Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...675676677678679680681...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#58815
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahojky, přesně tak...Já kdysi myslela(byla tak najivní), že zajdu k někomu, kdo mi dá lék a já přestanu pít...Vážně jsem byla tak najivní...Dnes vím, že je to viz výše naprostá pravda. Jsem v tom sama a plácám se a plácám. Pro mně dost nesnesitelné je, že jsem v 99% úplně celé dny sama.
Ráda bych si proto napsala s někým
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58817
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Angelino, urcite pomuze si s nekym psat.
Pomuze to jako psychicka podpora.
Ale tu tezkou praci, tu drinu, to stejne oddres sama. S tim ti nepomuze nikdo.
Udelej si kazdy den seznam ukolu, pis i blbosti.
Neco cim se zabavis. Hlavne, zadna nuda.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58818
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Krtečku,
Tobě i 100 pus.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58819
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Až jsem zrudl jako semafor
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58823
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Ja jsem taky 99% času sám , tak klidně tu dám maila a kdo chce může napsat. Není problém - kdokoliv. ( S dobrými úmysly si pomoci )
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58824
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Angelina napsal:
Pro mně dost nesnesitelné je, že jsem v 99% úplně celé dny sama.


Mel jsem to podobne - ziju a funguju sam a kdyz jsem zacinal abstinovat tak to bylo velice neprijemny. On je ten pruser totiz na jednoho cloveka prilis velkej a dost by pomohlo mit nekoho komu se vypovidat .

Jenze ono je to tezky - i tady na foru narazis na prispevky lidi pro ktere napriklad partner nebyl se svym pristupem oporou ale naopak celou situaci zhorsoval. Totez plati o pratelich a kamaradech protoze vetsina lidi bohuzel nepochopi proti cemu stojis a co musis zvladat. No a taky se Ti muze stat to co me - zjistis ze to proste nejde vyhrat bez toho aniz by jsi podstatne zmenila system kazdodenniho fungovani. Pak se z nevyhody stava vyhoda protoze clovek co je sam se muze snadneji prizpusobit vznikle situaci.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59075
Ruská vakcína prý vyžaduje 8 týd. abstinovat. Před 3 rok, 4 měsíce  
Nevíte, zda evropská vakcína bude též vyžadovat abstinovat 8 týdnů jako ta ruská? To by totiž byla pro mne motivace navíc rozjet abstinenci o to silněji ! Jak to máte s motivací? U mne tedy dost slabé, již jsem vydržel,ale posledně pouze 10 dnů. Nevíte co by mi pomohlo mít větší motivaci nepít? Abstinenční příznaky překonám, ale pak psychické chuťáky nezvládnu. Rád bych vydržel tři měsíce nepít abych splnil to co je běžné v léčbě v pobytovém zařízení. Odvykám svépomocí, ale nějak si nejsem jist zda to vůbec zvládnu. Dík za tip.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#59080
Re: Ruská vakcína prý vyžaduje 8 týd. abstinovat. Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj, nejsem si jistá, jestli evropská vakcína je tou správnou motivací... Pro mě nebyly motivací silné prášky na které se nesmělo chlastat, řidičák,který mi mohli vzít a v nejhorším jsem mohla někomu něco udělat,když jsem jela nalitá pro další lahev...a ani bohužel pro mě nebyly motivací děti, který neustále prudily a já si přeci zasloužila večer se napít...Pak jsem si zasloužila chlastat v jejich pubertě,protože bez chlastu se ty jejich super nálady nedají přeci zvládnout,to dá rozum...a pak jsem chlastala, když byly z domu,páč co si budeme povídat-někdy prudily i v 25 letech a když neprudily, tak jsem přeci musela zapít, že je klid...A to podotýkám, že bych je nevyměnila za nic na světě,ale i na to jsem se musela napít... Podle mě musíš být motivací jen ty sám. Že je ti ze sebe zle. Že každý ráno vstaneš a přemýšlíš,co jsi zase vyvedl, co jsi řekl a za co je ti trapně a že už to tak nechceš... a mě za ty roky je tak trapně,že bych nejraději chodila kanálama a nebo se s tím pokusím něco udělat...Ale asi každý to má jinak...Všem přeji krásné a klidné svátky.
SAM
Platinum Boarder
Příspěvky: 471
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59121
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahojte, hlasím se
u mně náročné období, v pondělí pohřeb tatínka . Tak mám zase důvod, proč abstinování odložit. Dala jsem si nový cíl od Nového roku. Kolik už jich bylo...Ale jiná cesta prostě není. Na Štědrý den jsme byli u mamky, aby nebyla sama, jak táta umřel. Má malý byt, děti se tam na spaní vešly a my jsme s manželem šli spát do obytňáku. Máma mi dala na cestu víno. Prý kdyby došlo, tak si mám přijít pro další. No zkrátím to, vyžahla jsem od 22:00 do 2:30 dvě sedmičky a ještě jsem si chtěla jít pro další, ale manžel už mě zabrzdil. Nalitá jsem se necítila, ale to ráno, jak jsem vylezla z auta, jsem si připadala jak bezďák. Hnus. Neovládám to. Pobavila mě Simča, jak tu někde psala, jak nad vínem přemýšlí, jak bude abstinovat. To také znám moc dobře. Prostě je to stejné u nás všech, jak chození nakupovat zbytečností, jen kvůli flašce, tak i v jiném stejné přemýšlení, ale pořád si říkám, že já to tak nemám, výmluvy, omluvy. Všechno už od Vás vím, mám to načtené tam a zase zpátky, radit už není co, jen konat. Tak se držte. Angelino , Inko, jak to jde?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59124
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahojte alkači a osamele duše tu na foru. Pisem po dlchsej dobe. Momentalne sa mi dary abstinovat, nechcem to zakriknut, neni to moc dlho, ale som rada ze som mala triezve sviatky a dufam aj novy rok. Co ma k tomu viedlo, okrem nespocetne vela dovodou co som mala doteraz, deti, praca, rodina, vycitky svedomia a poalkoholove depresie, mam pocit ze mi dava najavo aj moja pecienka ze uz stacilo. Mate s tym niekdo skusenosti? Ked som si to citala na nete, zistila som ze mam kopec nenapadnych priznakov, a toto by to vsetko vysvetlilo. Okrem toho po jednej prepivenej noci som mala pocit ze ma tlaci na pravej strane pod rebrom. Momentalne sa citim dobre, u lekara som nebola, nasadila som si sama ostropestrec mariánsky. Akekolvek rady a skusenosti moc ocenim, vdaka
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...675676677678679680681...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter