Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#63958
Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Dobrý večer všem, nebo ahoj.

Jsem tady úplně nová a jsem alkoholička. Snažím se abstinovat a problém řešit. Ale chtěla jsem se zeptat, zda tady není někdo nový, někdo, kdo by byl také na začátku a mohli bychom se vzájemně podporovat, třeba si i psát, prostě někdo, komu by to třeba pomohlo, jako mně.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 31/07/2022 22:40 Provedl: Véra .
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63959
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Treba v tomto vlakne/tematu (www.alkoholik.cz/zavislost/forum/3-jsem-alkoholik-a-nevim-co-dal/63137-tak-jdeme-na-to.html) byli/jsou(?) lide, kteru nepiji kratsi dobu. I clovek co nepije x let si moc dobre pamatuje na ty zacatky, pripadne opetovne zvedani se ze zeme.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/08/2022 15:39 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63960
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Veronika, vitaj no takto, začiatočníci sú fajn ale lúbia odtialto rýchlo zmiznúť, hádaj prečo, budeme ti musieť stačiť aj my teda ak chceš :)ledaže by sa niekto našiel, možno áno, možno niekto tu číta ale stále váha napísať, nebojte sa a napíšte
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63961
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Zatím moc děkuji. Snažím se tady na stránkách trochu zorientovat, ale je to celkem přínosné vědět, že člověk není sám v tom boji i když si tak připadá... Díky. Prokouknou to tady.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63962
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Veroniko,
Jak se vede? Prihlasila jsi se jeste nekam do AA nebo na terapii?
Tyhle stranky jsou dobry, ale ted to tu prilis nezije.
Tak si myslim, ze by jsi se nemela spolehat jen tady na to.
Je dobre mi podporu z vice stran
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63971
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, mohu jen potvrdit Michalovo slova a chci doplnit že je lepší si brát inspiraci a hlavně sílu od osoby nebo osob, která už něco zvládly.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64004
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, jsem tu dnes poprve, uz chvili vim, ze mam problem, ale denne jsem ho prepila kahvi vina, pak usnula, rano sla se psem a do prace. Mam dobrou praci, nikdo nic nevi, na vanocni vecirky atd nechodim. Piju denne ale uz citim, ze jsem na hranici a bud do nispadnu a nebo ne a ja nechci. Jak jsi na tom ty? Vcera jsem nepila prvni vecer po x letech, nemohla jsem spat, potila jsem se, hrozne mi srotovala hlava. Myslim, ze to sama nezvladnu, ale nemohu to nikomu rict. Rada do toho s tebou pujdu. A i kdyz uklouzneme, hlavne, abychom si nelhaly, pak by to nemelo cenu
Marie
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/08/2022 11:45 Provedl: MarieJanderova. Důvod: dopsani textu
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64006
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
To "nikdo nic nevi" muze byt mylna predstava.
A nekomu si rici o pomoc je dobra vec, pokud clovek citi, ze neco nezvlada. Placat se v cemkoli sam/a nedava prece smysl. Stoji to vic energie, casu a vubec to ma jen rizika .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64008
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, taky začínám, vlastně ne tak úplně poprvé. Před asi 2roky jsem si řekl, že to je už průšvich to moje pití a doma to bylo taky napjatý, tak sem se hecnul a šel i do skupiny AA, že jako fakt už dost. Noo tam sem si řekl, že na tom přece nejsem jako oni a já jsem úplně v pohodě.Noo a vidíš dnes vyhledávám weby a snažím se přijít na to jak se na to vykašlat sám si nějak přepnout tu výhybku v hlavě. A protože to chci zvládnout a nechci jít do AA a byli tam super lidi, tak googlim a náhodou jsem narazil tady na tuto stránku. Mám tak šílenou chuť se napít, potim se jak pes, ale to prostě musí jít. Takže pokud budeš mít někdy chuť si napsat, nebo vlastně kdokoli budu rád .
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64094
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj všichni. Díky za vaše příspěvky. Abych tak trochu přiblížila mou situaci. S pitím to šlo postupně, vím i co byl spouštěč, protože bylo období, kdy jsem měla pocit, že jsem prostě k ničemu. Potom začalo schovavani lahví, s pitím i bez. Byly chvíle klidu, chvíle denního pití. Dobře jsem to tajila před manželem i ostatními. Jednou jsem měla tak slabou chvíli, že jsem se děsně opila a manžel, který to již chvíli tušil, mě našel úplně namol. Postaral se o mě, je to skvělý člověk. Pak několikaměsíční klid. Chodila jsem i do adiktologicke poradny. Pak nějaký zlom a zase ty samé problémy, zase na to manžel přišel, poradnu jsem zrušila. Od té doby,co jsem sem napsala, tak nic, jsem zatím čistá. Začátek hrozný, zle, pocení, nemohla jsem ani jíst, morální kocovina z toho, jak jsem to zase prodělala. Každý den mám strach, mám i hrozné chutě, ale za každý zvládnutý den děkuji...
Pro Ondru a Marii... Věřím, že to zvládneme! Protože to je to jediné, co nám zbývá!
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter