Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#39538
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Katka, píšeš:..."mne to pripadá ako keby bola na zoznamovacom pobyte a nie na protialkoholickom liečení."

... dvaja závislí skôr zrecidivujú ako jeden. Najmä ak rozum ovládajú emócie (vášne, afekty a nálady). (Personál na pacientov preto dohliada.)

...a ďalej sa pýtaš:

..."popíja naďalej alebo je triezva?"Ak sa opäť *rozpíja/jú a ľutuje sa* malé 5-ročné chlapčiatko jej pohár od úst asi ťažko odtrhne...

Miro,

skús ešte psychiatra, psychológa, poradňu aj mediáciu.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39539
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
K psychologovi jsem se objednal já s prckem. Ona mě už nezajímá....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39540
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
no asi nebude kedze namiesto liecby a sustredenia sa na seba sa venovala inym cinnostiam a ten jej novy priatel ten asi tiez nebude abstinent. verim,ze Kubicek bude v bezpeci u teba. ja ked som mala tie svoje stavy, tak tiez som sa chcela rozviest uz som to tu pisala ale kvoli detom som chcela aby sme fungovali ako rodina, jeden celok. casom sa ta psychika nejak do doporiadku a mozog zacne fungovat normalne. a dnes skoro po roku som stastna a vdacna ze sme to zvladli vsetci a deti maju konecne matku hoci netvrdim ze vzdy je to vyborne ale problemy su na to aby sa riesili a hlavne s usmevom. nech Kubicek prezije stastne detstvo a verim,ze aj maminka sa trochu spamata a hadam zmeni postoj k svojmu malemu
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39541
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Ja napsal:
[i][b]...dvaja závislí skôr zrecidivujú ako jeden. Najmä ak rozum ovládajú emócie (vášne, afekty a nálady).[/color] (Personál na pacientov preto dohliada.)
Niektorým veciam ani personál nezabráni. Bol si na PH, tak o tom musíš niečo vedieť. Ale preto sa ani také vzťahy neodporúčajú. Už sám alkoholik po liečení má čo robiť sám so sebou a nie ešte keď sú v tom "namočený" dvaja. Práve preto, aby jeden so sebou nestiahol druhého v prípade recidívy. Úspešnosť liečby v dobre fungujúcej rodine, kde je podpora rodiny nie je veľmi vysoká. A dvaja alkoholici vo vzťahu po liečení, tam sú to už promile blízke nule.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39545
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Přátelé, tak dnes z manželky vypadla neskutečná věta. Bavili jsme se úplně v klidu a pohodě ohledně majetku atd. Na tom se z velké nebo spíše naprosté části shodneme. Já jsem jí řekl, že kdyby nedělala ještě ty problémy s Kubíkem a nechala mi jej, tak to je v pohodě a rychlé. Stejně jí musím umožnit styk s dítětem i když bude v mé péči. Záleží jen na domluvě - některé víkendy, prázdniny atd. Ona mi na to odpověděla:"Stejně to tak asi dopadne." Takže, asi si uvědomuje v jaké je situaci a že má asi nulovou šanci s jejím profilem....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39546
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Mirku,doufejme ,že to tak dopadne,ale nevíte čeho je ještě schopná,
tak ve snažení mít dítě v pěči nepolevujte,ona asi stejně bude znovu pít,pokud má nového přítele alkoholika,nevěřím takovým vztahům a nevěřím ,že by se Kubíček měl s ní tak dobře jako s Váma.Už je malý zdravý,je mu líp?Držím pěsti.J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40040
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Mirku drzim vam palce .. hlavne jde o maleho at je v klidu



Jana : pokud jeste mate nejake otazky ohledne lecby v Krom rada vam odpovim mam tam momentalne pritele .

Jinak nevim jeslit mam skrze to zakladat nove vlakno ale potrebovala bych poradit jak nejvice priteli pon navratu pomoc uz ma jen nejakych 25 dni do konce a chci mu co nejvice pomoc .. bylo to pro nas dva dost narocne a nechci to zazit sama .. predme vam vsem dkeuji za odpoved
Chikita
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40041
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Mirku drzim vam palce .. hlavne jde o maleho at je v klidu



Jana : pokud jeste mate nejake otazky ohledne lecby v Krom rada vam odpovim mam tam momentalne pritele .


Jinak nevim jeslit mam skrze to zakladat nove vlakno ale potrebovala bych poradit jak nejvice priteli pon navratu pomoc uz ma jen nejakych 25 dni do konce a chci mu co nejvice pomoc .. bylo to pro nas dva dost narocne a nechci to zazit sama .. predme vam vsem dkeuji za odpoved
Chikita
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40042
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Mirek: Pri cteni vaseho pribehu je mi ouzko.Byl ste ohledne zalezitosti syna na odpodu?
Amy
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#40045
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Zdarvím, jasně. Vše už je dávno rozběhnuté. Komunikuji s paní z OSPODu. Je proti střídavé péči a podporuje mnne v trvalé péči. Poslal jsem už soudu téměř veškeré důkazy, které jsem měl ohledně jejího chování atd. Nejlepší by bylo, kdyby se u stání 24.11. se mnou v pohodě domluvila a byla by to rychlovka. Já jí samozřejmě nebudu bránit ve styku s malým, ani nemůžu, ale nebude to tak často, jak by si asi představovala. Už je odstěhovaná, teď byla dvě noci u tchýně, Kubíčka jsem jí tedy dal, s tím, že mi ho dnes vrátí ve tři hodiny. A ejhle, už po obědě mi volá, že ho do deseti minut doveze. Prý už chce být se mnou. Takže asi sám cítí, kde mu je nejlépe. Jinak od té doby, co se odstěhovala tchýni samotné jej nedávám. Těsně před stěhováním mě před malým nechutně slovně napadla, jak kdybych byl ten největší hajzl na světě a to nevybíravými sprostými výrazy. U paní psycholožky to pak malý dal najevo. Je taky psychicky nemocný člověk a takovému synka nikdy nedám.... Jinak je nám spolu krásně. Užíváme si opravdového a pohodového života
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter