Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít?
#9634
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 10 měsíce  
Danielo, vůbec se nestyď, není za co, alkoholismus je nemoc jako každá jiná, až na to, že na ní neexistují léky.Je výborné, že bys přijala léčebnu!Jestli nechodíš k psychiatrovi, objedná Tě obvodní lékař.Já znám dobře Havlíčkův Brod, i Červený Dvůr, obě léčebny jsou výborné.Neoddaluj to!Ptej se na co chceš, co vím, odpovím,, určitě něco ale dělej, jde o Tvůj život!Není ostuda padnout, ostuda je, zůstat ležet!Nejsi slaboch, jen nemocná alkoholička!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9639
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 10 měsíce  
Danielo,ze své zkušenosti vím,jak jsem sama trpěla,poku jsem se styděla za to,že jsem se stala alkoholička.Dokud s tím zůstaneš sama?Dokud se sama budeš stydět za svoji nemoc?Do doby,než budeš sama sebe nenávidět?Do té doby budeš i pokračovat v pití.Tvé svědomí,tě nenechá v klidu a bude tě stále ničit víc a víc pitím.Je důležité uvědomit si a přiznat si svoji nemoc,kterou alkoholismus je.A udělat opravdu všechno proto,aby ses už nenapila!Rad jak na to je v celém foru bezpočet,Stejně jako to,jaké jsou konce těch,kteří radu nechtěli nebo už nemohli přijmout.Všechno je ve Tvých rukách!hodně štěstí!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13009
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj,doktor mi predepsal Elenium na odvykani,ale moc mi to nepomaha mate s nim nekdo zkusenosti?Abstinuji teprve mesic a mam hrozne abstinencni priznaky,je mi zle,mota se mi hlava a snazim se byt v klidu,ale moc to nejde,mate nejakou radu abych se z toho nezcvokla:-)?Je mi vsechno jedno a nemam jiskru do zivota ani chut potkavat se s lidma:-(Prejde to?
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13011
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
Sob, jdi na AA!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13012
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
No to je dobra odpoved:-)o tom uz jsem premyslela,ale bojim se koho tam potkam a je tezke prijit mezi uplne cizi lidi,kdyz se stranim tem co znam:-(
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13013
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
Příznaky,kterými trpíš se začnou snižovat za podmínek,že nebudeš pít.Pokud ti psychiatr nasadil antidepresiva účinek se dostaví až za 4-6týdnů.Je to o tom vadržet ted´nepít.V tom tě můžou nakopnout v AA-Anonymní alkoholici.Možná je i to,že ti předepsané léky nesedly.Každý organismus reaguje jinak-zkonzultuj to s psychiatrem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13014
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
Dekuji,asi se hecnu a zajdu tam i kdyz nevim co me ceka
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13015
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
Vůbec se neboj, není čeho, jsou tam jen lidé, co přestali, nebo chtějí přestat pít.Budeš překvapená, a ráda, že jsi tam šla.Fakt neboj!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13017
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
Jsem nejista z toho jestli tam nepotkam nejake sousedy atd. taky jsem tu cetla neco o bohu,to jdu do nake cirkve?To si tam sednu a budu poslouchat cizi lidi,kteri se znaji?a ja je neznam?no porad vaham..
Sob
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13019
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 11 rok, 3 měsíce  
Ti lide se taky driv neznali. Muzes prijit, poslouchat,pozorovat. nikdo te tam k nicemu nutit nebude. A buh je v teto souvislosti myslena nejaka vyssi sila, pod kterou si muzes predstavit cokoliv. To nema s nabozenstvim nic spolecneho. To ti rikam jako clovek,ktery se pri slove buh hned zacal osypavat.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter