Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...697
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#32103
Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 8 rok, 3 měsíce  
Dobry vecer!,
17.12 Jsem se ocitl na pohotovosti pro asi nadmernou opilost,
Druhy den mi doktor povedel ze muzu ihned nastoupi na odvyk a ze s takovou nebudu prinejmensim pres svatky pit a to mi muze zachranit zivot,
S Alkoholem se potykam asi 15 let chlastam hlavne tvrdy alkohol, drive jsem bral pervitin a cas od casu kourim Marihuanu, na odvyku jsem byl uz 4 krat ( Doktori me dobre znaji ) a vpodstate jsem jim byl velmi vdecny za tuto propozici nebot jsem si uvedomil ze takto to opravdu nejde dal, Na pavillonu jsem ale potkal svou Expartnerku takze jsem lecbu prerusil a odjel domu nebot jsme se okamzite pohadali. Doma jsem se vsak alkoholu nedotkl a jsem presvedcen ze vydrzim. Zatim OK ,Ovsem zitra je Silvestr a ja se bojim ze se napiju ( Je to uz od 17.12 a citim se jak jinak velmi dobre a ve forme ) Nikdo z mych kamaradu o tom nevi ze jsem doma takze bych zachoval Cisty dum minimalne do Soboty, Ale chtel bych Abstinovat jednou provzdy ( Uz jsem vydrzel i pres rok ).To ze se kamaradi s flaskou objevi je pouze otazka casu, vim jak odolat ( neni to poprve ), takze bych vydrzel nepit, Nevim vsak mam-li se vratit na odvyk a dokoncit lecbu nebot mam po tom piti i narusenou psych. rovnovahu a po odezneni fysickych abstaku ( Coz uz chvala Bohu jest ) zacinaji ty plizive depresivni stavy ( Ja to nazyvam Psychicky abstak ), a nebo to zvladnu sam doma? Mate-li nekdo radu ? Ci zkusenosti ? Predem dekuji Joe
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/01/2021 10:32 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32104
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Na odvykačce jsi byl čtyřikrát a přesto se sebereš a odejdeš v jejīm průběhu....přeci ti musí jasné, jak to dopadne....hlavně si ujasni co vlastně chceš...měl bys zjevě hodit za hlavu,co bylo...kamarády, ex....a začít znova, nejlíp jinde
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32106
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Kamarady a Ex ty uz mam vyresene ( bydlim sam ) Jenze kvuli ni tam akorat nechci a nevim zvladnu-li to post-psych.-abstak sam, tak vlastne znela otazka? sam to vydrzim nepit, ale musim uz byt OK, a lecbu jsem 2x dokoncil a pak relativne dlouho ani bombony natoz nealko pivo. Po takovych radach to zacina pekne hlodat v dusi, pochybnosti uz mam, asi se tam vratim.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32107
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Ono řekl bych, že i ten psychoabsťák tam zvládneš líp....nebudeš tam na to sám, a budeš mít jiné starosti....třeba jak dobře vytřít podlahu
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32108
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Nejhorsi je ze nemam ani zadne prasky ( oxazepam ) a na moji Ex se muzu vysrat asi se tam opravdu vratim a oni mi tam zformatuji mozek jak je treba ( toho nepiti se nebojim, to vydrzim ). Na kamarady uz mam zabehle fungujici triky takze to by nebyl problem, Nejhorsi je ze se s ni znovu pohadam a to neni kvuli me ( i tak je na jinem pavilonu ), ale ona se chodi mstit ( Ji se neliby ze nepiju , nejradeji by me videla na marach ), ona je tam za neco uplne jineho ( ji jak se rika jeblo ), a ja nemuzu aby me tam nonstop provokovala , proto bych radeji zustal doma.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32109
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Joseph napsal:
Kamarady a Ex ty uz mam vyresene ( bydlim sam )...
... pochybnosti uz mam, asi "se tam vratim".


..."premýšľaš logicky a konštruktívne!"

"Posilňovací pobyt v chránenom azyle liečebne nemôže uškodiť..."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32110
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Takže ex vyřešenou nemáš.....no dneska nic už nezachráníš...nechej to na pondělí...pak běž do jiného ústavu, než je ta tvoje stíhačka
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32111
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Ja tam muzu jit kdy chci, oni uz me znaji a casto mi to nabizeji sami, abych na svatky ap. se nechal dobrovolne zavrit abych nechlel, nebot jinak to ja nechleju ale jak to zacne tak to je masakr, doktorka uz mluvi o smrti atd..., Ono tez muze byt ze moji bejvalou na par dni vypusti a to by jela okamzite ke mne delat problemy ( kvuli ni uz jsem se musel jednou stehovat. ) No ale to bych neotevrel a ona by me sla hledat po kamaradech ( jeste vetsi bordel ), ty proklete svatky uz aby to skoncilo , to si oddechnu ze jsem ( mimo mych narozenin 12.12 ( kterymi, pokud nepocitam Mikulase) to vlastne zacina) se vubec nenapil, protoze jsem dlouhou dobu predtim vlastne tez nepil nic. Mozna proto je to spise psychicke povahy a zvladnutelne doma sam, protoze pohadam-li se s ni tam, muze se lehce stat ze znovu utecu, a to ne uz domu a to by byla tragedie.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32112
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Tak jsem zkousel volat doktorovi ( byl tam zastup ) a je to nyni bezpredmetne uz proto ze a) Maji plno
b) Nechteji riskovat neklid ( hadky s moji Ex)
c) Mam to zkusit vydrzet sam

Pokud selzu ( myslim ze ne, nebot jsem zabarikadovany a mam minimalne do soboty vse nakoupeno ) mam prijit po nedeli ( V kazdem pripade tam po nedeli pujdu na konsultaci a pro prasky )
Drzte mi palce, A jinak vse Nejlepsi do Noveho Nezkazeneho a Abstinujiciho Roku preji vsem mnoho sily a odhodlani za lepsi zivot.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32113
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 3 měsíce  
Skoda, myslel jsem ze si treba s nekym pokecam na Silvestra ( Sedim sam doma, nechci pit ) divna situace, treba je na tom podobne nekdo? napiste nebo zitra ?
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...697
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter