Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#40968
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Zdravím všechny a oznamuji, že bitvi jsme s Kubíčkem vyhráli :-)a byl mi svěřen do péče. Ale po delší době musím pochválit i (ještě) manželku. Dala na moje a OSPOSD názory a u soudu se vším souhlasila. Takže já jsem byl ochoten přijmout na svěření do mé péče s rozšířeným stykem s matkou. Takže už nude jen záležet na naší domluvě, kdy bude mít Kubíka. Od 1.12. by měla konečně pracovat, tak i alimenty (ty nejmenší, které snad jsou) mi bude posílat. Rozvod už bude formalita a majetek taky nebude problém. Takže budeme s Kubíkem konečně ŽÍT a ne přežívat a trpět Všem přeji jen hezké dny!
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40969
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Miroslav, píšeš:
Zdravím všechny a oznamuji, že: ...
..."Všem přeji jen hezké dny!"


..."Vám rovnako/rovněž!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40971
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Miroslav parada, tesim sa s tebou. akurat som na Teba minule myslela ze ako sa mate.
Vela stastia a sem tam sa ozvi ako sa mate
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40972
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Děkuju a určitě dám vědět. Bez alkoholika v rodině se nám určitě bude dařit
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40973
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Mírp, super, bude uz jen lip Treba se v budoucnu i ta laska najde!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40980
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Šantalka napsal:
Mírp, super, bude uz jen lip Treba se v budoucnu i ta laska najde!
Děkuju, no zatím pomyšlení moc nemám, ale určitě bych sám nechtěl zůstat...
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41480
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Miroslav napsal:
...no zatím pomyšlení moc nemám, ale určitě bych sám nechtěl zůstat...

No docela by mě zajímal i názor té "druhé strany" jak to vlastně u vás doma vypadalo, zvláštní je, že máte děti dvacet let od sebe...tak nevím, ale pořídit si další dítě s alkoholičkou to nechápu...Když ty tvoje příspěvky čtu, tak je to samej Kubíček a o starším ani zmínka a když, tak jenom jakej je to flink a jak se "pomamil"
Pak ten tvůj výpotek "kolik manželství by bylo zachráněno, kdyby stát zakázal alkohol..." to snad nemůžeš myslet vážně.
Něco mi na tobě chlape nesedí...No nic to, že ti bejvalka neřekla nic o léčbě je naprosto v pořádku - asi ti nevěří. To, že ti doktoři nic o léčbě neřekli je taky v pořádku, je to lékařské tajemství...
No možná to třeba i tvojí bejvalce zachránilo život, když od tebe odešla. Nebyla by první ani poslední která by se uchlastala v soužití s chlapem disponujícím poněkud specifickým charakterem....
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41483
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Zajímavý pohled, tak kdo je vlastně na vině, kdo oběť?

Druhá strana se trhla a možná zase nasává, takže se asi my od ní nic nedozvíme a netroufám si Miroslava nějak soudit nebo podezřívat z nekalého jednání nebo specifického charakteru jen podle toho co napsal.

On problém s alkoholem nemá a oni takoví jsou jiní v názorech než co máme my, co jsme si tím prošli...

Takže třeba napíše víc a nám bude zase o trochu jasněji nebo ještě víc zamotaněji, anebo se na nás vykašle, nebude nic vysvětlovat a bude si žít dál podle svého uvážení a svědomí.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41485
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Pripajam sa k tomu,ze zaujmavy pohlad na vec. Ja tiez by som to chcela vediet pohlad druhej strany. My sme sa o tom s manzelom nebavili dlho,ale teraz po viac ako roku co nepijem a som normalna ako mi to vie povedat, sem tam povie nejaku tu poznamku na moje aktivity v minulosti a zistujem ze si ho velmi vazim za to ze to so mnou nevzdal a prezili sme to spolu. Naposledy mi povedal,ze je rad ze uz nepijem lebo nevie ako dlho by to este dokazal znasat a bolo to hrozne hlavne ten pohlad na mna. Taka moja uvaha je ta,ze ti co nevedia co vlastne alkoholizmus je nikdy to nezazili nevedia ze je tazke pretrhnut tu nit toho tahu to nepochopia. pre nich je to nepochopitelne ze sa to len tak neda ako vytrhnut zub. Moj manzel si mysli ze teraz jeden poharik taky zdravotny si mozem dat,ale pozna moj nazor ze pokial to je mozne tak to neurobim lebo mam respekt. Takze radsej den s triezvou hlavou a usmevom
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41486
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 5 měsíce  
Katka, Pavle. Ten pohľad druhej strany by bol samozrejme úplne odlišný od tej Mirovej. O tom niet pochýb. Ale to sa nikdy nedozvieme. Niekedy to ani vo vzťahoch nefunguje tak ako by malo a jeden z partnerov potom hľadá únik v alkohole. Ale v tomto prípade je zbytočné o tom špekulovať. Je to ako pri rozvode. Každá strana má tú svoju pravdu a vyťahujú na seba všetku špinu počas vzťahu. Aj v tomto prípade. Miro tvrdí jedno, jeho žena by tvrdila určite niečo iné.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter