Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#21287
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Kvůli pionýrům jako Líba do léčeben nemůžu...
jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21289
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Léčba z donucení znamená,že někomu tvé pití vadí,že pod vlivem nejednáš adekvátně,že někomu ubližuješ.Líbí se ti ubližovat?Co tě na tom baví?Co na to říká tvé svědomí,jestli ho vůbec máš?Hovoří za tebe tvé sobectví,bezohlednost.Proč chodíš na tyto stránky,když tě evokují?Proč nechodíš na stránky,kde je plno humoru,když se chceš bavit a potřebuješ k tomu druhé?Hledáš dalšího společníka k pití?Koho,co tu hledáš?Je mi tě líto.Tvůj mozek pracuje jenom alkoholicky,stejně jako ty sama.Léčebny mozky nevymývají-jen umožńují každému abstinenci bez které se nedá udělat na sebe žádný náhled.To je to,čeho se děvenko bojíš!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21290
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Ještě si dovolím jednu reakci na koment Líby:

Milá Líbo, Podle mě svým "pomáháním alkoholikům ke střízlivosti" pomáháš spíš sama sobě. Protože to nejspíš asi vyřešený nemáš i když jsi "vyléčená". Jestli mě alkohol dříve nebo později dostihne (nebo co jsi to psala). Rekla bych, že dostihl Tebe a to pořádně ..:)můj názor
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21291
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorga napsal:
Teď už neřeším pro a proti.

Raději budu normální alkoholik než abstinující fanatik..


Parafrázujem Ťa:
"Radšej fanatický/fantastický alkoholik než (normálny)abstinent..."


Definuj pojem:
- normálny alkoholik. Prosím!!!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21292
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorgo, je mně úplně lhostejné, jestli se upiješ, vybereš si svou cestu sama.Alkoholismus je smrtelná nemoc, nevyléčitelná, nevím, co je na tom humorného.A o mně se neboj, za ty léta střízlivosti-10 let- jsem na tom už dobře, i když vyléčená nebudu nikdy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21296
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorgo,vdyť nemusíš si nás tu číst, když je ti to nepříjemné ,pokud chceš dál pít a baví tě to,nám to rozhodně nijak nevadí,ale je zbytečné pročítat forum,kde se lidi zajímají právě o opak,o abstinenci. Líba a Jana píší vážně, protože vědí,jak hluboce musí většina lidí padnout,aby nakonec MUSELI se svým stavem něco dělat.Protože mají ty zkušenosti,chtějí lidem pomoci zastavit se co nejdřív,protože čím hlouběji člověk do závislosti padá,tím obtížnější bude následná snaha o záchranu.Ano,je pravda,že někomu se abstinuje těžko,stýská se mu po alk.,má chuť se napít.Jenže abstinence je cesta,která má spoustu fází a stav,kdy už člověk na pití nemyslí,raduje se ze svého života,všeho si obrovsky váží a k popíjejícím má soucit,to nepřijde hned.Když máš 100kil,taky hned nezhubneš na ideál váhu.Ironie a humor člověku často pomáhají,když chce odlehčit svému svědomí,když chce vidět svou situaci v lepších barvách. Mě tu na stránkám veselost nechybí,mám moc ráda příspěvky od Já,piš často Já se rozhodla utnout i občasné popíjení,když jsem zjistila,že i takový výpadek jednou za měsíc mě zase hodí dolů,pokazí krásné stavy,které při dlouhodobém nepití prožívám.Ano,i mě zprvu pití bavilo,před x lety,kdy ještě nebyly kocoviny,ani bolesti duše,kdy alk dodával sebedůvěru,byl lékem na vše atd,jak to všichni známe.Ve chvíli,kdy přestane dávat a začne brát,je správná chvíle se s ním zase rozloučit a najít to pravé,své vlstní já.Všichni jsme tu spíše vážní,protože když se to začne dařit,člověk cítí na vlastní kůži probíhající zázrak,ke kterému má hlubokou úctu,cítí vděk. Ale to už píšu těm nám,kdo víme Moc děkuji Janě,Líbě a všem,kdo mi tu pomohli se rozhodnout.Ráda sem chodím si číst,jak se daří ostatním.Teprve když člověk uzavře jednu kapitolu,otevře se druhá.Nic nejde přeskočit,každý schůdek má svůj smysl.Mějte prima den,L
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21297
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
vzkaz pro uživatele Já:

Def: NORMÁLNÍ ALKOHOLIK = alkoholik, který pije pravidelně. Ví o tom a neřeší to. Je v pohodě a dělá co ho baví a na co má chuť. Nedělá mu to problémy v životě. Když má chut, pijde. Když nemá, nepijde. Nikomu tím neubližuje.

Def: NAS*ANÝ ALKOHOLIK = pije pravidelně. pije i když nemá chuť a pak ho to štve a vyčítá si to. je protivný na všechny kolem. To ho se*e tak se opije. Hnípe se v sobě a problémech. není v pohodě.

Def: ABSTINUJÍCÍ FANATIK = osvícený pionýr abstinence. neustále se hnípající v bažení či nebažení, zvládání chutí. vpodstatě se ráno probudí a řeší, jestli má chuť a nebo ne. Abstinující fanatik se vyznačuje tzv. SPASITELSKÝM SYNDROMEM, tj. musím všem pomoct od alkoholu, abstinence je svatá. Podobá se fanatikům poskakujícím v Praze na andělu s křikem ježíš Vás spasí, mě taky spasil...

Tady je nakonec ještě sranda
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21298
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Mně nepřijdeš vtipná, ale trapná;-).
A lžeš sobě i nám. Jenomže my ti na ty tvoje výjevy sereme (alespoň pokud budu hovořit za sebe).
Už se venku vážně nenajde žádný alkáč, který by byl ochoten tě poslouchat?
Zkus na hlaváku, když tam koupíš krabici, najdeš posluchače a vůbec jim nebude vadit, jak jsi zoufalá a trapná.
Ptej se po stonožce, to je tvoje krevní skupina. Ale pokud si dobře vzpomínám, tak ta se ztrapňuje někde v metru, ne na hlaváku.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21299
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Nechejme jí blábolit, blít ty nesmysly, je mimo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21301
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Je vidět,že znáš nasranýho i tzv.normálního.Zatím předpokládám tvoje jediná zkušenost se svým pitím.Asi se stýkáš jen podobnými jedinci,proto tvůj ubohý názor,z toho ubohý a velice jednoduchý způsob života,o kterém zatím nic nevíš.Věř,že ani já vůbec netušila o čem život je,když jsem pila.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter