Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2425262728293031
Dolů
Téma: Detox
*
#61421
Re: Detox Před 3 rok  
Eliško tak coo povídej !!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61422
Re: Detox Před 3 rok  
Michal napsal:
Eliško tak coo povídej !!

Píšu všechno do dedniku, abych to. Pak mohla po referovat. První den se mě stanizili uspat. Až 7 heminevrin začaly ty prvním celkem bez většího efektu. Dneska zvedlindávku. Mám jich psaných 10 celkem, tak jim fandí, ale prekonam tu sjetost a pak mám takový nával energie, že neví co ????????????
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61423
Re: Detox Před 3 rok  
Heminevrin neznám, ale jsem rád, že píšeš a drž se! Bude dobře , za pár dní už bude mnohem lépe, chce to čas, jsi dobrá, že jsi tam šla, mám z Tebe radost!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61424
Re: Detox Před 3 rok  
MK/(Míša),

...uvažujem sedliackym rozumom:
namiesto 3 mesiacov iba jeden.
"Je možné skrátiť aj tehotenstvo na jednu tretinu?" (=3 mesiace?)

Obdobné aj podobné je TO s odvykaním pri závislosti.
"Má svoju postupnosť aj dĺžku trvania!"

...nehovoriac už o cene.
3 mesačné PAL/(ProtiAlkoholické liečenie) je plne hradené zdravotnou poisťovňou!!!
(...pričom denný pobyt vyjde na ÷ 1.000,- [Kč/KČ])
..."na TOTO sa Ti poskladajú spoluobčania!!!"

...("ani cesto Ti skôr nevykysne!!!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61425
Re: Detox Před 3 rok  
Ahoj JA, samozřejmě, že můj selský rozum mi říká něco, ale přesto jsem se chtěla zeptat na názory ostatních, protože předpokládám, že se tu potkám s lidmi, kteří zkušenost od Moniky mají a vždy se najde někdo, kdo bude spokojený a kdo ne... Moc děkuji za názor.


Eliško, je moc dobře, že si píšeš deník, já jsem se právě včera koukala, do toho svého před 5 lety.. a ono se to točí. Je fajn, se vždy vrátit zpět a přečíst si něco z minulosti a třeba to poslouží i jako nakopnutí.
MK
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61426
Re: Detox Před 3 rok  
MK/(Miška),

Najrozhodujúcejšie sú overiteľné výstupy:

~ (???)% dlhodobo úspešne abstinujúcich;
(po odliečení)
~ (???)počet úspešne odliečených bývalých alkoholikov a pijanov;

Vyšší počet klientov je LEN biznis alebo aj návrat alkoholikov do triezveho občianskeho života, aj do pracovného procesu??? (= >>> vyšší HDP?) ❤
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61430
Re: Detox Před 3 rok  
Eli, tak co, jak jsi na tom? Napiš pokud se budeš cítit a hlavně drž se!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61580
Re: Detox Před 3 rok  
Něco mi říká, že je na tom dobře, že patrně si vyjednala a nastoupila cestu abstinence do PL a nemůže nyní psát v první fázi léčby a až bude chtít, tak se průběžně ozve.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61582
Re: Detox Před 3 rok  
Vůbec si netroufnu tipovat. Těch variant je více, ale jediný co vím, že je to daleko těžší než si představovala ( týden detox a šup do práce ), takhle to bohužel nefunguje....já pil mnohonásobně méně a když jsem měl Jendou za čas dvou denní tah, dávám jsem se do normálu dobrý 4 dny. Teď si představ, že piješ denně x let, vždyť to tělo už ani neví co to je střízlivý život....a ten alkohol chce a dává to dost najevo.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61584
Re: Detox Před 3 rok  
Zdravím tady vás všechny !
Už od včera sem koukám a chci napsat.
Děkuji všem, co tady na to myslí a za podporu obecně.

Nejprve napíšu, že žiju a jsem od 1.4. Na svobodě. Na svobodě píšu úplně, protože jsem si v absťáku na detoxu sáhla na svoje psychické o fyzické dno. Ale taky jsem hrozně ráda, že jsem tam byla, protože takový absťák bych prý doma bez doktorů a naprosto skvělých sester a zdravotních bratrů nezvládla a v nemocnici bych skončila. Co se týče samotného absťáku, tak mě zesedovali tak, že první 3-4 dny si nepamatuji skoro vůbec, zbytek je tak nějak v hodně velké mlze. To, že nenastupuji ústavní, ale ambulantní léčbu byl samozřejmě pro doktory jeden velký vykřičník a pustit mě nikdo z nich nechtěl, nakonec ale jsem se nenechala přemluvit a teď jsem zpátky v práci a čeká mě těžší boj, než jsem si představovala. Na ambulantní léčbu budu dojíždět minimálně jednou za týden, chtějí mi nasadit antabus, musím podstoupit psychiatrické a psychologické testy a vyšetření. Já sama jsem si ale uvědomila spoustu věci, kvůli kterým jsem vůbec začala pít a teď mám po 5ti letech čistý tělo i hlavu. Na alkohol zatím nijaká velká chuť nepřišla, to je ale pouze otázka času. Mám spoustu motivace, proč to vzít tak, že už chci byt navzdycky čistá. Už jen to, že se nikdy nechci vrátit a podstoupit detox.
V pracovním kolektivu jsem ani nevěděla jak moc podpory mám! Ženský psaly skoro každý den. Do práce jsem měla strach se vrátit po tak krátký době, ale všichni se za mě postavili na 100% a nakonec je snad moji největší motivaci právě ta práce a lidi v ni.

Nevím, co bych vám tak mohla ještě napsat. Zodpovím klidně všechno, jen jsem chtěla podat uklidňující update, abyste věděli, že jsem zase zpátky a teď už konečně na té vaši cestě
Eliška
Expert Boarder
Příspěvky: 86
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2425262728293031
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter