Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#10365
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
To, co jste tu napsal je pravda, ze jakmile se nekdo ocitne na protialkohlnim leceni, a pokud ho neukonci, tak jde ihned hlaseni na magistrat o odneti ridicskeho prukazu. Pritel se ted lecil,a na jednu stranu musel vydrzet i proto, aby neprisel o ridicak, protoze pak by si s praci bez ridicaku neskrtnul :-/ Zda se mi to taky nefer, ze nekdo, kdo se chce lecit, tak tomu by ho odejmuli, ale jini si vesele jezdi opili..
Mimi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10367
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den.Máte úplnou pravdu...Takže když léčit tak vážně, jinak tam nemá ani cenu chodit, akorát to způsobí trable..A notorici si vesele jezděj dál.opět se ukazuje co je v tomto státě za blby
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10368
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Trošku mne zarazila tato diskuse.Je pravdou,že pod vlivem je způsobené nejvíce nehod.Je pravda,že hodně lidí hřeší a podléhá svému přesvědčení o svém ridičském mistrovství a jezdí pod vlivem.Je pravdou,že alkoholismus je nevyléčitelné a RECIDIVUJÍCÍ onemocnění-toto platí pro tzv.vyléčené alkoholiky.Nevím,na jakém základě by se měl dopravní inspektorát zajímat o to,kdo je či není alkoholik,kdo se léčil a kdo ne.Protože je spousta právě těch alkoholiků, kteří už mají evidentní problém-ovšem pro sebe alkoholici vůbec nejsou(jen ti všichni kolem jsou ti největší hajzlíci,kteří mají problémy,kteří je štvou a podobně).Nicméně v Kocourkově je možné všechno.Mít strach z toho,že půjdu na léčení a přijdu o proto o řidičák může způsobit to,že budu jezdit nadále pod vlivem.pRO LÉČBU SE TÍM NEROZHODNU A VE FINÁLE MNE TO BUDE STÁT ŽIVOT!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10370
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Je to tragedie.Oni jako nás chrání před opilcema na silnicích, ale je za tím opět jen kšeft, přezkoušení alkoholiků,peníze, škoda, že dost lidí to od léčení odradí, oni ani lékaři nejásají!Opět nějaký úředník zaúřadoval.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10376
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Přesně tak...jakoby nás chrání,ale jde jim opět jen o prachy.Je to podobný jako např. hraješ bojový hry?Radši tě zavřeme, co kdyby si byl potenciální vrah atd atd...Prostě ti chudáci v tomto státě už nevědi coby (viz. mudr nebudu jmenovat z PLB) většího blba jsem neviděl.prostě za to že jsem ihned nenastoupil když on rozhodl, mi aspon zařídil at mi vezmou řidičák,tím pádem vyhazov z práce a jít se rovnou upít k smrti.A to jsem šel DOBROVOLNĚ na konzultaci!!!! A v životě jsem neměl jedinej přestupek kvůli alkoholu,a přesto mi chtěli vzít papíry, takže dopravní psycholog 2500,-, obvodní lékařka 300,- a dva dny dovolený abych to všechno oběhal.Je mi z nich nablití
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10381
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Petře-raději se poblij,ale nepij.Pitím nic nezpravíš.A uchlastat se?Tak našemu proradnému národu jen pomůžeš.A to bys byl hloupý!TAK HLAVU VZHŮRU!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10514
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den, Petrova zkušenost bohužel potvrzuje skutečnost, že v ČR je společnost na rozdíl od vyspělého světa výrazně proalkoholově zaměřena. Je pravidlem, že stále ještě větší důvěry požívá u zaměstnavatele piják, který tu a tam nepřijde pro opilost do práce nebo chodí do práce s kocovinou, ale jinak když je v zaměstnání tak funguje než abstinující alkoholik, který svůj problém veřejně přizná a netají se s ním. Sám jsem dlouholetý alkoholik, který se několikrát snažil přestat s pitím svépomocí, ale nakonec pokaždé selhal. Nakonec jsem se svěřil do péče placeného psychoterapeuta a s jeho pomocí se svým alkoholismem bojuji. Stojí to sice peníze, ale ty se mi vrací zpět tím, že neutrácím za alkohol, navíc ušetřím za poplatky v léčebně které za 3 měs. pobyt dělají cca 9 tis. Kč a rozdíl mezi nemocenskou kterou bych bral při ústavní léčbě a plným platem který beru nyní je také veliký. Navíc je to anonymní, takže kromě manželky o tom nemá okolí ani tušení. Mám jistotu, že kdybych nastoupil ústavní léčbu, po návratu do zaměstnání bych byl propuštěn. Odmítat alkohol ve společnosti mně nedělá problém, buď říkám, že prostě nepiji, nebo se vymluvím na problém se slinivkou a játry. To spolehlivě zabírá. Mimochodem - sám terapeut mně prozatím důrazně nedoporučil o mém problému s alkoholem mluvit ani v rámci širší rodiny, takže ta nic o mé alkoholické minulosti netuší Hodně štěstí a zdaru v abstinování AA
abstinující alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10519
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Dobrý den.
Vaše slova mohu jen potvrdit.Také se snažím abstinovat,někdy se daří více jindy méně, když mám chuť na pivo dám si točené nealko nebo piju vodu.Nevěřili byste, jak jsem ihned podezřelý a divný že nepiju alkohol.Prostě kdo pije je v této společnosti normální, kdo nepije už je divnej..Takže do hospody radši nechodím, aspoň neposlouchám rady opilců co žijí v tom, že oni to mají "pod kontrolou" a já jsem alkoholik.Nestydím se za to, ve společnosti kde pije každej téměř od narození se to holt někomu stane někomu ne.Není to chytrostí je to o náhodě. kdybych nebyl alkoholik jistě bych se stejně upil jako ostatní, takže takhle se musim aspoň hlídat hezký den
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11736
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 5 měsíce  
Petře, nelituj ztraceného času v hospodě, kde se vedou silné řeči, chytré, pořád stejné.Jen štamgasti nabývají ztrhané rysy, blekotají víc, alkohol je na nich už vidět.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11740
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 5 měsíce  
A lituješ toho?Vždyt´ty nemáš proč litovat.Ti lidé,co tam chodí přestali doopravdy žít.Toužíš po tom i ted´?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter