Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím
*
#55458
Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 11 měsíce  
Dobrý den. Jsem tu nová a mám problém s alkoholem.Mám hluboké deprese, protože nejsem vůbec spokojená se svým životem.Proto piju a dost, ted už je to každý den. Nyní mi zachutnal bílý rum a vypiji denně celou láhev. Někdy už začnu hned ráno. Bydlím u rodičů a láhve schovávám, kde se dá. Rodiče o tom ví a neskutečně je to ničí. Stydím se sama za sebe, nemám se ráda,vlastně se nesnáším.Lžu sama sobě a hlavně okolí.Začít pít jsem začala kvůli chlapovi, který mě neskutečně psychicky ničil.Pak jsem přestala díky práci, plně jsem se jí věnovala a byla tak unavená, že na pití nebylo ani pomyšlení. Ted se mi to ale vrátilo.Jsem bez práce a tak se nudím, nic mě nebaví.Vím, že jakmile nastoupím do práce, tak to zvládnu, ale chtěla bych to zvládnout i tak.Jsem strašně ráda, že jsem našla tuto skupinu a konečně si o mém problému mohu s někým promluvit, kdo mě nebude odsuzovat.V mém případě bych musela asi přestat úplně pít, protože nemám klapku a piji do té doby, dokud je co pít.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55466
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 11 měsíce  
Ivet1977,

...prehoď si vo svojom profile Meno/(Nick) s užívateľským menom a budeš *Ivet1977.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55467
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 11 měsíce  
Děkuji
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55469
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 11 měsíce  
Koukám, že tu jsi pěkně dlouho. Pomáhá ti tato skupina. Jak si vlastně na tom?
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55478
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 11 měsíce  
Iveta Manová napsal:
Koukám, že tu jsi pěkně dlouho. Pomáhá ti tato skupina. Jak si vlastně na tom?
Pomáha,

...ozdravný a súčasne aj uzdravujúci proces je trvalý - neprerušovaný a spojitý, ako pri cukrovke - až do posledného výdychu...

Rád sledujem ako sa uzdravujú aj iní - trpiaci, aj už celkom oslobodení/(veteráni).

Je TO štafeta -> proces večného odovzdávania vlastných/(empirických) skúseností.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55480
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 11 měsíce  
Pročítám si tu příběhy lidí a je to opravdu zajímavé čtení. Někdo bojuje, někdo to vzdává anebo ani bojovat nechce a vyhovuje mu to. Já bojovat chci a budu. Jen se musím znovu naučit se mít ráda, protože ted se nenávidím a to tomu moc nepomáhá.Ten absták překonat chci.Jen se bojím, až pojedu ven, že neodolám a koupím další flašku.Nebo když si půjdu koupit cigarety.Ale chci to zvládnout bez alkoholu. Kdybych měla hranici, neřeknu, ale já tu hranici nemám.Ne že bych se opíjela do němoty, to ne. Ale vždy musím flašku dopít, nikdy třeba nenechávám na druhý den.A jako vypít půl litru tvrdého alkoholu denně a každý den, to už opravdu problém je.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55714
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Taky jsem dlouhé roky pila kvůli depresím, protože alkohol ty deprese aspoň částečně zmírňoval. Dostala jsem se z teprve až jsem ty deprese odstranila ze svého života. Tedy nejprve se musí člověk vyléčit z depresí a pak už se alkoholizmu zbaví snadno.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55715
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Lída Závislá, píšeš:
Taky jsem dlouhé roky pila kvůli depresím, protože alkohol ty deprese aspoň částečně zmírňoval. Dostala jsem se z teprve "až jsem ty deprese odstranila ze svého života." Tedy nejprve se musí člověk vyléčit z depresí a pak už se alkoholizmu zbaví snadno.
L.Z.,

..."poraď babrákovi/(nešikovi) ako iritovať depresie a odoslať ich do nenávratna."

"Vďaka!!!"


(Dobrá rada - vždy poteší!)...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55717
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Milý Ja, proč se mě na to ptáš??? Vždyť jsi určitě četl moje dřívější příspěvky, kde jsem psala, že jsem podstoupila transplantaci střevní mikroflóry, po které zmizely moje deprese a tím pádem zmizela i moje potřeba pít alkohol.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55718
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Lída Závislá napsal:
Milý Ja, proč se mě na to ptáš??? Vždyť jsi určitě četl moje dřívější příspěvky, kde jsem psala, že jsem podstoupila transplantaci střevní mikroflóry, po které zmizely moje deprese a tím pádem zmizela i moje potřeba pít alkohol.

Vyzní to asi divně, ale já jsem opravdu ráda Lido, že někdo souhlasí s tím, že deprese můžou vést k pití. Samozřejmě to nikomu nepřeji.A věřím, jakmile zmizí ty moje, zmizí i důvod k pití.Jsem strašně ráda, že jsi to dokázala
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter