Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#3668
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
no občas.. teď se to spíš začalo stupňovat a teďka o jarňákách jsem se sfoukla 3 ze 4 dnů.. Je to hrozně fajn.. ale dneska to bylo na posled.. Už nemám co a nechcu flašku nahrazovat trávou.. I když

Jak teda to máš ty Verčo, piješ nebo si teď dáváš oraz..?
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3671
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
No tak to jsi Petře asi popíjel tak podobně jako já. Záleží na tom, čemu říkáš uvolněná nálada Mohu se zeptat, co bylo pro tebe největším motivem k tomu, aby ses do toho teď pustil? A jakýmy způsoby se teď vyrovnáváš se špatnou náladou, není na to trochu brzy, vždyť si sám říkal, že abstinuješ teprve necelý týden..... ale samozřejmě je to skvělý a jsem moc ráda, že ses rozhodl a že si se mnou povídáš...... jak dlouho jsi pil, není-li to tajemství. Já asi 5 let, kdy vím, že to není v pořádku.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3672
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Ahojky Sisi a Petře.
Tak vy jste se tu takhle rozjeli jo?Já musela odběhnout do obchodu,aby bylo co papat a taky bumbat.Koupila jsem si džusíky,pomeranč jahůdku a rybíz.Takže na víkend jsem vybavená.
Sisi,vše co píše Petr je pravda.Já ti zatím se zpouštěčem neporadím,protože jsem to ještě nezažila.Já vydržela vždy bez pití dva,tři dny.Až teď jsem se rozhodla,že už nechci.
No a co se týká abst.příznaků?No byly i teď ještě občas mě něco přepadne.Ale to jsou ty nálady a nervozita jak psal Petr.Já je měla od prvního dne.Byla jsem celá vyklepaná,zvedal se mi žaludek,nemohla jsem jíst,motala se mi hlava,chvíli teplo,chvíli zima.Ale dalo se to.Pořád jsem si říkala,že to prostě jednou musí zkončit.A taky jsem si řikala,co můžu vlastně chtít.Dva roky se nalívám,tak to nějaký čas potrvá než se těch jedů zbavím.Musíš moc chtít a jde to.Nejhorší to bylo asi týden,ale uteklo to.A za 14 dní už to šlo a bylo to fajn.A teď je čím dál tím líp.A přesně jak psal Petr,manžel mě podporuje,ale pomoct mi nemůže.To musím sama a tady s váma.Byla jsem moc ráda když se mi Petr ozval,že mi konečně někdo rozumí a ví co prožívám a neodsuzuje mě,ale poradí.Tak se neboj,ty to zvládneš.A když ne na poprvé,tak později určitě.Moc nám to přeji.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3673
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Verčo a jak to máš teď? Piješ, nepiješ? A jak jsi psala o těch abstinenčních příznacích, vydržela jsi to 2 týdny a pak zpět do starých kolejí? Píšeš, že chodíš do školy, jak se při tom dá soustředit na učení. Já také chodím do školy, jsem ale asi o dost let starší a chodím dálkově a zjišťuji, že se při tomto životním stylu vůbec studovat nedá a jestli chci školu dodělat, tak s tím musím praštit.A taky bych chtěla mít děti jednou.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3674
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Jéé Bludičko ...vítej vítej. Já se strašně bojím, že to ty 3-4 dny vydržím a přesně tak, jak to bylo vždy předtím, dostanu chuť a pojedu nanovo. Děsím se vlastního selhání. Vždycky si řikám, že ubližuju vlastně jenom sobě. Ach jo.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3675
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Přesně tak,nejvíc ubližujem sobě.A neboj se,já si taky říkala že to nepůjde a dnes je to 25 dnů střízlivosti.Je to málo,ale mám i tak radost.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3676
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Bludičko - je to úplně úžasný - 25 dní. Jsi kabrňák a moc tě obdivuju! Určitě z tebe mají doma také velikánskou radost!
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3677
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
No určitě mají,protože jsem vždy jen kecala.Ale já se neptám,zeptám se za měsíc manžela jestli tomu věřil.Ale myslím že nevěřil,ale vůbec se nedivím.No a pak se zeptám za další měsíc a další a jestli to podělám,tak na sebe vymyslím takový trest,že to bude horší jak celý absťák!!!Ale snad to vyjde,budu se snažit ze všech sil.
Zjistila jsem,že když mi bylo zle tak jsem se nesměla litovat ale vynadat si a bylo.Musela jsem na sebe mít velký vztek.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3678
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Pak taky myslím, že jsi pila poměrně krátce. Pokud jenom 2 roky, to oproti jiným není moc. To já se bojím, že mám už játra pěkně zhuntovaná. Petře, byl jsi někde na zdravotní prohlídce? Máš kvůli pití nějaké zdravotní problémy? Já mám kruhy pod očima a ty myslím značí nějaký problém, buď játra nebo ledviny. Ale mám strach jít někam na prohlídku.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3679
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Na zdravotní prohlídce jsem zatím nebyl.Dříve jsem docela dost sportoval, hrál jsem 5 let závodně hokej.Nyní velice pociťuji, jak se na mé kondici podepisuje alkohol.7 let jsem pijan, 4 roky alkoholik.Přiznám se Vám, že už se bojím o své zdraví.Chci vidět jak moje dvě malé děti dospívají.Trosku s prochlastanýma játrama,nemocným srdcem a nočním pomočováním by určitě za otce nechtěly.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter