Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Nekontrolovatelné pití
#22900
Re: Nekontrolovatelné pití Před 9 rok, 6 měsíce  
Milé, díky za příspěvek.

Hodně zdaru, Ríšo!
Anděla
Anděla noci probděla
Senior Boarder
Příspěvky: 71
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/29
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22945
Re: Nekontrolovatelné pití Před 9 rok, 6 měsíce  
Tak se přidám k rekapitulaci. 9.11. to budou 3 roky, co jsem nastoupil do PL Bílá Voda. Od té doby dělím svůj život na dobu před Vodou a na tu zaVodou. Jak píše Ríša vyhráno nemáme ale zaVodou je určitě o hodně líp!!! Bohužel jsem se dnes dozvěděl od svého parťáka z léčebny, že ve čtvrtek porušil abstinenci. Sice to po jedné propité noci stopl, ale mám velké obavy z toho, co bude následovat. Uvidíme...
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22969
Re: Nekontrolovatelné pití Před 9 rok, 6 měsíce  
Ahoj!
Za tu dobu, co docházím ambulantně na skiupiny a beru A jsem už zažil bezpočet těch, co " nevydrželi" a někteří se vrátili a pokračují,( klobouk dolů, před nimi) ale bohužel je více těch, o kterých už není slyšet a domýšlet si konec, ani nechci!!Není tomu ušetřen nikdo z nás a možnost, že člověk zase začne je " šíleně vysoká" a hnus jen na to pomyslet!! Mám se svojí terapeutkou domluveno, že pokud by se stalo( a jedná se i o malé pivo či sklenku) jdu okamžitě na doporučení na ústavní léčbu!!!! Je to všechno v člověku a jakmile si sám nedá " mantinely", je to riziko veliké ba obrovské a pořád musí býti nad námi nějaký " meč" je to bohužel tak!!! Za dobu abstinence ( 3roky 8měsíců)bych už nechtěl absolvovat ty propité dny a měsíce a vše to co mi tenkrát připadalo, jako absolutně normální a odsuzoval jsem lidi, kteří nepili, možná to působí " no, teď bude chytrej", ale každý to máme takový, jaký si to uděláme a já jsem spokojený " bez chlastu"!!!!Držím nám všem palce a do dalších roků abstinence hurááááá!!!! Mějte se abstinenčně! Ríša
Risa58

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22973
Re: Nekontrolovatelné pití Před 9 rok, 6 měsíce  
Bezva, gratuluji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22976
Re: Nekontrolovatelné pití Před 9 rok, 6 měsíce  
Riso a Karel moc vam gratulujem. Dobre sa to cita
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32440
Re: Nekontrolovatelné pití Před 8 rok, 2 měsíce  
Ahoj Všichni!!!!!
Zítra tj 14/2 budu mít za sebou 5let abstinence a u té příležitosti, jsem se podíval i na tyto stránky, co nového je zde a taky jsem zjistil, že poslední příspěvek tu mám pěkně dlouho, kdy jsem napsal!!!
Určitě jsem " nezanevřel" na Vás na všechny, ať už jsou to pijani či abstinující a nebo teprve na ty, kteří se rozhodují se svým problémem něco dělat!!! Je to jen z důvodu toho, že zdárně pokračuji v abstinenci a život přináší hodně radostí, ale taky starostí a za dobu co jsem nepsal, jsem řešil situaci, kdy mi byl odebrán část. inval. dúchod a já jsem musel začít hledat zaměstnání, protože makat na vrátnici Vás bohužel neuživí!!!
V této době už mám vše pořešeno, mám práci, která mě baví i když je to s odloučením od rodiny po-čt a práce taky fůra, ale zatím to snad zvládám a snad i nadále budu zvládat????!!!!Starám se o zámecký park a taky údržbu objektu a vlastně plno jiné práce okolo histor. budovy.V areálu i spím a mám to vlastně jako " montáže s ústavní léčbou" i když přístup k chlastu jest možný!!!!!! I když na rovinu po celém dni činnosti, jsem rád, že padám do postele a ráno můžu fungovat!!
A už jen krátce - stále hraji tj. učím se na housle a díky abstinenci již i něco málo zahraji( začal jsem pátý rok), taky pokračuji v hraní v kapele, chceme v dubnu letos točit cd a doma je v rámci " možností" klid a mír a láska! Jsem vlastně spokojený člověk, snad jen malá " skvrnka" na spokojenosti a to,že od konce roku 015 byly ve Varech zrušeny skupiny, ale již teď už vím, že zase se vše vrací do normálu, protože naše terapeutka přešla do Ostrovské nemocnice a já mám plánovanou návštěvu 1. března!!!!
Závěrem, chci všem popřát vše nej, pokud abstinujete - vydržte, pokud ne a uvažujete o tom- běžte do toho, vím o čem píši, bez chlastu to jde a ještě lépe, než s ním!!!!! A jinak se mějte báječně a zase někdy tady na stránkách!!!!
Maličko: Nic není " rúžové" bez chlastu, problémů stejně, ale LÉPE SE TO SNÁŠÍ A HLAVNĚ ŘEŠÍ!!!!! DRŽÍM NÁM PALCE!!!! Ríša
Rychlík Richard
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter