Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...177178179180181182183...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#61655
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
Dychani pomaha na cokoliv.

A nerozumim, kde se v nas lidech bere ten pocit, ze je potrea ostatnim radit, zatimco nase zivoty vyresene vetsinou nemame .
Kdyz napisi svoji zkusenost v odpovedi nekomu, tak je to prece o necem jinem, nez ze ji/mu zacnu radit, ze musi/mel(a) by prestat pit. Kazdy prece sam moc dobre vi, co je pro ne/ni dobre a co ma delat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/04/2021 11:09 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61657
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
Jánty napsal:
Lucie napsal:
Praveze opilá vu wc nejsem dám si třeba dopoledne jedno pak odpoledne a pak večer když přítel dojde dom v pohodě tak si to 3 pivo nedám ale když dojde ozrali tak si prostě to 3 dám i večer mockrát sem odešla z malu ale vždy sem se vrátila asi nemám koule na to odejít a už se ne vracet přesně tak já to vidím u přítele a když může on tak proč by sem si nemohla dát já asi nemám tvrdu vůli

Dej si třeba basu!Každý tady vidí, že si trol.

"Troll-lol-lol-lá-la"...

..."keď susedovi zdochla koza = mne môžu, hoci-aj, obidve!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61658
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
A chtěla sem se ještě zeptat jak máme z mamku donutit bráchu jak se jde léčit a nebo aspoň na ten detox Ce sem řekla ať dom nekupuje žádný chlast aspoň týden ale on si vždy ten chlast najde
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61659
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
..."koho si TO vždy nájde chľast?!?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61661
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
Lucie, kdyz se podivas na statistiky, zkusenosti, poptas se odorniku na AT, dojde pravdepodobne k zaveru, ze nejlepsi pomoc alkoholikovi je zadna pomoc. Fakt. Me zadna pomoc pomohla ze vseho nejvic(!), protoze jsem se konecne chytil za nos a prestal pit. Pud sebezachovy. Jakakoliv pomoc je jen pomoc v tom umoznit dalsi a dalsi piti - poskytnuti zazemi ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61662
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
MichalB napsal:
Lucie, kdyz se podivas na statistiky, zkusenosti, poptas se odorniku na AT, dojde pravdepodobne k zaveru, ze nejlepsi pomoc alkoholikovi je zadna pomoc. Fakt. Me zadna pomoc pomohla ze vseho nejvic(!), protoze jsem se konecne chytil za nos a prestal pit. Pud sebezachovy. Jakakoliv pomoc je jen pomoc v tom umoznit dalsi a dalsi piti - poskytnuti zazemi ..

Skvele napsano a naprosty souhlas! Bohuzel u velkeho % alkoholiku opravdu nema pomoc smysl a jedine reseni je nechat padnout na dno - cim driv a cim rychleji tim lip. A doufat ze se pri tom padu nepolame tak aby jeste dokazal vstat a rozsviti se mu v hlave .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61663
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
Gen, no a pokud ne, tak ma nefunkcni pud sebezachovy a patri do sekce slaby jedinec a ten, jak vime, v prirode proste neprezije. To je zivot. Zivot nema napsano v rodnem liste, ze je jednoduchy, naopak. Je tezky. Je tam spousta strachu, ale je nadherny a bozi!
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61664
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
Už mockrát padnul ale nikdy to nepomohlo 3 dny se omlouval a pak to začalo na novo před dvouma dnama si zavolal policajtu zee nemůže najít ségru a nadýchal 2,5 promile
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61665
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
Lucie, evidentne ne na takove, od ktereho by se mohl odrazit. Sbalte mu veci, vykopnege z baraku, pokud neni jeho a caune.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61666
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok, 1 měsíc  
Oprava: ne sbalte, protoze to je zase rada. Ale po me zkusenosti se sebou samym, bych sam sebe vyhodil z baraku uz davno a ne az po x letech nezrizeneho piti, protoze kdyby se to udalo na zacatku, mozna nemuselo dojit k tolika bolesti na lidskych dusich, co jsem zpusobil a budu s tim zit do konce zivota. Vraci se to. Casto. A neni mi z toho vubec psychicky dobre. Neumim se s tim vyrovnat, odpustit si to a mit tak prostor pro "chovat se lepe a zodpoovedneji". Uf
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...177178179180181182183...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter