Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#3644
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Dobré ranko Bludičko a Petře,
Tak vše proběhlo ok, mám uklizený byt a jdu do boje. Jdu si udělat tabulku a plán na každý den :-D Dnes bych ráda skončila v práci o něco dříve než v obvyklyých osm večer a jdu plavat. Také jsem si pořídila kasičku, do které dám každý den 300 Kč, to je tak běžná spotřeba za víno ve dnech, kdy jsem konzumovala. A pak si něco hezkého za odměnu koupím. Tak mi držte palce stejně tak, jako já držím vám. Určitě vás tu budu potřebovat.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3645
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Petře, nic moc se mi při tom loučení hlavou nehonilo. Spíše jsem přemýšlela, čím si to budu kompenzovat. Bohužel mne nikdo z okolí chválit za každý den nemůže, neboť to nikdo neví a já to nikomu říkat nechci, protože se za to sama strašně stydím. Jdeme do toho společně a budeme se chválit navzájem :-)Jen by mne zajímalo, kolikátý je to ve vašem případě pokus, že říkáte, pokud tentokrát zklamu ..... ale nezklamete, nebojte. Cítím z Vás sílu.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3647
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Koukám, že jsem tu asi sama
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3648
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Ahojte Sisi,
gratulace k odhodlání konečně se na to vybodnout
..doufám, že Vám to vydrží
Hodně zdaru
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3649
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Sisi,jsem ráda že tě to odhodlání nepřešlo.Tak do toho!A jasně že se budem chválit,a jak.Tak teda ta první pochvala pro tebe:JSI MOC DOBRÁ,ŽE JSI TO NEVZDALA.MOOOOC CHVÁLÍM!!!!
Drž se,já budu taky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3650
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Moooc děkuju Ivano, budu se snažit.....jak jste na tom Vy?
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3651
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Bludičko, teď ještě nemusíš, zatím je brzo. Ja jsem nikdy před půl osmou večer nepila :-)Ale i tak děkuju a držet budu!
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3652
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
já... no docela v pohodě... dneska právě 2 měsíce bez chlastu
..takže momentálně docela fajn.. držím se se zas nenapít.. Docela to zvládám, ale občas přichází chvíle.. zatím to držím.. Chci to zmáknout a mít se fajn = bez chlastu
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3653
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Sisi,
ty pokusy už nelze ani spočítat.Ani ty ostudy, které jsem pak ve společnosti pod vlivem vyváděl.Tenkrát, po prvním trapasu jsem si uvědomil, že jsem takový dřív nebýval a že se se mnou začíná něco dít.Pamatuji si to živě, stalo se to před 7 lety.
Už mnohokrát jsem sliboval a přísahal. Nic nepomohlo.Divím se, že to se mnou manželka dokázala vše snášet.Stálo to ale mnoho slz.
Jsem rád, že mi věříte.Budu moc šťasný, když to společně všichni překonáme a třeba za rok tady budeme radit jiným, které potkal stejný osud jako nás.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3655
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Koukám Petře, že máte s Bludičkou hezké rodinné zázemí a milující partnery. To je moc důležité. Já nikoho takového doma nemám, navíc to pití tajím, takže je to pořád jak hra na schovávanou, aby to nikdo nepoznal a tak. Ale snad to už skončilo.....teď jen vytrvat. Akorát to bude náročné, zvlášť když jsem o samotě doma. Ale s tím počítám a musím být tvrdá.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter