Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#13827
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
Petře, dneska už na to nemám, ráno vstávám.
na "C" se vykašli, to bylo na "abstinenta"
třeba to pochopí, dobrou
Alena
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13828
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
ještě jsem se přece jen vrátila

"C" je správně je např.:

ožralej chirurg přejede člověka - OK, vždyť je to doktor,
akorát musí vystřízlivět do té doby, než ho začne operovat
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13829
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
abstinent

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13830
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
Je smutné, jak se tahle diskuze zvrhla ve vulgarity a osočování.Zákony jsou tady, aby se dodržovaly, pochopitelně a správně na řidiče z povolání platí tvrdší metr a 2 roky sebrání řidičáku jsou naprosto v pořádku. A u řidičů neprofesionálů je ok, že je jim sebrán řidičák, pokud odejdou z léčby a pak musí projít tou úřední anabází. Co se denně děje na silnicích, kolik lidí je zabito opilými řidiči, proč ta zaslepenost?
Abstinent psal, že chybí pokora, určitě, to je nemoc celé naší společnosti, myslíme si, že můžeme vše, že jsme nejdůležitější, že vše víme lépe.Že ostatní s námi vždy musí souhlasit, pokud ne, jsou........Doplňte si sami, mě to nejde přes komp.
Tak ráno moudřejší večera!
A s úsměvem!
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13831
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
No, fakt mi to nedá,když čtu ty příspěvky. To, že at lékaři či jiné osoby jezdí pod vlivem alkoholu přece není jen jejich věc!!!Ohrožují druhé svými zpomalenými reakcemi, zkresleným úsudkem, zmateným myšlením.
O profesionálech nemluvě! A to, že alkohol je legální a pít se může, je ok, ale pokud člověk je závislý, ohrožuje nejen sebe, ale i druhé. Věřte mi, že nejen za volantem.
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13832
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
Kdo chce, pochopí, kdo nechce, nepochopí.O pokoře jsem psala už také, je to tak.Lékaři jsou do této diskuze zapleteni nevinně, jen dodržují zákon, neriskují svou profesi.Alkoholismus je duševní nemoc, alkoholik si to nepřizná bez pokory, soudnosti.Takže je to tu jasné, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13833
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13836
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
Proboha, přečtěte si všichni svoje příspěvky a uvidíte, jak se do toho zamotáváte a navzájem si sami sobě odporujute.
Proto to "C".

O společnou věc nám předpokládám jde všem, jen to vidíme každý jinak. Já si jen nemyslím, že se mají léčit všichni stejně, upřednostňuji individuální přístup.
Alena
alena
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13844
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
Nečetla jsem úplně detailně, ale ta nová právní úprava ohledně zdravotní způsobilosti mi přijde fakt jetá. Na 2 roky sebrat řidičák kvůli diagnóze alkoholismu by před ústavním soudem vážně neobstálo, je to víc, než dostávají ti, kteří jsou chyceni s alkoholem za volantem, ovšem tam je to zákonná sankce či trest. Mám jeden případ z okolí, kdy kamarádka měla po otravě zplodinami příhodu, jež vykazovala známky epileptického záchvatu, o řidičák přišla natotata, nikdo jsme nechápal proč, samozřejmě jí ho vrátili, kupodivu se zjistilo, že je zdravá a epilepsii nemá. Je to zase nějaká hurá akce zdivočelých poslanců, divím se, že si toho média ještě nevšimla...
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13845
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok  
a hlavně u toho léčícího se je to naprosto kontraproduktivní, nevěřím, že by mu lékař nenapsal kladné stanovisko. zvyšuje to práh nástupu léčby, k němuž si dost překážek kladou sami závislí, tak tam postavíme ještě o plot navíc. u nás zákony vznikají nesmírně chaoticky bez potřebných informací, studií, bez pocitu odpovědnosti za to, že jimi bude někdo postižen.
Souhlasím s Hankou, pokora neznamená nechat si kálet na hlavu.
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter