Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Začátek abstinence
Re: Začátek abstinence Před 2 týdnů, 5 dnů  
Vse je navykovy. AD zvlast.
Navykovy jsou i pripravky na spani. Prirodni
Erika
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re: Začátek abstinence Před 2 týdnů  
jenze je dulezite si uvedomit kdy a jak vznika zavislost ze ano? nemuzes srovnavat AD s benzaky ci hypnotika..... samozrejme ze zavislost muze byt na cemkoliv, ale z hlediska skodlivosti se asi nemame u AD o cem bavit....
L...x
Senior Boarder
graphgraph

Re: Začátek abstinence Před 2 týdnů  
AD jsou určitě vhodnější než benzáky , ale pokud je člověk bere x let , nadělají v těle také paseku pokud se je člověk snaží vysadit , mnohdy to ani nejde. Znám i lidi , kteří berou nízkou dávku benzaků i 20 let , tam je výhoda v tom, že na rozdíl od AD nemají nežádoucí účinky. U obou psychofarmak je těžké vysadit , u benzaků hrozí i delirium či epi.zachvaty při rychlém vysazení u AD zase serotoninový syndrom , já na toto téma vím téměř vše a existují xy skupin , kde lidé vysazují AD a mají nesnesitelně stavy a nezvládají to , takže to asi k tomu , jak jsou "nenavyková " , ahoj
Michal
Senior Boarder
graphgraph

Re: Začátek abstinence Před 1 týden, 6 dnů  
Myslis ze zavisly clovek muze a zvladne brat male mnozstvi benzaku???? jde o ucinek a o to co ty prasky delaj.....
L...x
Senior Boarder
graphgraph

Ahoj , to je individuální a u závislých lidí nebezpečné , pže můžou vyměnit jednu závislost za druhou , ale znám i lidi , kteří brali/berou nízkou dávku benzaků x let , mimochodem já bral Klonazepam a nikdy nenavyšoval 0,25mg po dobu asi roku a půl , takže ano reálné to je , pak vysadil , prožil si absťaky a už se k tomu nikdy nevrátím , takže vím o čem píšu a znám i účinky benzaků , nepíšu tady do větru a nějaké hypotézy ....
Michal
Senior Boarder
graphgraph

Musím říct, že to že jsem přestal chlastat, šel k psychiatrovi a začal brát ty AD, mi asi zachránilo život. Jinak bych se asi uchlastal k smrti. Někomu to může opravdu pomoci. Myslím, že u mě to přišlo za 5 minut 12.
Karel
Fresh Boarder
graphgraph

Stránka: 1234
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter