Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...27
Dolů
Téma: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!!
#10346
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
libo ja chapu co pises, jen si to sama v sobe srovnavam,
sanitku uz neresim, to byl jen prispevek k debate, precitlivela teda jsem, ale i to se srovna...polepsi se to vim..telo nabere silu, hlava se vrati k normalu a budu se lecit a budu zit, tod muj plane...pane:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10347
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
je pravda že alkohol nejdříve pomáhá nevnímat Drábky,Janoušky, zloděje a ostatní svoloč a problémy v životě okolo nás, je ten svět jakoby růžovější..Bohužel někomu celý život, někomu po čase začne už pouze brát a znemožnuje mu fungovat tak jak by sám chtěl..Nechceš pít?Ok, ale připrav se na absťák..chceš pít?Ok, ale zase nemůžeš dělat nic jinýho a až jednou skončíš, bude ti tak zle že si klidně zavoláš záchranku jen ať už to přejde..A za pár dní je to tady znova prostě začarovanej kruh.A pomoci se tady zřejmě nějak dovoláte, ale nečekejte že s vámi bude zacházeno v rukavičkách, bohužel, to byste museli na soukromou dobře placenou kliniku.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10348
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
no ano tak nějak petře..a tobě se jak dlouho daří nepít? ať zůstanem u tématu:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10349
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Taj jsem se dozvěděla z jedné léčebny, že při nástupu pacienta do léčebny se ho ptají, jestli má řidičák, a pak ho poučí, že po dobu léčby nesmí řídit.Že by to někam hlásili, tak to ne.A tím zákazem je to tak, že když jde pacient na propustku domů, léčebna stejně za něj ručí, tak spíš, aby se mu něco nestalo......sichr.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10350
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Když já mám pocit, že někdo má tendence zaměňovat pokoru za pasivitu a rezignaci, a naopak sebeúctu za pýchu. Ono by se taky dalo říct, že před třiceti lety žili lidi nějak "vedle" toho nesmyslného režimu a nebojovali s ním, protože to nemělo smysl. Kdyby to tak zůstalo, dál by za mě někdo jiný rozhodoval, co budu číst, co si budu myslet a kam můžu nebo nemůžu jet na dovolenou. Takže já bych prosila rozlišovat pokoru před nepřítelem alkoholem a rezignaci na veřejný život a svá práva.
No a co se týče "výchovy" alkoholiků... nic proti režimu v léčebně, chápu, že pro nás je to dobře, i když ne každému vyhovuje, ale slušné chování k pacientům je zásadní...
Když byl můj otec v nemocnici s cukrovkjou druhého typu, taky mu nikdo nedával najevo, že se k chorobě dobrovolně "vyžral".
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10351
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
ano hani to jsi napsala dost přesně, vnímám to podobně, ale to jsou ty nějaké zásadní postoje k životu a ke světu...nějaká ta výbava vnitňí, alkoholik, nealkoholik...no nic...sebeúcta důležitá...bych tak sama na sobě viděla po téhle alkohol příhodě obzvláště...narušena velice..ale se to spraví..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10352
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Teď možná trošku odbočím od Vašeho tématu, ale chování zdravotnického personálu se bohužel zhoršilo nejenom v oboru, ve kterém jste se s nimi potkali. Je to dáno celkovou morálkou lidí, chováme se k sobě hrozně, materialismus nám vládne a slušné chování se nějak vytrácí. Mám zkušenost, že hůře se chovají sestry než lékaři. Bohužel.Já vím, je to práce náročná, ale přece jenom trochu taktu a vlídné slovo...někdy stačí málo.
Jája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10353
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Líbo to máte pravdu..Ale opravdu si to zjistěte, že někdy od března 2011 platí zákon pro lékaře, nahlásit pokud by mohl být pacient potenciálně nebezpečný..jako psychycké nemoci (drogy a alkoholismus), epilepsie, dokonce i cukrovkáři a ještě několik nemocí. Pak vám pozastaví řidičské oprávnění což se stalo mě, dokud nepotvrdíte (o tom rozhoduje pouze obvodní lékař, nikdo jiný) že jste nadále zdravotně způsobilá k řízení motorových vozidel..když děláte ŘP taky jdete nejdříve k lékaři (oči blablabla atd...) a poté vám ho dají. Pokud některý lékař zjistí nedostatek, oznámí toto na registru řidičů (pokud to neni svině tak to samozřejmě neudělá, nikdo mu to nedokáže) a vy pak musíte dalšími vyšetřeními prokázat, že způsobilá nadále jste.Podobně jako když lidem ve stáří potvrzují způsobilost nebo musí odevzdat řidičák.hezký večer všem a abstinenci zdar, jak říká Dr.Nešpor, připijem si sodovkou
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10354
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
Takže vlastně lékaři museli hlásit, dodrželi zákon.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10355
Re: POZOR na tento stát kde žijeme ČR !!! Před 11 rok, 8 měsíce  
hele přátelé abstinenti i uzdravující se, i pijící, dneska v noci padají hvězdy...Perseidy, a když padá hvězda máš si něco přát, tak na ně koukám a přeju si...kdo uhádne co? krásná podívaná...tak dobrou a střízlivou a hvězdnou noc:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...27
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter