Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: dejte mi vedet
#7182
dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
prosim, jsem alkoholicka jen ze jsem polka ale bydlim v CZ. Boim se tu zeptat o pomoc
jeanne

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7183
Re: dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
jeanne, nevím čeho se bojíš, zajdi na AA, v kterém městě bydlíš, napíšu ti na ně kontakt, budeš jistě vítána, my anonymní alkoholici máme hezké vztahy s Polskýma AA, i mezi nás chodí Poláci, co žijí tady, jistě se nemáš čeho bát.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7184
Re: dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
ja bydlim v Pardubicich ale je mi blbe rict doktorovi ze mam takovy problem a chtelabym vedet ci na AA je potreba doporuceni od doktora?Nekolikrat sem byla rozhodnuta tam zajit ale neco mi brani
jeanne

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7185
Re: dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
alkoholik se mi vzdy predstavoval jak stary zdegenerovany clovek, ja mam 26 rokov a citim se cim dal hur. Bola sem u cvokara a rekla sem mu ze hodne piju. Ked sem mu rekla ze potrebujem v sobotu vychlastat 2 lahve vina nebo 8-9 piv tak mne nebral vazne, tak se na mne dival ze sem se vymlouvila ze to piju ze znamymi.a to neni pravda
jeanne

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7186
Re: dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
to asi neni normalne,moze mi nekdo skouseny rict v jak pokrocilem stadium se ted nahazim?
¨jeanne

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7187
Re: dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
Děvče, znám 20 leté těžké alkoholiky.To má každý mylnou představu, že alkoholik je ten, kdo je špinavý, smradlavý, starý.....ne, je to ten, co už nezvládá své pití, alkohol vládne jemu, musí pít!Neřeš stadia, v jakých jsi, upaluj na AA, nemusíš tam mít žádné doporučení,jenže blízko Pardubic zrovna nejsou skoro žádné, zrovna jsem někomu nedávno psala, že jsou ve Svitavách, Žďáru, dávala jsem i telefon. číslo na Martina.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7193
Re: dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
No Libuško...,
jsi úžasná a já se klaním.
Nestíhám sem chodit pravidelně,ale co ty tu odvádíš za práci...,to je fakt...,ani nevím jak to nazvat???
Prostě jsi super člověk,DÍKY,že takoví lidé v dnešní době jsou....
Přeji vše krásné
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7194
Re: dejte mi vedet Před 12 rok, 5 měsíce  
Bludi, jen se neklaň, proč?Radši sem občas napiš, mě je trapné furt a pořád psát jen já, nejsem tu žádná šéfka, nic, jsem jen alkoholička, co si s chlastem užila peklo, a je mě tu moc.Nerada bych se vnucovala všem ,ve všem. !Je důležité vědět , jak žijete i Vy, ostatní, jestli je vám fajn, potěší to nás ostatní, takže ptáčata, občas napsat, jasný?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter