Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: už to nezvládám
#12750
už to nezvládám Před 11 rok, 3 měsíce  
Dobrý den,
myslím, že už je na čase se konečně již někomu přiznat, že mám problémy s pitím. Proto jsem si našla Vaše stránky.
Piju a to docela hodně. Snažím se to skrývat, ale vím, že to takhle dál nejde. Dříve či později budu mít ještě větší problém, než mám teď.
Piju denně, víno, pivo, tvrdý alkohol. Když začnu, tak nemůžu přestat. Přátelé si už také začli všímat mé závislosti.
Jakmile začnu pít, tak nemám míru a piju hodně.
Ráda bych požádala o jakoukoli radu jak přestat, či alespoň alkohol omezit. Máte někdo podobný problém?
Do léčebny nemůžu, kvůli práce. A navíc nevím jak by to přijala má rodina. Mám dvě děti 20 a 16let. Jsem vdaná.
Manžel také občas pije.
Díky za jakoukoli radu, či psychickou pomoc.
Anitram

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12754
Re: už to nezvládám Před 11 rok, 3 měsíce  
Anitram, pro Tebe by bylo nejjednodušší zajít na Anonymní alkoholiky, poznat o čem ten alkoholismus je, co s tím dělat, jistě se neboj tam jít, a určitě někde poblíž Tvého bydliště nějakou skupinu najdeš, je to anonymní, můžeš mluvit, nemusíš, nic neplatíš.........pomůžou!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter