Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: sakra asi sem alkoholik
#7084
sakra asi sem alkoholik Před 12 rok, 6 měsíce  
ahojte , procitam si diskuzi a stale nabyvam dojmu , ze je zeme alkoholik. Je mi 30 v mladi jsem nikdy moc nepil , hodne sportoval , zaclo to az posledni leta s rodinou, problemy , postizene dite partnerske problemy . Dalo by se rict , ze tak 2x tydne nejakej ten rum , ale pul na pul s kamosem a skoro kazdy den max tak tri pivka . Zatim me to nejak zasadne neomezuje,ale alkohol jsem si zacal trosku schovavat a sem tam si prihnout "mimo poradi"...Mam docela narocne zamestnani a po 12 hodinach stresu proste si za odmenu koupim vinko a zase se na piju.No a mezitim samozrejme ty normalni rodinne prilezitosti , s kamaradama, ale okno jsem mel tak max 10x v zivote . Nastesti mi alkohol nedela zrovna nejlepe a kdyz to prezenu tak dalsi den prozvracim.Ale neco se deje toho si vsimam kdysi sem alkohol kdyz jsem mel dost odmital dnes proste piju dokud se pije . Nemam problem par dnu prestat proste necitim se ohrozeny tak proto piju , ale ted uz se zacinam bat . Vzpominam si jak jsem si to tu cetl pred rokem nebo dvouma a rikal jsi s tim nemam nic spolecneho , ale dnes se zda ze jsem postoupil a mam s tim spolecneho vic nez dost. Naposledy jsem se silene opil v patek celou sobotu mi bylo strasne blbe , samozrejme vycitky rodiny protoze jsme si planovali co budem delat , casu je malo na manzelku i deti . v pondeli jsem si dal ty tri pivka a od te doby nic . Ted je ctvrtek a v sobotu mam zkousky ve skole a rikam si jak se tesim , ze si za "odmenu" zase koupim vino nebo aspon ty piva ... Co myslite ? Kdyz si ctu vase prispevky mam pocit , ze clovek ma problem i kdyz se pravidelne 1x tydne napije ? Ale ja su z moravy tady se proste pije aspon obcas...Mam se snazit prestat uplne uz to nezvladnu ukocirovat ? Je fakt , ze za posledni dva roky se mi stalo 2x , ze me museli dotahnout kamosi nebo jsem nekde prespal to se mi driv nestavalo.Doufam , ze je to jen varovani a ze to stale mam pod jakous takous kontrolou jestli mi to teda nevymluvite. diky
honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7086
Re: sakra asi sem alkoholik Před 12 rok, 6 měsíce  
Honzo, tušíš asi správně,něco se děje.Zkus nějakou dobu nepít vůbec, měsíc, dva, ani kapku, jestliže Tě nebudou trápit chutě, je to jakž takž dobré.Z Moravy jsem i já, a tisíce lidí, přesto už nepijí!Tvá rodina Tě moc potřebuje, jsi pořád v práci, nebo opilý, s kocovinou,měj je víc rád, přimlouvám se za ně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7087
Re: sakra asi sem alkoholik Před 12 rok, 6 měsíce  
sakra asi sem alkoholik

Tak u mě to + - začalo stejně,
ale už je to to cca. 6 let zpět.
A dnes, 100% ALKOHOLIK,
denně min. lahev vodky, někdy dvě, jak si nedám,
tak se nejsem schopný soustředit,
pak vysadím třeba týden, dám si jedno pivko,
a plác nměsíc, dva , opět lahev za lahví,
PS: už jsem končil snad 100x, naposled dnes,pardon,
až zítra 29.10.11 , protože dnes už mám tak hoďku v těle
0,5 l 37,5% lihoviny,
Tak pokračuj, a skončíš ASI STEJNĚ,
více se rozepisovat se nebudu,
těch osudů tady je,

PS: Je mi 38,a do dvatřiceti, jsem dal tak dvě, tři pivka
do týdne,po sportu,
pak ůraz, problém rodina...........
Josef

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7088
Re: sakra asi sem alkoholik Před 12 rok, 6 měsíce  
Pepo, doufám, že to myslíš vážně!Už nevíš, jaký je život ve střízlivosti.Těch pár dní, co nepiješ, nabíráš sílu na opětovné pití, žiješ jen s alkoholem.Srazí Tě brzy na dno, pak bude zle.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter