Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Nikdo to neví !?? Rada ??
#61252
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
Nikdo to neví, že jsem narcis levý, mně jen tak napadlo k názvu vlákna a tématu. Abstinence nuda je, má však skvelé údaje, taky taková blbost. Začínám si teda myslet, že po 3 měsících samoléčby, by se mělo něco změnit, ale dochází mi , že to musím zase změnit sám. Holt mi nikdo program dělat nebude jako v léčebně, no má to i tuto nevýhodu.
Hlásil jsem, že jsem velmi aktivní a plný energie, ale spíš se někdy cejtím jak vyfouklá vzducholoď na zemi. Nějaký program převýchovy bývalých alkoholiků mi asi zas bude muset vymyslet moje malá maličkost a šedá kůra mozková. Vím, že to nadšení, že se mnou již alkohol necvičí, je fajn, ale dlouho mi nevydrží. Tak je to boj a jsme v tom každý sám. Nedáš dostaneš, jak se říká ve fotbale.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61265
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
David napsal:
V této době se nic jiného než chlastat pořádně dělat nedá.

To závisí..., teda když to tak vemu, tak jsem chlastal až do poloviny prosince, takže se nedá říci, že bych využil celou koronavirovou situaci k tomu abstinovat.Mohl jsem s tím seknout už od půlky března.Ovšem to závisí jak to komu sepne, jistě nějakému alkoholikovi to seplo včas a už je v podstatě rok čistý, holt mi to dochází později, že je ideální šance pro pivní hospodské alkoholiky, co nebyli zvyklí chlastat doma, s tím přestat.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61366
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
Jánty, to neva, jsem ráda, že píšeš své postřehy, uvažuji nad nimi..
dva dny jsem byla čistá
ale včera volno, tak obchod a flaška rumu zas...
ráno mi nebylo moc volno, ale musela jsem do práce.. celé dopoledne jsem se necítila nejlíp , ale stihla jsem vše udělat, teď tu piju džus a mátový čaj.. a večer to asi zaspím..
takže dnes to vidím OK
ale co bude zítra nevím....
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61367
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
Nevím, jestli nedošlo omylu, já nejsem ten, který popisuje své pití v prvním příspěvku na "mém vláknu" Takhle nějak to mám taky. To jsem tak dal jen pro zajímavost a větší čtivost přepsané v ich formě z časopisu adiktologie, kde to bylo pro adiktology jako zajímavý případ alkoholika a jeho alkoholové léčby a zvyků. Patrně největší alkoholik , kterého kdy léčila ta paní Mudra, co to tam do odborného časopisu napsala. Mno, pak jsem to vysvětli, že jsem chtěl jít příkladem a že teda piju jen pivo a mám jen asi 5-7piv desítek dení normu.
Tak sorry jestli jsem tě tím uvedl v omyl.
S rumem fakt neporadím...
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 17:37 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61368
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
tak ono nejjednodušší řešení je většinou to správné takže zásada snadná Suchého domu, prostě si ten rum nebo cinzano nekoupit, že...
učím se nechodit kolem těch regálů..
někdy to klapne
někdy ne

spíš mi vadí, jak pak ráno s hrůzou čtu co jsem napsala svým různým ex atd... prostě zábrany po chlastu jsou fuč.. no a taky kvůli zdraví..
teď jsem sice unavená, ale střízlivá a dnes to určitě dám v pohodě..
zítra když nepůjdu do obchodu, tak taky

předloni jsem vydržela nepít tři měsíce..
tak jsem si myslela, že mám vyhráno, začla birelama
a skončila zas u toho rumu

Kontrolované pití by bylo krásné, ale pro mne absolutně nedostižné... jak láhev otevřu, nic v ní nezůstane a naopak to svádí někdy i ke druhé...

tak si říkám, zkusím to zatím po dnech..
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61370
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
Jak píšu, s rumem to umím, rum nepiju, tudíž neporadím. S pivem desítkou to neumím, to bych ti poradil, ale tvrdý a pivo jsou zcela jiné závislosti, to nemá mnoho společného, takže fakt nevím.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61371
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
Jánty napsal:
Jak píšu, s rumem to umím, rum nepiju, tudíž neporadím. S pivem desítkou to neumím, to bych ti poradil, ale tvrdý a pivo jsou zcela jiné závislosti, to nemá mnoho společného, takže fakt nevím... Pořád je to přece alkohol... já to střídám dle chuti... rum,víno, becher, jager, v létě pivo, dle akcí apod. ale ne úplně každý den...když řídím,tak nepiju...nebo v práci taky ne(pokud není sedánek..)...ale musím to omezit...
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61372
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
Jsem obyčejný pivař, nečekej zkušenosti od pivního ochmelky, po pivu se blbne.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61373
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
Já mám v hlavě s piva kostku a jsem rozoumek co se týče rumu s kterým nemám naprosto zkušenosti, nedá se svítit, na tomhle vlákně ti neporadím.Ale měj se jak chceš a jak umíš.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 21/03/2021 20:27 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#61386
Re: Nikdo to neví !?? Rada ?? Před 3 rok, 1 měsíc  
A ted si nalijte cisteho vína, nebo chcete-li rumu..libovolne znacky..kolik toho denne vypijete? Sedmicku, nebo pullitrovou lahev?
To, ze litate v pruseru je uz jasna vec. Je jen na vás jak si srovnate hodnoty a vykrocite k abstinenci.
Martina
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter