Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál!
#14377
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj.Já hlavně nechápu, co mozek alkoholika dokáže po přísunu alkoholu po delší abstinenci...To pak jde vše stranou a jediná priorita je pro něj ten hnusnej chlast...Já si musel po 5-ti denním tahu vzít dovolenou, abych se z toho dostal.A už se to šéfovi moc nelíbilo, že si najednou jen tak potřebuju vzít volno..Tak snad to bude v pořádku, jinak jsem v háji
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14378
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14379
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Přesně tak, ničím se nespravit je základ..Pak je to kolotoč věčných zpravování a nic se tím stejně neřeší.Máš úplnou pravdu, je vidět, že to znáš..Zajdu na AA, už se na to chystám dlouho
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14380
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Tak lidičky,dnes je to první den po nějakejch sedmi nech pití co jsem čistej,al ty stavy jsou hrozný.Nadruhou stranu mi dala ještě šanci přítelkyně a toho si vážím moc.Dokonce odjíždíme společně i s dětmi na 10 dní na šumavu na dovču. myslím že mi to pomůže a určitě se tam nenapiju.Po návratu pujdu radši na antabus.Jinak jsem se právě zhoršil v poslední době tím,že jsem začal pít tvrdej.nikdy jsem před tím tvrdej nepil až ted poslední tři měsíce.Ted jak jsem pil ty poslední dny tak denně už kolem litru tvrdýho a ještě tak 10 piv.Už jsem špatně rovnal hladinu.Jsem rád,že už jsem se dnes nenapil.Ted je vydržet,ale rodina za to stojí a musim.Jinak všem hodně štěstíčka a hlavně pevnou vůli,protože je to jen oní.Napíšu z dovolené jak to zvládám.Zatím Ahoj.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14381
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Po tvrdým bude šmakovat i parfém, kolínská, vše, co obsahuje alkohol, to je pak humus, blééé.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14382
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj. Já pil od středy pivo a víno, sem tam panáka..Taky mi je dnes hrozně zle, ale jsem rád, že už nepiju.Bojím se zítřka, to je taky špatnej den...Chtěl bych být zdravej, ne alkoholik co se v tom přes různě dlouhý pauzy plácá.Jdu na antabus, to pomáhá vydržet nepít, bohužel už s tím nic neudělám, pouze nepít
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14383
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14384
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Jj už jsem pil alpu ta ještě,ale iron je síla už a můj táta,který nakonec alkoholu v 62 letech podlehl pil denaturák na vyvolávání filmů,to už byl extrem.už raadši fakt se nenapít,nebo tam skončíme všichni.
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14424
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahojky, tak je to dva týdny co jsem neměla ani kapku. Zatím vůbec žádné stavy a vůbec mi to nechybí. Uvidíme jak to půjde dál. Všem moc držím palečky!!!
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14427
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál! Před 10 rok, 10 měsíce  
Super, držím ti palce, Petro:)
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter