Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: snažím se, ale nedaří semi to
#7108
snažím se, ale nedaří semi to Před 12 rok, 6 měsíce  
Ahoj všem Alkohol už mi vzal všechno, absolvoval jsem někkoli léčeb a pak to vždycky nějako poseru a nevím ja z toho ven. Vyzkoušel jsem všechno - AA, antabus, několik hospitalizací a pak mě sejmou pocity viny ale i křivdy, Je mi 32 a jsem z toho ž neštastnej, protože alkohol už mi dávno nechutná, je mi po něm zle, ale pak přijde zlom a já po něm šáhnu, už fakt nevím jak dál, jak to zvládnout, spíš jsem si jen postěžoval, řešení mě nenapadá, nevím co mám dělat, abych se z toho dostal, už v tom lítám tři roky a nebýt léčeben tak jsem mrtvej,,
Jindra31

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7109
Re: snažím se, ale nedaří semi to Před 12 rok, 6 měsíce  
Ahoj Jindro 31.
Je ti 32 let a tak si myslím,že se dá určitě něco dělat.
Píšeš totiž,že jsi udělal cokoliv a nejde to....
Nepopsal jsi jak dlouho to bylo samoléčení,jak dlouho to byl antabus a jak dlouho jsi setrval v léčebně???
Možná sis jen neuvědomil jak vážné to je a na vše jsi se vybodnul...,nic jsi nedotáhnul do konce...
A teď si nemysli,že ti to píše nějaká chytruše...,píše to jen ta co s tím sama bojuje a ví jak je to zrádné a jak krásně se umíme my vejpitkové litovat.
Tak to zkus popsat podrobněji,jsou tu lidičky co poradí.
A měj se co nejlépe.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7110
Re: snažím se, ale nedaří semi to Před 12 rok, 6 měsíce  
Ahoj Jindro,
mně je taky přesně 32 a mám s alkoholem docela vážný problém. Zatím jsem na žádném léčení nebyl a snažím se to zvládat sám, ale..
Tady ti určitě poradí chytřejší a zkušenější než já, tak ti držím palce, jsme ještě mladí, tak to zvládnem, ne?
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7111
Re: snažím se, ale nedaří semi to Před 12 rok, 6 měsíce  
Jindro, zkus změnit léčebnu, na AA jsi nechodil moc dlouho, jistě jsi nezačal dělat Kroky, je to cesta střízlivosti na celý život, doléčování.A vzdáváš se!Lituješ?Smiřuješ se s tím?Jsi už tak vypitý, že se ti ani nechce zabojovat, trochu vydržet bez chlastu?Víš, co chceš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter