Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50463
Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj založil jsem novou diskuzi, která má sloužit pro ty, kteří nezvládají dlouhodobě abstinovat jako já. Přispívám zde asi 14 měsíců a opominuli 7měsíční abstinenci kvůli zdraví točím se v nějakém bludném kruhu opakujících se recidiv, které přicházejí v době, kdy si už myslím, že mám buď vše pod kontrolou nebo se uchýlím k pití z důvodů nudy, prázdnoty či problémů.Myslím, že nás tu je více, byl bych rád, kdyby se ke mě někdo přidal a denně si našel čas napsat pár vět o každém dni a jeho pocitech a hlavně chci aby toto vlákno sloužilo pro přesně ty okamžiky, kdy přichází bažení a člověk chce jít pít, tak v ten moment zde napsat vzájemně se podpořit situaci ustát a jít dál většinou člověk napíše až po recidivě jelikož zpytuje svědomí a není mu dobře ať psychicky či fyzicky.Pojďme společně ustát každý craving a abstinovat Celou dobu s alkoholem bojuji, možná je na čase bojovat přestat a příjmout abstinenci jako takovou.Přidá se někdo?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50464
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Jé už nebojuji.líbí se mi nepit.fakt
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50466
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Drahoslavo, já Ti to věřím já se v tom motám, ale 7 měsíců značí, že to jde Moc chci, ale vždy pak selžu jednodušše dokud nenajdu cestu ke spokojené abstinenci hledat ji nepřestanu
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50468
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Michale třeba ti to pomůže, já jsem se smířil s tím, že jsem prohrál s chlastem. Bojovat nemusím.....prohrál jsem. Kdybych měl bojovat tak nevím nevím jak bych to udělal. A ano střízlivost se mi líbí.
Ondřej
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50470
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Ondřeji a ostatní,
děkuji za téma. Můj den D je dnes. Přes víkend jsem byla bez dětí a zkusila si, že aby to mělo nějáký efekt, musela bych vypít litr a půl vína. Míň na mně prostě už moc nepůsobí. Pít denně litr a půl je pro organizmus masakr, nechci se už ničit. Přes víkend jsem tu četla příspěvky a stále víc se ujišťovala v tom, že chci přestat. Včerejší úplněk to završil, řekla bych. Mám doma poslední 2 deci z víkendu, večer je rituálně vyliju, takového sluhu už nechci. Chutě se projevily, když jsem míjela vinotéku a dýchla na mně známá vůně. Teď je to dobtý, mám mátový čaj. Držte se všichni.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50471
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Pokud abstinovani znamena prohrat s alkoholem nebude mi delat problem to priznat Hlavne uz najit tu pohodu a uzivat si dlouhodobe strizlivost
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50472
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Tak drzim palce, tak pis tady do toho vlakna Kazdy den a kdyz budea mit chute napis a proberem to! To je fajn spravne rozhodnuti!!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50477
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Michale. Toto si napísal pred 7 mesiacmi:"chlastat je taaaak jednoduche vime to vsichni...ale abstinovat tak tezke! Omyl! Neni..." A vieme už, ako to dopadlo. Ono svojim spôsobom abstinencia je vážne ľahká. Veď stačí len nepiť. Ťažká je ale predstava života bez alkoholu, bez toho, čo nám poskytuje. Preto je dobré abstinovať vždy len 24 hodín. Je to jednoduchšie, ale nie jednoduché.
Mne sa páčilo, ako kedysi napísala Kira. Takže opäť to tu dám:"Naucila som sa vedla neho zit, s tym, ze medzi nami vladne nejake primerie, v duchu som som sa nim dohodla, ze uznavam, ze porazit ho nedokazem a uznavam, ze je silnejsi nez ja a ze si budeme pekne vedla seba v pokoji nazivat, ja budem ignorovat jeho a on mna a zatial to funguje velmi dobre, obidvaja dodrziavame cast nasej dohody". Ale dôjsť k takému levelu abstinencie nejaký čas trvá. Zo začiatku to môže byť aj ten boj, kým si telo, hlava zvykne na život bez prísunu alkoholu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50480
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Dobré ráno,
první noc je za mnou. Nic, krom toho, že jsem nemohla usnout a v noci jsem se budila se nedělo. Spousty snů, pocení jen lehké. Teď jsem taková lehce neuzemněná, tak to snad srovná snídaně. Mějte fajn den
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50481
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 7 měsíce  
Krtku,
ja si Tvych rad-nazoru vazim taky jsi se na tuto uroven musel dostat a mel si urcite hodne padu a tezkych ziv.okamziku, ja tu stabilitu a uvedomeni si vse okolo abstinence hledam , ale nestagnuji snazim se, ctu si, beru kazdou radu a verim, ze cil mne nemine dik...

Karilino,
den za dnem to bude lepsi a lepsi vydrzet!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter