Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2324252627282930
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#41803
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie,

si bohatšia o ďalší rozmer vnímania a chápania. Keď neskôr opäť spadneš do závislosti už vieš, že si jej mohla aj úspešne predísť.
Ono to chce iba sa odosobniť a podriadiť sa dobrovoľne liečebnému režimu a zmeniť myslenie:
→ z ublíženého na víťaza.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41804
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie, nie každý na liečebňu nadáva. Väčšina ľudí tam hľadá pomoc. A vzhľadom na to, že tá jeho si tam našla frajera, tak si to určite len pochvaľuje. Však pokiaľ sa dobre pamätám aj ty si si tam našla nejakú známosť a preto si vtedy odišla od priateľa.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41805
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie: to asi nemá smysl komentovat, že ne....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41806
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtku, ano, známost jsem tam měla. Pomohl mi odpoutat se od přítele. Bohužel byl ženatý a kvůli finančním důvodům se nemohl rozvést, už nejsme v kontaktu.
Já v léčebně pomoc nehledala, nepotřebovala jsem ji, byla jsem tam nedobrovolně. A s pitím problém nemám, dělají z toho problém jiní. Už ale ne, piju hlavně sama doma (i proto sem se stěhovala), takže všechno v pořádku.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41807
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Miroslave, ne, nemusíš to komentovat. Stačí jen když to pochopíš.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41808
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie, píšeš:
..."piju hlavně sama doma (i proto sem se stěhovala)",...
...toto napovie viac ako vizitka.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41809
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie napsal:

Já v léčebně pomoc nehledala, nepotřebovala jsem ji, byla jsem tam nedobrovolně. A s pitím problém nemám, dělají z toho problém jiní. Už ale ne, piju hlavně sama doma (i proto sem se stěhovala), takže všechno v pořádku.


Nene, jasne ze jsi pomoc nepotrebovala. Ozrala jako prase, zrizena tak ze pritel ani rodice netusili co s Tebou maji delat... jen si vzpomen co jsi tady pred nejakym casem psala .

Zaridit se sama aby Ti do chlastani nikdo nekecal a mohla jsi se mu venovat naplno a bez omezeni to je vskutku brilantni idea. Mohla by jsi to dat dohromady se Zdenkem... ale on uz je bez prace tak by Ti chodil upijet z Tvyho, tak nic.

Nemyslim to nejak zle prosim ale obavam se ze s timhle pristupem je to jen otazka casu kdy se do lecebny zase vratis. A nepochybuj ze to tentokrat bude o dost horsi .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41810
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Spousta lidí pije sama. Záleží spíš na množství a četnosti, než na tom jestli pije člověk s někým nebo sám.
V podstatě jsem často sám pil i v hospodě. Ne vždycky mám chuť s někým komunikovat, když piju.
Proč taky, že?
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41811
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
To je právě ono. Alkoholik jde do hospody pouze za tím chlastem. Zato "konzument" jednou za čas právě kvůli společnosti. Pití o samotě doma? Mám husí kůži, když si vzpomenu na to peklo....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41812
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Angie napsal:
Krtku, ano, známost jsem tam měla. Pomohl mi odpoutat se od přítele. Bohužel byl ženatý a kvůli finančním důvodům se nemohl rozvést, už nejsme v kontaktu.
Já v léčebně pomoc nehledala, nepotřebovala jsem ji, byla jsem tam nedobrovolně. A s pitím problém nemám, dělají z toho problém jiní. Už ale ne, piju hlavně sama doma (i proto sem se stěhovala), takže všechno v pořádku.

Chudák, sa nemohol rozviesť kvôli financiám. Ale OK. Pomohol sa ti odpútať od priateľa. Ten zlý ujo ťa dostal do blázinca, nikdy mu to nezabudneš, ale aj napriek tomu si sa k nemu vrátila. S pitím nemáš problém, preto piješ hlavne sama doma. To je dobrééé....
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2324252627282930
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter