Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Lítám v tom znovu !!!
#6146
Lítám v tom znovu !!! Před 12 rok, 9 měsíce  
Je mi skoro čtyřicet a na léčení jsem byl už dvakrát.Jsem jeden s těch co pije né když je v krizy,ale naopak-když se jeví vše vpohodě!Prostě dostanu ten debilní nápad a chci si ten svůj život jsště vylepšit a ono se to zvrhne a nedokážu vyskočit třeba tři i čtyři dny!!! :blush:Teď jsem to opět přehnal a jsem zase v p.... přišel jsem dokonce i o práci a doma je to samozřejmě taky na prd.Vím moc dobře jak to chodí s recidývou a že to takřka vždy dopadne ještě hůř Chci se pokusit kontaktovat AA u nás v okolí,ale stejně jsem pořád v obavách,že potřebuju víc zásah do mozku -fakt jsou ty výčitky a depky hrozný...........
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6148
Re: Lítám v tom znovu !!! Před 12 rok, 9 měsíce  
Peťo, uháněj na AA, i zkus znovu léčebnu!Jednou už z těch srač.. musíš ven, důležitý je, že to víš, chceš!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6153
Re: Lítám v tom znovu !!! Před 12 rok, 9 měsíce  
AA jsou u nás každé útery.Doufám že to doby vydržím bez nějakého chlastu a taky doufám,že tam najdu zpřízněné duše,co mi pomohou najít novou motivaci.........
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6169
Re: Lítám v tom znovu !!! Před 12 rok, 9 měsíce  
Petře, není ostuda do toho slítnout, ale je v pytli v tom zůstat. Je dobře, že se snažíte s tím něco - cokoliv udělat, i kdyby to mělo být po stý, po sto první...jednou to vyjde, určitě. Musí to vyjít, když se budete snažit..
Přesně vím, jak se cítíte. Něco si budujete a když to vypadá že je situace ok..jedním mávnutím je všechno v hajzlu, jakoby nic nebylo a to dobrý neexistovalo, všechno se smaže a zůstane jen syrový malér..nechcete nic vidět, nic slyšet, nic vnímat...Chcete se z toho probudit a modlíte se, aby ta chvilka "slabošství" neexistovala a byla jen zlým snem..
To neva. Bude to zase dobrý..Sama jsem kdysi stále začínala, pořád. Vrchol - dno, vrchol - dno...euforie - peklo..Chce to jen vystabilizovat balanc, nechtít vylepšovat něco, co je dobrý....jako ta hloupá, ale pravdivá říkanka.."chtěla víc,nemá nic"
Nechtějte víc v prožitcích, který za Vás "udělá "někdo jiný, či něco jiného-chlast. Chtějte víc v prožitcích, na kterých máte podíl,v něčem co Vás baví..A vůbec, nějaký čas - být Vámi, nechtěla nic víc, než nepít a normálně v klidu žít..
Fakt, věřte mi, nic se neděje, teď se musíte zvednout, oprášit kalhoty zamnout rukama a jede se dál..A každý krok si promyslet..Vždycky je to těžší, já vím, ale rozhodně ne nemožné.
Tak si třeba řekněte: "Tak jo, dosud jsem sbíral zkušenosti, nasbíral jsem jich dost a je načase je zúročit. Zkušenosti blbý, ale asi nutný. Vím, co nemůžu, vím co chci a za tím jít..Běžte na Áčka. S podporou je to zvedání snazší..
Vím, že to dokážete. Tak hodně štěstí..
Radka
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6170
Re: Lítám v tom znovu !!! Před 12 rok, 9 měsíce  
Většina alkoholiků řeší s chlastem své bolesti, problémy, a řekne si, že když je dobře, veselo, troška pitíčka neuškodí, plete se, Ty jsi důkaz.Neboj, přijde zlom, přestaneš na furt, AA Tě nakopnou, ukáží cestu.Doufám, že jsi Petře vydržel, a zítra budeš vědět víc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter