Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI!
#31196
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Kiro, nemám takovou moc, abych tě vyhazovala, jsou jiní, co tvé příspěvky posuzují, pak blokují.Začala jsi se navážet do pana doktora, Karla.Přeji ti výdrž v abstinenci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31197
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba,ty si sa asi definitivne zblaznila a len pokracujes v tych tvojich klamstvach. Kedy som si ja dovolovala do Karla a do pana doktora. Prave naopak, obidvoch si velmi vazim. Na margo Karla som len napisala, ze to ako admin moc nezvlada, ked sem moc nechodi a to napisali viaceri a aj sam to priznal. Inak jeho som si vzdy vazila a na pana doktora som nikdy ani jedno zle slovo nepovedala. Mozes mi napisat ako konkrete som sa do nich navazala? Vsetci, co to tu citaju pravidelne, vedia ze v tomto pripade klames.
A klamala si aj vcera, ked si tu pisala, ze o mne nic nevies a ze mozno pijem a pritom prave teraz si sa usvedcila, ze o mojej blokacii si velmi dobre vedela. Je to od teba take ubohe, takto klamat a ked si nevedela ako sa ma zbavit, tak si si navymyslala taketo klamstva. Ale ver tomu, ze ludia tu nie su taki naivni, aby si sami nedokazali uvedomit, ze sa len snaziz dost nepresvedcivo obhajovat tvoj hanebny cin..ja necham na ostatnych, aby si urobili o tebe a k celej tejto situacii nazor..a ked mi das zablokovat mobil, tak ti pojdem napisat aj od susedov..a mam ich tu dost..takze mna sa tak lahko nezbavis☺
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31198
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine lobbuje:Tak to je...
...take hned po ranu ve "strehu".
Asi maji AA neustalou pohotovost...


"Lobbuješ za vlastní diskvalifikaci?"

[Ostraha před zvody, lákadly a chtíčem prvního doušku je priorita!
Ne jenom v AA... nabídka/dopyt => (+/-) ÷ 1, pak můžeš být v pohodě i v míru.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31199
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
S vašimi názory nesouhlasím, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říct. Volatire
Někdo může namítnout, že se jedná o web, kde jde o zdraví a nelze tady vyjádřit mylné názory, ale já oponuji, že Kira nikoho nenabádala k tomu aby pokračoval v pití a taky neradila pofidérné léčebné metody. Nevyjádřovala se nikdy sprostě a vulgárně povýšeně.Na druhou stranu je to někoho web a sám on může rozhodnout , kdo tu bude a kdo ne a právě proto ten citát výše.
Doporučuji taky registraci na tomto webu a to proto, že nedojde k omylům, že někdo za někoho píše a zbytečným nesmyslným dohadům navzájem. Doporučuji nereagovat na sprosté narážky a vulgarismy stylem přileju olej do ohně.
Sama jsem dala v šanc email na registraci sem a to je to nejméně co můžu udělat, mmch jsou v dnešní době weby, asi víte o čem mluvím, které jsou cíleně potlačené a rušené a i tam jsem se registrovala--ale to je už jiné téma.
Takže k věci, jestli můžu dovolila bych si zde toto forum na zkušební dobu cca měsíc korigovat, ne jako admin-páč ten musí mít přístup i jinam a znát to daleko za uživatelské rozhraní, ale jako více píše monitorovací a uměrnovat, něco co dělala Líba.
Prosím vyjádřete se pokud´ možno slušně na moji nabídku.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31200
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
já jsem Stopko jednoznačně PRO
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31202
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
napsat o Kiře, že nechodí proto, že se jí asi nechce a vědět, že na moje upozornění byla zablokovaná, je nechutná a hloupá lež. Ale napsat, že třeba možná PIJE je sprosté a manipulativní.Za to by se slušný člověk styděl až na půdu.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31203
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Čtu hodně. Nevím co se pana doktora mohlo dotknout. Kdyby si to hlídal dřív a pořádně, byl by klid. První šarvátky stopnout v zárodku a ne čekat až se to všechno tady zhroutí.

Někdo navrhoval zablokovat preventivně na měsíc Ja, Libu, apod. a vyčistil by se vzduch!

Tato terapie se je odzkoušená i na jiných fórech, zasloužilí diskutéři prostě někdy po čase sklouznou do nedobrého chování a jednání a je třeba s tím něco udělat!

Ja a co ty předvádíš poslední dobou není normální.

Pište ať se chytnou za nos.
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31204
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Jo a se Stopkou souhlasím, má moji podporu.
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31205
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Honza píše:Čtu hodně.
..."Pište, ať se chytnu za nos."


...předtím se pořádně nadechni! Inu, i dále hodně čti(!)...
(Můžeš u toho i přemýšlet... prý, jedno nevylučuje druhé/ostatní.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31206
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Stopko, souhlasím s Tebou.Už se tu dějí věci, které jsou až nebezpečné, nemohu o nich psát, nechci ale přihlížet, kam to tady spěje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter