Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...11
Dolů
Téma: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI!
#16838
Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 10 rok, 3 měsíce  
Dobry den
Jmenuji se Vladimír-je mne 55 let.Od svých asi 16.let jsem začal pít alkohol a vždy se opíjel do němoty.Z počátku jsem snesl málo alkoholu,bylo mne špatně od žaludku ,celková nevolnost.Od mládí jsem se sanžil hodně sportovat,ale když se šlo na zábavu ,já se tam vždy opil.Proč?Ptám se dnes.Byl jsem více veselý,v okamžiku opíjení se ,jsem měl super pocit uvolnění ,bylo mne všechno jedno,ve stavu opilosti jsem chtěl ,ab yto nikdy neskončilo.Moje rána byla ,ale krutá,myslel jsem ,že je to můj konec.Bylo mne šíleně špatně.Sliboval jsem si,že už se nikdy takhle neopiju.Sportoval jsem ,pracoval,přišel víken a já skončil stejně,zábava,opití se ,hnudné ráno.A tak to šlo do mých 40.let.Byl jsem dvakrát ženatý,první manželství skončilo velice brzy,kvůli mému pití alkoholu,druhé manželství skončilo po 7.letech.Přišel jsem o rodinu,o domov ,o možnost být každý den se svými 2.syny.V roce 1998 jsem padl na své psychycké DNO,kdy jsem už byl totálně ba pokraji smrti,ano,bylo to tak.Nechtěljsem umřít a asi z pudu sebezáchovi jsem vyhledal sám pomoc na psychyatrii.
Nastoupil jsem do léčebny .Můj život se mne změnil o 180stupňů pozitivně.16.rokem se učím být střízlivý .Je to super život.Nabízím osobní setkání těm,kteří si přiznali bezmocnost nad alkoholem,drogami,geamblerství,nebo jinými návykvými látkami.Já jsem musel přijmout pomoc ,aby mne bylo pomoženo.Bydlím v Plzni -můj skype je vladimir.arabasz2
emai.je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript mob.702516911
Chci vám říci,že cesta bez závislosti existuje ,jen za předpokladu,že tou cestou chci jít.
Těším se na vás -Vladimír-žiji s třídavě již 9 let v Londýně a v Plzni-zvládám tento život proto,že jsem nastoupil cestu bez závislosti na omamných látkách(alkohol-drogy-geamblerství a podobně)Osobní setkání nabízím všem druhům závislosti!
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16841
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 10 rok, 3 měsíce  
Je podivné, podezřelé vaše shánění klientů.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29126
20let jsem byl zavisly na alkoholu,17 let jsem OK Před 8 rok, 10 měsíce  
Nabizim rozhovor pomoci skypu vsem lidem ,kteri hledaji pomoc se svoji zavislosti.
Jsem 57.lety muz,byl 20 let zavisly na alkoholu a 17 let jsem OK.
Mohu Vam pomoci pochopit co se s Vami deje,protoze jsem prozival stejne pocity,jake nyni prozivate Vy.
Ceka Vas lepsi zivot pokud budete sami chtit.
Preji Vam pevne zdravi
Vladimir
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29142
Hovor pres skype-17 let ziji bez alkoholu Před 8 rok, 10 měsíce  
Chcete pomoci?
Prosim piste na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Poslu Vam na sebe Skype
Mel jsem 20 let obrovsky problem s alkoholem,malem mne zabil.
17 let se ucim zit bez alkoholu,je to super.
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30940
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
jeje.To je super reakce .Ctu ji az nyni,ale prece.Mohu se zeptat Vas ,proc se zabyvate zde problemem lidi ,zavislych na alkoholu?Melo by mne to byt podezrele?Boze muj ,nemam slov ani komentar k tomu,co jste tady napsala.
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30941
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimir, nejsi ty šestý z pěti Tibeťanů?
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30942
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Jak jste to poznal?
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30943
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Jeste by mne zajimalo,proc jste mne polozil takovou otazku?
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30944
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
No asi proto, že tvoje psaní působí schematicky....naučeně, jinak nic proti....alkoholu zmar
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30945
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Nabizel jsem zde lidem pomoc,zavislym na alkoholu a od .....Liby jsem se sice az po roce ,dozvedel,ze moje pomoc je podezrela.Nevim,jaky duvod mela Liba k tomu ,aby tohle napsala.Ale kazdy mame svoji PRAVDU,svoje zkusenosti.Chceme pomahat a predavat dal to co sami vime o alkoholu .Byl jsem zavisly 20let a ucim se byt strizlivy uz 17 let.No a je podezrele,ze jsem nabizel pomoc jinym,tak to mne dostalo.
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter