Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#3725
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Sisi,
tak jak na tom jsi?Doufám,že dobře.Včera jsem tě chtěla taky podpořit,ale celý den mi nešel net.Tak jsem dnes pročítala vaše příspěvky.Ty abst.příznaky co jsi popisovala jsou normální a věř,že to brzy odezní a pak už bude líp.Tak se začni na to líp těšit!!!
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3728
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Bludičko a Petře, zatím vše v pořádku. V noci jsem spala dobře, akorát mám chvilkama takové jakoby náznaky zimnice, ale opravdu nepatrné. Dnes už vypadám jakžtakž, docela na mě kouká ze zrcadla hezká holka. Otoky a kruhy pod očima mizí. A to jsou přesně momenty, kdy si člověk říká, že je mu vlastně fajn a klidně si může znovu dát. Pravda je, že jsem začla víc kouřit. Normálně jsem přes den nekouřila, jen večer při víně. Teď mám na tu cigaretu chuť častěji, ale říkám si, že než překonám začátek, tak si o dovolím. Ale dnes odpoledne přijede přítel, který kouření nesnáší, takže se budu muset držet i s tím. Ale nebudu sama a to je důležité. Večer bude krizové, ale věřím, že to překonám detox čajíčkama, kterých jsem si nakoupila tašku. Děkuji za podporu. Ale musím přiznat, že mám z následujících dnů strach.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3729
Re: 23 let, "slečna" a několikrát na hranici smrti Před 13 rok, 2 měsíce  
To je právě ono. Co s tím mám dělat, já vím, že to není tak úplně ok. Ale ani si nedovedu představit, že jdu ve svých třiadvaceti na léčbu. Dovedu nepít. Týden, ale to je max. Povedlo se mi to po roce. Zase vidím spolužáky, že také dost často "lemtají", jenže něco mi tam nesedí... už třeba to, že situace, které potkaly mne, ani ze čtvrtiny nepostihly je... Nejhorší jsou pro mne ty ostudy, já už si snad ani neuvědomuji, že s tím zdravím hazarduji. Rodiče to už nevidí, tím, že jsem z domova na škole...a jinde..a spolubydlící se nad tímn letargicky usmívá, protože není jiná... vlastně je, ví, kdy má dost, ale stejně jí to tak nějak baví... ty mé stavy. Je to hodně zapeklité.
Luca

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3730
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Sisi,jsem ráda že si tak statečná.No vidíš,jestli máš jen nepatrnou zimnici tak na tom nebudeš tak zle.A neboj se dalších dnů.Já když mi nebylo dobře jsem si vždy řekla:jsem nemocná,tak je mi zle.U chřipky to taky tak je,takže to musí přejít!A věř že to přejde a pak bude jen a jen líp.
A jak píšeš o tom kouření,tak já mám to samé a ještě k tomu mám stále chuť na kafe.Ale když to není nic horšího?
Měj se.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3731
Re: 23 let, "slečna" a několikrát na hranici smrti Před 13 rok, 2 měsíce  
Luco,to opravdu toho dokážeš tolik vypít?To je teda dost.Ale píšeš,že si nedovedeš představit jít se ve 23 letech léčit.Já myslím že je jedno kolik ti je,hlavně že s tím něco děláš.Můžeš být alkoholičkou ve 20-ti i v 60-ti a ve finále je to stejné.A myslím,že právě že si tak mladá tak se s tím tvé tělo popere lépe.Ale musíš ty sama chtít.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3732
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
No teda Luco, ve 23 jsi toho už zažila dost...Ale já ti rozumím, taky jsem na škole dost chlastal, nějaké průsery taky byly, ztráty mobilů, peněženek atd. Ale takhle moc jsem se nikdy neztřískal, vždycky jsem došel po svých domů. Jsem sice trochu starší (32), ale taky se dost dobře nedokážu smířit s tím, že bych měl jít na léčení a nikdy se nenapít.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 170
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3733
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Bludičko moc děkuju. Opravdu to strašně potěší, když někdo jiný přesně ví, jak mi je a je alespoň virtuálně se mnou. Taky si říkám, že nejdřív musím odbourat jedno a pokud se bude dařit, tak postupem času to kouření taky. Ale teď je to taková dobrá berlička, jak tu abstinenci zpříjemnit. Taky se mi čistí bělmo v očích, už není tak nažloutlé a pomalu mi začínají prokukovat modré oči, tak z toho mám radost. Musím se radovat z těchto maličkostí. Včera jsem byla trochu nervozní, dnes se mi zdá, že jsem se nějak zklidnila, uvidíme, co přinese zítřek. Každopádně na víno by chuť byla, nemyslím na to stále, ale občas takový problesk, je sobota večer..... ale piju bylinky s medem. Zatím pa a ještě jednou děkuju. Za chvilku se nechám obejmout, to teď přesně potřebuju.......
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3737
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Zdravím Sisi,tak jak si překonala sobotu?Vzhledem k tomu,že u tebe byl přítel,tak snad vše bylo v pohodě.Já sobotu prožila také ve společnosti,ale hadrů,kýblů a košťat.Udělala jsem jarní úklid a dnes jsem zlámaná až hrůza.Asi jsem to s tou čistotou přehnala.Tak se ozvi a dej vědět jak je.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3738
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Dobrý den Bludičko.
Oslava dopadla dobře.
Jen jsem měl takový divný pocit,že tam nemám být.Připadalo mi, že si s těmi lidmi nerozumím, že si nemáme o čem povídat.
Buď to bylo mnou, že se nedokážu bavit střízlivý, nebo těmi lidmi, že mě nezajímaly ty jejich opilecké "žvásty"
Samozřejmě, že mě lákalo napít se výborných vzorků, ale odolal jsem.
Ani mi to nedalo moc přemáhání,čemuž se trošku divím.
Pravděpodobně mě ta krize teprve čeká.
Uvidíme večer.



Luco.
To co píšete už není legrace.
Pokud máte kolem sebe kamarády, kteří vám nepomáhají a ještě Vás podporují,rychle od nich pryč. Nepíšete, jestli Vás alespoň rodina trochu podrží.
Řekl bych, že podle toho jak pokračujete asi moc ne.
Luco pomoc Vám nespadne do klína.Musíte jí jít naproti.
S flaškou v ruce ji ale nenajdete.
Proberte se, nebo už nebude komu pomáhat.
Takto se chovají vychlastaní bezdomovci, kteří už nemají co ztratit.Promiňte mi tu upřímnost, ale s Váma to jinak nejde.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3739
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Bludičko a Petře, sobota dopadla dobře. Byli jsme na večeři, pak jsem ještě musela něco málo dodělat do práce, venku s psíkem a televize. Zvládla jsem to i bez cigarety ! V noci jsem sice byla téměř každou hodinu vzhůru, ale jinak myslím si, že to bylo způsobené přítomností ještě někoho jiného (na což nejsem zvyklá), víc než abstinenčními příznaky. Ráno jsme vstávali v 6 a kupodivu jsem byla celkem odpočatá a co víc -- neprobudila jsem se s hlavou v oparu a oteklým obličejem.

Petře - já myslím, že nás to čeká všechny, že se nám ta společnost, se kterou jsme chodívali pít, bude postupně měnit před očima a třeba opravdu zjistíme, že nás s nimi kolikrát spojovala jen ta podnapilá nálada. Teď se ti zdá, že jsou to opilecké žvásty, ale ty jsme dozajista předtím vedli také. Prostě je ten střízlivý pohled úplně jiný. Nicméně jsi kabrňák a gratuluji.Já se pořád děsím toho, že nevydržím.....a nevím, jak se přestat bát.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter