Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Nevím jak dál
#4414
Nevím jak dál Před 13 rok  
Ahojky mám docela problém.... Manžel je vulgární blbec o nic nestará nic ho nezajímá a slušné slovo nepoví, nikdy jsem ho nemilovala. a tak pro mě bylo kolikrát lepší, si něco nalít do kotrby než věčně poslouchat blbé kecy... poznala jsem fajn človíčka, věděl, že mám problém, tak jsem na půl roku s tím skoncovala, ale poslední dobou to moc neklapalo, tak jsem zase začla.Ten človíček se se mnou chce rozejít, ale já ho budu vídávat pořád v práci.Dneska jsem volala do ATčka, ale doktor umřel, tak si mám zavolat za týden...Chtěla bych přesvědčit přítele, že chci normálně žít a že rozjetej vlak, brzdí se těžce...Chci změnit i prostředí, aby mě manžel nenervoval, se rozvádím a za polovinu peněz z domku snad seženu bydlo.Poslední dobou mě ani manžel nenechal vyspat, dřepí u netu, pouští nahlas DVD a šramtá po kuchyni, obávám se, že, když se rychle neodstěhuju tak to nedám...
Martesfoina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4421
Re: Nevím jak dál Před 13 rok  
S čím chceš vůbec pomoc?Piješ Ty, přestaň, jestli nemůžeš na Atéčko, jdi na AA, k terapeutovi, k psychiatrovi...s manželem Ti nepomůžeme.Přítel se chce rozejít kvůli Tvému pití?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4513
Re: Nevím jak dál Před 13 rok  
Nj, kvůli pití už jsem v tom lítala před rokem, ale dupla jsem na brzdu a občas se zašlo na pivko, ale s mírou...teď v tom zase lítám deprese.....
Martesfoina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4514
Re: Nevím jak dál Před 13 rok  
TO "s mírou", je jen nalhávání, kecy.Jde to i bez kapky, a jestli chceš přítele, nepij.Chyba je v Tobě, v Tvém alkoholismu.Žij, nevymlouvej se ty míry, pak jsou depky, okna............
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7025
Re: Nevím jak dál Před 12 rok, 6 měsíce  
Pro Libu:

Ježiš když nedokažeš věcně poradit a podpořit tak rači drž hubu!!!
Vitus

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7027
Re: Nevím jak dál Před 12 rok, 6 měsíce  
Pro Vituse"
Nemá asi smysl komentovat ten vulgární výraz.
Co jí podle tebe Líba řekla špatně, to, že nemůže vidět problém ve své okolí a je jedno jestli je to mažel nebo přítel. To je totiž myšlení alkoholika, já piju, protože jsem hrozný chudák, nikdo mě nechápe a problém mají vlastně oni já ne. Já přestanu, když na mě budou všichni hodní. Takhle to sice alkoholik vidí, ale pravda je někde jinde.
Problém má člověk, co má problém s alkoholem. A tady se dozví, co dělat kam zajít. To se jí od Líby dostalo, poradila ji všechny možnosti. A, že neschvaluje "jen tak pivko", tak to má samozřejmě pravdu. Je to buď a nebo.
Opravdu zrovna Líba se tady snaží podpořit každého, kdo začne něco dělat, věcně poradit a podpořit.
Myslím, že by se Líba dokázala obhájit sama, ale mě prostě ta vulgarita zaskočila.
A věř mi, že já bych jí poradila přesně to samé a to proto, že jsem tím prošla taky a tu nekonečnou sebelitost jsem znala taky.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7028
Re: Nevím jak dál Před 12 rok, 6 měsíce  
A jak bys poradil Ty, věcně?Díky Anno.On nechápe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7030
Re: Nevím jak dál Před 12 rok, 6 měsíce  
Prostě mi to Líbo nedalo. Představa, že sem někdo příjde poprvé a uvidí toto, mě připadalo, teď marně přemýšlím, jak to říct slušně.
Jenom jsem úplně nepochopila, proč po tolika měsících taková odpověď.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7041
Re: Nevím jak dál Před 12 rok, 6 měsíce  
Třeba zase nějaký hňup chce tady kopat, ničit.To víš, Anno, vypité mozky!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7043
Re: Nevím jak dál Před 12 rok, 6 měsíce  
Nebo to bude o tom, že problém má sám. Proč by jinak člověk, který nemá problém s alkoholem nebo jeho blízcí, sem chodl. Ale jestli tady on nebo někdo jiný chce najít nějakou zázračnou radu, jak se z toho dostat, tak to ji nenajde. Najde tady jedině rady, že to jde přestat, ale chce proto skutečně něco dělat. Ne úplně sám, ale najde tady určitě odkazy a doporučení, kam se obrátit.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter