Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit?
*
#30563
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Leno, nechci tě strašit, ale možná, že místo do komunity chodí za milenkou a s ní nasává, pokud ji potkal třeba v léčebně. Tak mi to nějak vyplynulo z této diskuze. Ale možná se pletu

no tak takhle by to asi nějak vypadat mohlo....
protože jsou vztahy v léčebně zakázané a je za to vyhazov, což znamená že "styk" je obtížně technicky proveditelný, tak se to "realizuje" třeba až po skončení léčby...

no - děti s ním nemáte (to je ta lepší varianta), takže teď sledujte zpovzdálí, co se bude dít dál a asi by jste se měla připravit na variantu "odstřihnutí"
eber

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30569
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
eber píšeš:
Leno,
...takže teď sledujte zpovzdálí, co se bude dít dál a asi by jste se měla připravit na variantu "odstřihnutí"


...toto podpora rozhodne nie je - skôr úder pod pás! ...a pre oboch: pre Lenu i jej partnera.
Otvorený rozhovor zoči-voči a priama konfrontácia môže všetko vyriešiť aj ukončiť. Aspoň budete vedieť ako na tom ste... Svitne/Rozbřeskne se...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30615
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Pro bobyt v léčebně musí být člověk přesvědčen o tom,že už nechce nikdy pít.Můj případ byl ten,že jsem šel na léčbu pod nátlakem okolí manželka rodiče.Po dobu léčby jsem samozřejmě abstinoval doba léčby 3 měsíce (Kroměříž) po léčbě jsem se půl roku držel a nepil.Po te jsem se napil 9 měsíců bez kapky alkoholu,tělo vyčištěné od škodlivin a teď ty obrovské dávky alkoholu co jsem do sebe dával mě stály málem život,totiž tělo si na alkohol odvyklo vyčistilo se ale v mozku jsou na vdžy zafixované ty poslední dávky co člověk ve určitém stádiu alkoholismu pil a tam kde skončil s pitím myslím množství dávky tam i většinou začne a tělo dostává obrovské bomby.Po 2 týdenním tahu v kuse jsem skončil na JIP s dávkou alkoholu přes 6 promile a málem jsem za mou neopatrnost zaplatil životem,selhaly mi játra byl jsem jako citron.Po dlouhém léčení na interně a 14 dnes na JIP jsem měl čas nad vším přemýšlet a opět si zařídil již druhou léčbu a dal jsem tomu další pokus o abstinenci ale tentokrát bez nátlaku okolí,protože manželka mě opustila rodiče na mě zanevřeli kamarádi se ke mě neznali a to byl ten nej. motiv ukázat sobě i okolí,že to zvládnu a od tehdy toho samého dna se odrazím a budu člověkem.Dnes je to už hodně dlouho co nepiji,bylo to strašně těžké vydržet nedat si v tom vedru pivko toho odříkání ale vždy jsem si vzpomněl na JIP jak vedle mě ležel pán co měl na ústech takový ten dýchač co za něho dýchal a dodnes si pamatuji ten nekonečný zvuk foukání a probdělých nocích při tom hnusném 24 hodinovém ostrém světle co mi svítilo z těch zářivek přímo do ksichtu.Nyní jsem řidičem z povolání jezdím náklaďákem a je mi prostě fajn ale ty chutě si dát ten alkohol jsou pořád silné a myslím,že budou po celý můj život.
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 04/19
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30616
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Souhlas....pro pobyt v léčebně musí být člověk rozhodnutý, že už nechce pít....léčebna pak hraje roli ve vytržení z toho kolotoče pití a absťáků.....
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30619
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 8 rok, 7 měsíce  
Ed napsal:
Souhlas....pro pobyt v léčebně musí být člověk rozhodnutý, že už nechce pít....léčebna pak hraje roli ve vytržení z toho kolotoče pití a absťáků.....

Na takéto rozhodnutie je potrebné aj patrične dozrieť/uzrát!
(Úzdrava sa (od)štartuje práve v mysli! Zmenou paradigmy.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63009
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 2 rok, 5 měsíce  
Já jsem se do protialkoholní léčebny dostala, když mé dceři byl rok a půl, kdy mému partnerovi moje konzumace alkoholu 0,7l vína vždy v pátek po uspání dcery připadala už moc pravidelná. Tak jsem tedy pod výhrůžkami jeho odchodu souhlasila s léčbou,bylo mi také receno že je léčba anonymní a že se o ní nikdo nedozví. Léčba samotná i když v režimu byla jako dovolená ve srovnání s mateřskými a domacimi povinnostmi se kterými mi doma partner nikdy nepomahal, ani fyzicky ani finančně. To byl taky jeden z důvodů proc jsem s léčbou souhlasila. Aby si to taky chvilku vyzkoušel ne?
Teď jsem 4 měsíce po léčbě, a z finančních důvodů (ano tam se nic nezmenilo.. ono ani s pomocí o domácnost) se vracím na DPČ do práce. A ejhle chtějí výpis ze zdravotní dokumentace... a hádejte .... záznam tam JE! No jsem momentálně v takové psychické krizi, že nemám chuť se napít, ale rovnou zabít. Ještě počkám tedy co na to zaměstnavatel, ale takové ponížení, a jestli mi sníží funkci... tak nevim.
Že mě tchýně už nebere jako plnohodnotneho cloveka po tom co ji synacek rekl kde jsem, když potreboval dítě pohlidat, to vem čert, ale tohle jsem opravdu necekala.
Fabia
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63010
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 2 rok, 5 měsíce  
To byla chyba, že jsi šla do té léčebny. Konzumace jedné lahvinky jednou týdně není žádná závislost. Mně by tam nikdo nedostal, a to piju skoro denně.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63011
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 2 rok, 5 měsíce  
No každopádně si nechám vyjet celou propousteci zprávu z léčebny kde je podrobně vše vypsané, i laboratorní testy, kde jsou vsechny hodnoty ( samozřejmě mám na mysli jaternich testů) naproto v normálu už od příjmu. A zkusim to obhájit. Ale takovej podraz jsem nečekala.
Fabia
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63014
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 2 rok, 5 měsíce  
Co je na tom za podraz? Byla jste v lecbe v nemocnici, tak je to zaznam v karte pacienta, ne?
Budte rada, ze jste neprisla jeste o ridicak .
Spis bych se zameril na toho partnera. Pisete, ze jste byla v lecebne a jeho pomoc/nepomoc se vubec nezmenila a nejspis tchyne hlidala dite vice nez si mozna myslite. Tam bych videl moznou zradu a podraz. To vypada, ze si vas omotal kolem prstu a pekne s vama cvici
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/11/2021 18:53 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63015
Re: Může pobyt v léčebně alkoholikovi uškodit? Před 2 rok, 5 měsíce  
Ja to mam v karte take a take jsem se opotil behem zmeny zamestnani. Uz nevim, jak jsem to udelal, jestli jsem ten list s lecebnou vyhodil a nepredal zamestnavateli a nebo to nechal byt a zamestnavatel nic nerikal.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter