Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#39451
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Rozumim. Nerikam klickuj po meste, at nepotkas ani jednu hospodu
Me pomahalo zmenit trasu z/na bus, ze jsem nesel kolem obchodu, kde jsem si kupoval alko, nesel jsem kolem hospody, kam jsem chodil na pivo (je kousek od baraku). Ted uz mi je to jedno, chodim puvodni cestou kolem obchodu a hospody a nemam zadne cukani jako na zacatk.

Jano, teprve mesic. pred rokem to bylo 2 mesic a pred dalsim pul rokem 3 mesice. Dnes je dnes a zitra uvidim co bude, neresim

Si treba vecer kup neco sladkeho jako odmenu

Jdu se podivat signalfestival.cz, tak hezky strizlivy vecer

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39452
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
No právě Včelaři,když koukám na TV je to samá reklama na chlast,přítel si taky rád občas dá, ale on s rozumem.No je to tak jak říkáš je to pro jiný ne pro mě.Já opravdu už nechci.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39453
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Michale ,ale já nechodila do hospody.Jo a čokoládu už mám,Hezký večer a dík.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39528
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Tak se mi "madam" odstěhovala za svou tříměsíční známostí z léčebny. Pronajali si byt....dobře jim tak a buď jim přáno. Já vybojuju Kubíčka, ktrý z toho všeho má v té pětileté hlavičce zmaetk a už ať se tu neukazuje!!!!! Zakázat chlast a hromada manželství by byla zachována a lidi by byli šťastní a spokojení. Jenže, to se nikdy nestane "díky" hamižnosti mocných, kterým z alkoholiků a poživatelů alkoholu plynou nemalé peníze do rozpočtu. Takže zachovat chladnou hlavu a pevnou vůli všem!
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39530
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Mirku a malého si vzala sebou?Socka Vám ho nedala do předběžné péše?Každopá dně držím pěsti,ať ho vybojujete.J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39531
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Soud začne 24.11., do té doby jim poskytnu veškeré důkazy. Malému je určen jako opatrovní nyní sociálka. Jsem s nimi téměř denně v kontaktu. Poprvé jsem svolil, aby si jej tento víkend vzala tam, ale s tím, že jej tam zaveszu i odvezu, protože mám strach, aby mi jej vrátila. Kubíček však od včerejška hodně kašle, celkově je nachlazený, ukazoval mi, že jej bolí hrudníček. Tak jsem jí řekl, ať si jej nechá doma, já jsem v práci. Ona že dobře, ale zítra ráno si ho odveze! To člověk nepochopí. Já mám od čtvrtku volno, takže by v pohodě byl se mnou, zítra by byl s našima. A ona by jej v takové stavu táhla sto kilometrů do prostředí, které ani není zařízené. Prostě už neber v potaz důsledky, které by její konání mohly přinést. Ale já bojuju! V pondělí jsem s Kubíčkem objednán k paní psycholožce, aby nás "proklepla" a měl pak zprávu k soudu. Musím být prostě napřed.... Děkuju za podporu.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39532
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
A jak malý nese,že je máma pryč,chápu dobře ,že se teď o něj staráte vy a jak to stíháte s prací,kdo ho hlídá když jste v práci.Je dobře ,že Vám to není jedno co s ním bude.J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39533
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Ona si včera odstěhovala věci a vrátila se. Zítra večer odjíždí, dá se říct na pořád. Budeme se scházet vesmě jen kvůli Kubíčkovi, rozvodu... Když tu není, malý si občas vzpomene. ale když byla na léčení, už mu moc ani nechyběla. Pamatoval si to peklo, co jsme zažívali a já mu dávám první poslední. Byli jsme i sami dva u Baltu na dovolené, jsme jako kamarádi. Samozřejmě, že každé dítě potřebuje mámu a její něhu. Na to však měla myslet předtím, než začala chlastat. Teď o něj najednou stojí a bude asi usilovat o střídavou péči, což já nedovolím, protože tu má veškeré zázemí a nedokážu si představit, co by se mu dělo v hlavičce, když by jsme ho např. každých 14 dní přetahovali 100 km. ani na sociálce tomu nejsou nakloněni. 24.11. máme první stání u soudu ohledně svěření do výchovy. Soud rozhodne a kdyby náhodou v můj neprospěch, budu bojovat dokud to půjde. Mám mnoho důkazů o jejím promiskuitním životě, dluzích....pak pokus o sebevraždu, alkoholismus. Trumfy i podpora od lidí jsou na mé straně.....ale znáte soudy. Na západě je normální, že má otec svěřeny děti do péče, tady ještě přežívá komunismus, kdy jen matka je ta co vychovává....
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39534
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
ja sa mozno nevyjadrim priamo k teme,ale kazdy sme ini mame ine priority a ciele. ale co to tu citam,tak mne to pripada ako keby bola na zoznamovacom pobyte a nie na protialkoholickom liecenie. ako vsetci co to absolvovali tu pisu, ze si utriedili myslienky, rozmyslali nad zivotom predtym a podobne ale mne z tovjich prispevkom Miroslav vyplyva,ze vlastne ona sa asi tomu nevenovala. Ja ked som pila tak ako tak som sa o svoje deti postarala ale tiez to nebola vyhra anie je sa cim chvalit, lutujem to a preto robim vsetko pre to aby tie deti mali matku,ktora im da tu nehu, pozornost a hlavne aby mali kompletnu rodinu. hoci nie vzdy sa to da zosuladit. moja psychika bola na bode mrazu hrozen myslienky, nervy no vsetko mi liezlo na nervy,ale cas vsetko vyliecil. prajem vela uspechov tebe a aj malemu nech mu je s tebou dobre a tvojej manzelke aby ten krok co urobila nikdy neolutovala.
a este taka otazka popija nadalej alebo je triezva?
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39536
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Děkuju za podporu, Katarina. ano, máš pravdu. Místo na dovolenku dom, jezdila "randit" do Prostějova. Když se začala léčit, věřil jsem, že se tím pak stmělí rodina - pravý opak. Totálně všechno zazdila a šla přes veškeré city a svědomí. Jestli pije? Tak v nedělu večer, měla určitě popité... Její chování se naprosto shodovalo s tím, které jsme s Kubíčkem zažívali před léčbou. Monstrum, kterému vadilo i to co není pravda, uzavírání se do pokoje a zdlouhavé telefonáty, třískání dveřmi....jen škoda, že to nemůžu nijak dokázat. Nevěřím, že bude někdy abstinovat.
Miroslav
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter