Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...22232425262728...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#41528
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Ano, je to dlouholetý kamoš. On mu dokonce každý den před směnou volal, ať nezapomene, staral se i za mě.....nepomohlo. Máš pravdu, chlast, pokud se vymkne kontrole, je zrůda! Vidíš, a když vyjádřím svůj názor, že kdyby byl zakázaný, zachránilo by se mnoho manželství, tak jsem podle někoho magor.... Vždyť se bez něj dá žít, ne?
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41530
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Zákaz by asi nič nevyriešil. Nedávno ste u Vás mali aféru s pančovaným alkoholom. Vieme ako to dopadlo. Koľko mŕtvych bolo. Ak keď u vás o bolo legálne v obchodoch. V Amerike to pred 100 rokmi skúšali s prohibíciou a tiež sa nezadarilo. V Rusku bolo tiež niečo podobné. U nás kedysi dávno až po 10 hodine sa mohol predávať. Proste kto chce piť nejako sa k tomu dostane, hoci aj na čiernom trhu. Alkohol je pre ľudí. Len treba s mierou. Ako všetko v živote. A keď sa to vymkne spod kontroly, je průser na svete. Vtedy ma každý na výber. Buď to zastaví alebo sa proste upije na smrť. Akurát je smutné, že pri tom stihne niekomu zničiť život.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41531
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Mňa vytáča napríklad alkohol za volantom. Tam by mali byť tvrdé tresty. A nie ako doteraz.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41535
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Máš pravdu. Byl jsem v Norsku a Švédsku, kde je částečná prohibice. Jsou tam s alkoholem jen speciální obchody, které jsou otevřeny pár hodin v týdnu a stejně jsme potkávali sem tam opilé lidi. V normálním obchodě jen pivo za slušné sumy. Vše je o lidech.... Alkohol za volantem rovná se doživotní zákaz řízení!
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41537
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Miroslav napsal:
.... Alkohol za volantem rovná se doživotní zákaz řízení!

táák když represe nefunguje, tak zavedeme ještě větší represi, to určitě zabere... .......tak to je akorád tak cesta do pekel....
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41539
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
pavel napsal:
Miroslav napsal:
.... Alkohol za volantem rovná se doživotní zákaz řízení!

táák když represe nefunguje, tak zavedeme ještě větší represi, to určitě zabere... .......tak to je akorád tak cesta do pekel....

...trikrát [3×] a dosť!!!

Je to recidíva?... alebo vtip?


(Auto s opilcom za volantom je zbraň!)Aj popolník v ruke agresora je považovaný za zbraň!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41542
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
pavel napsal:
Miroslav napsal:
.... Alkohol za volantem rovná se doživotní zákaz řízení!

táák když represe nefunguje, tak zavedeme ještě větší represi, to určitě zabere... .......tak to je akorád tak cesta do pekel....

No ak niekto opakovane sadne za volant opitý, nemá tam čo hľadať nikdy. Alebo si myslíš, že je lepšie počkať až niekoho zabije? Po prvom na niekoľko rokov zobrať vodičak ak je to bez nehody. S nehodou nepodmienečne tresty. Je to zbraň v rukách ožratého blázna.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41548
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Auto nejezdí na řídičák, ale na benzín/naftu. Kdo bude chtít, tak stejně pojede ožralej i bez papírů.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41566
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Vše je o lidech a o jejich hlavě. Mám s chlastem za volantem hodně zkušeností, jelikož jsem sloužil u sboru. Nikomu bych nepřál vidět ta zbytečně zmasakrovaná těla s vyhaslými životy. Jeden příklad za všechny: Otec ožralý sedl s tříletým synkem do auta a neuvázal jej do sedačky. Ujeli 300m! a chlapečka zabil.... Myslím, že to mluví za vše. A proto zastávám názor - ožralec za volantem - doživotní zákaz řízení!!! Bohužel v našem státě není úcta k zákonům, tak jedině větší represe. I ta moje skoro ex už byla v takovém stádiu, že jezdila opilá a dokonce pro malého do školky.
Ale zpět k tématu ¨Kromcl¨...ona je to tam opravdu asi seznamka. byl mi sdělen téměř totožný případ jako ten můj. Jen tam byl rozdíl, že matka odešla do 110 km vzdáleného místa se spoluléčeným amantem od dcery, která už měla 12 let, takže ta si sama rouhodla, s kým chce žít (samozřejmě s otcem).
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41801
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 4 měsíce  
Miroslave, vím, že je to asi těžké celá ta situace pro tebe (zůstat sám s děckem), ale já nechápu, čemu se divíš. Přihlížel jsi tomu, když ji zavřeli, nepomohl jsi jí dostat se odtamtud, možná jsi i tvrdil, že "jí tam pomůžou, je to pro její dobro, bla bla". Já v něčem podobném byla. Když jsem se konečně dostala na svobodu (díkybohu dřív než po celé tzv. "léčbě"), předně jsem se odstěhovala od přítele, který mě nechal zavřít. Jsem s ním, mám ho i přes ten podraz ráda, stejně tak se stýkám i s rodiči, kteří mému uvěznění nijak nezabránili. Ale křivdu jim nezapomenu. Chci tím říct, že zavření v léčebně člověku tak strašlivě moc ublíží, že se nejde divit ničemu, co pak udělá. Prý ženy jsou hodně fixované na děcko. Pokud i to opustila, jen to avizuje, jak strašně jí bylo ublíženo tou léčebnou.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...22232425262728...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter