Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1415161718192021
Dolů
Téma: detox Bohnice
#20879
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 8 měsíce  
No konci az 2.9. Ale uz od 14.8. Bude mit stacionar. Zda udela zkousky ale je tam jak premiant tak nepochybuji to uz utece diky
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20880
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 8 měsíce  
Stačí jeden lok a může nastoupit zase
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20882
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 8 měsíce  
petrch napsal:
Stačí jeden lok a může nastoupit zase

Už jeden by bol až príliš... (lavína)
[Ale to sa v liečebni odovzdáva spolu s prepúšťacou správou.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20885
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 8 měsíce  
Trochu nechapu. Premiant tim myslim to ze si plni co ma a tak prptoze je zvykly z prace a nedela mu to problem napsat elaborat na 2 A4 ci se naucit neco nazpamet. Doufam ze nikdy lok nebide. A kdyz je tak snad za dlouho a uz budeme vedet co mame delat.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20921
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 8 měsíce  
Mišulko nejde NAUČIT SE ABSTINOVAT.Je fajn,že se drží v léčbě.Snaží se být dobrý.Ovšem moje zkušenost,když jsem usilovala jen o to být dobrá,vynikající.Když jsem si naivně myslela že můj budoucí úspěch v životě je závislý od počtu stránek,od toho abych zaujala co nejvíc spolupacientů,dokonce šokovala svojí upřímností.Že můj život po propuštění závisí od počtu získaných bodů?Stále jsem byla na velikém omylu.V prvním případě jsem toužila dokázat jiným,že jsem dobrá abych mohla být na sebe pyšná.V druhém případě stál můj strach z neůspěchu-opět moje pýcha.Já nedokázala prohrát,já chtěla být neporazitelná-moje pýcha do třetice.Jak moc jsem se mýlila!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20929
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 8 měsíce  
Je nutné doléčování, podpora AA nebo něco jiného, i když bude mít tvou podporu, stejně na tu abstinenci bude sám.Naučí se žít vedle alkoholu, je to dlouhá cesta, Detox nestačí, neusínat na vavřínech!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20930
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 8 měsíce  
Liba napsal:
Je nutné doléčování,... stejně na tu abstinenci bude sám.Naučí se žít vedle alkoholu,...

Žiť vedľa alkoholu - trvalo sa doliečovať ale abstinovať môže len každý sám za seba. Je to túžba žiť - v praxi!

Prajem mnoho zdaru!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21992
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 7 měsíce  
Ahojky tak manzel dneska presne po 3 mesicich radne ukoncil lecbu. Ridicak mu vratily prej ho ani nemusel jim davat... Co se tyka Bohnic a personalu, doktoru, psychoterapeutu... Zadnou sinuna ne nelze hazet. Diky bohu za to ze to existuje a funguje a ze to ty lidi delaji. I ja diky tomu zabredla do problemu hloubeji.... A verim ze to musi byt strasne tezke. I pro nas nezavislaky kdybychom si treba uz nikdy v zivote nemohli dat neco.. Treba cokoladu ... Takze jsem rada za kazdy den jeho abstinence..jsem na nej pysna a davam mu to najevo. Mame jasne dany pravidla ktere jsme hodily i na papir. Nemam ruzove bryle ale verit musim. A verim. I jsem pysna na jeho uspech v behu.. Ze 3 km s prestavkou ci chuzi co behal teprve pred 2 mes. Tedka beha naraz bez prestavky 20 km ! Strasne se do toho dal a myslim ze ten maraton z jara da v poho tak preju vsem mnoho uspechu a abstinenci zdar !!
misullka20

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22183
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 7 měsíce  
Tak vám gratuluji a hlavně jak píše Líba - doléčování!!! Letos na srazu absolventů léčebny jsem potkal pána, který byl po dvou letech abstinence opět na léčení. Usnul na vavřínech. Prostě po dvou letech života v pohodě naznal, že problém s alkoholem je minulost, ale to se zmýlil. Proto buďte připraveni i na riziko recidivy, ale věřím že to zvládnete. A jak píšete o té čokoládě, že je těžké si představit, když si někdo nemůže dát něco co má rád. Pokud nechce, je to snadné. Já když se stavím na kávu a moji oblíbenou žlutou kombajnovku občas se najde nějakej rádobyvtipálek a nabízí mi panáka se slovy: Karle dej si... jo promiň, ty vlastně nemůžeš! Já se vždycky směju a říkám - to se pleteš, já můžu, ale já nechcu. No a ještě si v duchu říkám, tak takhle nějak jsem se choval. Vůbec se na tyto lidi nezlobím a nijak mě neuráží jejich posměšky. Je k tomu potřeba velká dávka pokory kterou jsem v sobě našel během léčby, ale vždyť oni mají vlastně pravdu. Sice tu svojí opileckou, ale nesmíme zapomínat na to, že jsme byli stejní.

Netuším jak na tom manžel je, ale v žádném případě nedoporučuji nějaké testování se v podobě okamžité návštěvy restaurace. Já tam chodím většinou jen když něco potřebuju. Kde se dá na Moravě sehnat řemeslník...
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22185
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 7 měsíce  
Kájo, i tady v Čechách seženeš řemeslníka, nebo aspoň dobrý tip na něj, v hospodě.Máš pravdu, bez pokory, úcty k životu, není možné žít střízlivě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1415161718192021
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter