Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: První dny v léčebně
#35032
První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s léčebnou Červený dvůr. Můj táta tam nastoupil přes 3dny...Pokaždé když nám volá, tak je neuvěřitelně negativní. Neustále nám říka, jak s dokotorama nesouhlasí, neustále je opravuje apod. Nic není kladného. Navíc prý všichni pacienti co postoupí z detoxu na normální oddělení, mu tvrdí, že to tam je uplně šílený, teror apod. Chci zjistit, jestli na začátku léčení je každý tak negativní a prudérní nebo se máme bát brzkého příchodu táty domů. Díky za Vaše zkušenosti
Alena
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35054
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
Já jsem taky na léčebně neviděla nic kladného, první dny rozhodně. Nevím jak tvůj táta, ale já jsem do ní nešla dobrovolně, donutili mě. První dny jsem do telefonu brečela, že to tam nesnáším a že chci domů. Necouvli.Reverz jsem se bála dát, protože přítel by mě zavrhnul určitě a bála jsem se, že i rodiče by nade mnou zlomili hůl, kdybych tam nevydržela aspoň určitou dobu. Potom jsem přešla na systém "přežít každý další den" a bylo to lepší. A tak po 3 týdnech poprvé jsem si malinkato připustila, že mi to může něco možná, trošičku, i dát. Pak jsem si tam zvykla, jenomže jsem nasbírala hodně přestupků, takže mě stejně po 6 týdnech vyhodili. Pokud tam být musí, třeba ze stejnho důvodu jako já, postupně snad přejde taky do modu přežívání, a možná za delší čas si řekne, že to možná přece jen k něčemu je. Pokud ho nic nenutí, tak skutečně nevím. Ale když už někdo dal reverz, tak buď hned třeba druhý den, nebo pak až za pár týdnů. Ale nebyla jsem v Červeném dvoře.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35067
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
Angie,

nedalas to, je zbytečné to omlouvat. Typická vlastnost alkoholika
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35084
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
Že by Ladislav zase pil? Škoda, držel se... Já když jsem pila, taky jsem měla tendence soudit něco, o čem vím velký kulový.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35085
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
To je život, Láďa byl sám, škodaže se to nevyvrbilo s tou Janou dřív a nejeli spolu- ve dvou by se to možná zvládlo líp... no a ty Angie sama nejsi, ale nedoporučuju třebas nového přítele a kámošky z léčebny, to tě může pak stáhnout dolů ani nevíš jak... ale vím o tom velký kulový
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35088
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
Angie

Víš já tě ale vůbec neodsuzuji ani nic. Vše je jen na každém z nás. Pokud tě má reakce nějak pohoršila, tak se omlouvám. Jinak ano piju, jsem úplně na šrot, mě v neznámé zemi, ochutnal jsem.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35090
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
Ale jdi ty, šrote
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35091
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35120
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
tata je tam dobrovolně, ale po par dnech abstinence, je v "pohode", je mu dobre a chut na alkohol nema...takže si mysli, ze je takřka vylecen...navic se prece nenecha ve svych letech "sikanovat" nesmyslnymi pravidly a nedejbože "urazet" od doktoru...
Alena
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35123
Re: První dny v léčebně Před 7 rok, 9 měsíce  
No dobrovolně.....to je tam tak jedno procento...taky kdo by se nechal dobrovolně ponižovat...Tvůj otec ještě nechápe co se s ním děje....
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter