,ochráníme společnost no jooooooo haha.Liba s tim souhlasí, já naprost ne.Nebudu se dále hádat, nemá to cenu
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13769
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 10 rok, 11 měsíce  
Petře,
psala jsem obecně, že alkoholik za volantem je neřízená střela, nebylo to o tobě, mám zkušenosti se svým bratrem alkoholikem.Psala jsem o problému s ním na tyto stránky. Sedla jsem si k němu nic netuše do auta a byl opilý. Jezdil tal skoro pořád, mimochodem jeho "alkoholická kariéra" taky zahrnovala období tzv. kvartálního alkoholismu a na šrot byl "jen" o víkendech.A myslel si, že to má pod kontrolou.
Oceňuju lidi, kteří se svým problémem chtějí něco dělat, hranice mezi tzv. pochlastáváním a závislostí je tenká, ta nemoc je zrádná v tom, že člověk si myslí, že je king, že to má v rukou.....A zatím naopak.
Tak prosím, nevztahuj na sebe něco, co na tebe není mířeno, přeju mnoho sil a hlavně, abys viděl v lidech to, co je v nich dobré!
Danny
danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter