Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64166
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jj Verčo to znám já už taky nechtěl být, jeden čas toho bylo tolik, že jsem to i 2x zkusil, ale buď to moc bolelo, tak zbyly jizvy, nebo to nevyšlo a měl jsem problémy se srdcem a pak jednou kdy jsem byl opilej stal na střeše a neudělal to protože ani na to jsem neměl odvahu, spíš jsem čekal, že třeba uklouznu, nebo zafouká vítr, zase jsem čekal, že to za mě udělá někdo jiný. Teda nikdy jsem.tim nikomu nevyhrozoval a nikdo to nikdy nevěděl. Pak mě.to přešlo. A už jsem to nikdy nezkusil. A nemam to ani v plánu. Ale to už je pár let zpět .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64167
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jinak MichaleB taky jsem nad tím přemýšlel, že jsem to mohl vzít zkratkou a koupit si tvrdej, ale asi jsem si chtěl uchovat ten pocit, že já tvrdej nemusím a pivo je v klidu.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64168
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Vím že asi odbočím, ale přemýšleli jste někdy Pilsner Urquell vs Budvar noo to je jako sake vs slivovice omlouvám se už psát nebudu. Všem přeji krásnou dobrou noc .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64169
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Všichni jste tady úžasný a skvělý, každej zvládá všechno jeden 10 let druhej 3 roky další to zvládá i s pokušením. Tvl. to jste všichni borci elita . Hmm paráda .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64170
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondro! A uz je to tady! Sebelitost
Tuhle jsme si o tom psali
Krok jedna-nic si domu nekoupit.
Vsichni vime, jak to je tezkej krok
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64171
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Eriko tak tohle rozhodně není sebelítost. Sebelítost jsem měl možná někdy mám, ale tohle není sebelítost! Naopak já obdivuju jak to někdo zvládá úplně v pohodě tvl to není v pohodě proč jsou tu jen sladký řeči o tom jak je všechno vlastně fajn, jak se musíme chápat jak je to sice těžký, ale ... Hovno jsou tu hovna každej jede sám za sebe a tohle vypisování, myslel jsem, že mi to pomůže, že to pak dám, neee je to blbost nedám . Napiš když ti bude zle a kdo napíše ? Já nenapsal a proč, protože bych tu četl jak je to všechno ok jak musím vydržet jak jsem slabej jak mi všichni drží palce a jsou semnou . Nikdo není semnou nikdo .jsem to jen já a já to prostě nedávám .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64172
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Kolik piv uz padlo??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64173
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondra, jasne ze je na to clovek sam. V praci za nas vetsinou nasi praci take nikdo nedela. Kolegove pomuzou, poradi, ale pak je to zas jen na tom konkretnim cloveku, jak tu praci odvede.

To same zde, ne? Muzes si cist pribehy jinych lidi a jak jake veci resi a jaky maji pohled na veci jinych lidi. To muze slouzit k sebereflexi.

Sladky a ruzovy neni snad nic . Strachy se hodi si pripustit a nebat se. Stesi jsou pry jen zablesky a nikoliv stav setrvaly nebo dlouho trvajici . Zeme je vubec nehostinne misto k zivotu .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64174
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Dobre, Ondro!!
Tak to nedas!
Z toho se svet nezbori. Ale co bude dal. Treba letos na vanoce? A nebo v lete 2025??
Bude to horsi a horsi.
Kdyby existovaly nejaky prasky, bylo by to fajn. Ale nejsou.
Mne to vypisovani sem pomohlo
Ale mas pravdu, na konec je na to clovek sam
Musis zatnout zuby.
Ja zatinala zuby tak, az me bolely zvykaci svaly
A prvni dovolenou jsem probrecela
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64175
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Jj tvl já normálně brečím tady napsat můžu, páč mě nikdo nezná a to je fajn ani nevím proč brečím prostě brečím . Já si už kolikrát brečel, ale o samotě to je vlastně poprvé co brečím neosamotě Já jsem chlap a tak všechno i řeším a zvládám a teď brečím jak malá holka a vlastně n důvod . Nebo asi mám . Jasný v pohodě omlouvam se asi píšu hlouposti
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter