Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2324252627282930
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#41813
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
ano, je to síla, co někteří vyplodí na svou obranu. Mě by zajímala jedna věc. Jelikož jsem alkoholu nikdy nepropadl a když si vyjímečně dám, bývá mi druhý den hrozně - hlavně si připadám, jako by se mi měla rozletět hlava. A to nemusím míchat. Zajímalo by mne, jestli je pravdou, že alkoholikovi už zle nebývá. Já si to totiž nedokážu představit, že bych to do sebe denně valil. Asi by to byl můj konec
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41814
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtku, kdybych odsoudila jeho, musela bych odsoudit i svoje rodiče, všichni na tom měli svůj díl. Rodiče zatratit nechci, tak by bylo nespravedlivé házet to jen na přítele. On mě má vážně rád. Je potřeba ve vztahu někdy umět odpustit, ať se jedná třeba o nevěru, nebo o zařízení pobytu v léčebně.
Ale svůj podíl jsem na tom nejvíc měla já, byla jsem lehkomyslná. Nikdy mě nenapadlo, že to dokážou dotáhnout dál než na řeči o tom abych nepila, tak jsem třeba přišla opilá k našim nebo pila několik dní a věřila, že to přítel bude krýt. Obrovská, fatální chyba.
Teď jsem poučená. Radši trpět kocovinou než se opít před návštěvou rodičů, nebo v práci. Nikdy jsem nevynechala od té doby práci, nepřišla tam opilá.
Jinak je pravda, že piju kvůli pití, ne kvůli společnosti. Moc ráda se uvolním, i sama. Je to příjemné. Kdybych jen ještě dokázala úplně odbourat ty kocoviny (pomáhá Xanax, ale ten mi doktorka předepisuje omezeně, jakože "na úzkost" - o pití neví díkybohu).
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41815
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Miroslav napsal:
Zajímalo by mne, jestli je pravdou, že alkoholikovi už zle nebývá. Já si to totiž nedokážu představit, že bych to do sebe denně valil. Asi by to byl můj konec
ta hranica, ked zacne byt cloveku zle, sa posuva. zvysuje sa proste tolerancia na alkohol.

a ked ta hrozne boli kotrba, spravidla to je preto, ze si pil malo vody. dalo by sa povedat, ze je to taky hlavny priznak dehydratacie po popijani.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#41816
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie napsal:
Krtku, kdybych odsoudila jeho, musela bych odsoudit i svoje rodiče...
....Jinak je pravda, že piju kvůli pití, ne kvůli společnosti. Moc ráda se uvolním, i sama. Je to příjemné. Kdybych jen ještě dokázala úplně odbourat ty kocoviny (pomáhá Xanax, ale ten mi doktorka předepisuje omezeně, jakože "na úzkost" - o pití neví díkybohu).


Angie. Ale podľa tvojich príspevkov ty si ich už osúdila, nikdy im to nezabudneš.
Pitie kvôli pitiu(účinkom alkoholu) a nie kvôli spoločnosti, je to najhoršie. Je to 100% cesta do pekla.
Nepleť si kocoviny s absťakom. Kocoviny má Miroslav. To je ten stav ako popísal.


Pre Miroslava. Ale je mu zle. A príšerne zle. Preto pije, aby mu zle nebolo. Ak prestane nastúpi absťak - pre každého alkoholika peklo na zemi.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41817
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Tolerancia na alkohol znamená len toľko, že namiesto 0,5 litra potrebuje na opitie liter. To neznamená, že nebude mať absťak pri 0,5 litra.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41819
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Miroslav,
Patřím mezi lidi, kterým je po chlastu zřídkakdy špatně. Mám to tak od jakživa.
Naopak z lidí, kterým po alkoholu nic není se častěji rekrutují pijani a alkoholici.
Co se míchání týká, tak osobně mohu pít od slabšího k silnějšímu. Nebo mohu pít pivo a mezi to dát 2 - 3 panáky vodky (slivovice, hruškovice,...) /ne barevný alkohol/ a také mi nic není.
Mimochodem, kde Angie píše, že pije denně?

---------------
Angie,
doporučil bych vynechat ty BZD.

---------------
Krtek,
neznám lidi, kteří by nepili pro účinek. I konzument pije pro účinek, samozřejmě také pro chuť.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41821
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
A jak rozeznáváte kocovinu od absťáku? Já si rozhodně myslím, že mám kocoviny.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41823
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Ale to jsem nemyslel na Angie, že pije denně. Ale třeba manželka už denně pila a nevím, že by jí bylo zle.
Jinak jsi mi to popsal hezky a asi to opravdu má každý jinak. Se mnou prostě po pití není na druhý den nic.... Asi chybí ten trénink Ale klidně a rád se obejdu....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41827
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie napsal:
A jak rozeznáváte kocovinu od absťáku? Já si rozhodně myslím, že mám kocoviny.

Dobra otazka. Ber to prosim jako tezce individualni nazor...

Kocovina: Unava a pocit nevyspalosti (pres to ze jsem celou noc stastne chrapal opileckym spankem), bolest hlavy, nesoustredenost, zaludecni nevolnost, psychicka i fyzicka precitlivelost.

Abstak: Silny pocit vycerpani (v kontrastu s nemoznosti usnout/odpocivat), stridave pocity horka a zimy, tresavka, precitlivelost oci na svetlo/tmu, vyjimecne lehke problemy s koordinaci a lehke poruchy motorickeho systemu.

Zasadni rozdil vidim v tom ze napr. po probuzeni kocovina zacala okamzite odeznivat. Obcas pomohla kava, energeticky napoj nebo neco lehkeho k jidlu. Abstak se naopak zhorsoval az ke svemu vrcholu cca 12-24 hodin po posledni davce alkoholu a teprve pak zacal odeznivat.

V kazdem pripade jsem dost dlouho abstaky prechazel jako "hnusnou kocovinu" .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41828
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Mal som kolegu. Večer sa riadne opil. Stane sa. Ráno sa zobudil a bolo mu zle, trešťala mu hlava. Dal si kávu. Do obeda to nejako rozchodil. Ale bolo mu tak zle, že ráno alkohol nechcel ani vidieť.

Moja reakcia? Ráno zle, trasenie, potenie, bolesti. S pribúdajúcim časom stále horšie. Čo spravím? Opäť do seba nalejem. Zrazu pohoda...
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2324252627282930
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter