Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Léčebna Opava.
#12834
Léčebna Opava. Před 11 rok, 3 měsíce  
Léčil jsem se v Opavské léčebně a abych byl upřímnej neměl jsem z ní dobrý pocit.Myslím si že je to takzvaná ubytovna pro různe typy lidí kteří vůbec nemají zájem se léčit.Jen někde za pár kaček bydlet,najíst,se prostě bez starostí.Po detoxu Vám nabídnou odchod domů protože prej mají na kvalifikovaných pavilónech plno a až se uvolní nějaké místo tak Vás přizvou,což se mě zdá dost nelogické.Aspoň já si myslím že dotyčný bude pít dál.Kolikrát budete muset absolvovat detox?až už bude pozdě?detox-domů,detox-domů a tak pořád dokola.Je jasné že detox nikoho nevyléčil-tak s váma začnou něco dělat?Přece ten kdo vážně chce a podstoupí léčbu,nepodstoupí tuhle procedůru.Já se nedal tak mě šoupli mezi blázny,kriminálníky atpod.
Tam nepotřebujete experty,tam Vás vyléčí už jen bobyt v tom prostředí,mne aspoň ano.
Co se pavilónů týče,s prominutím HNUS stoprocentně pamatují dinosaury.Personál?Velmi příjemný jako v zahraničí kde jsem podstoupil detox.Ale s přístupem a postupy jsou daleko před náma.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12836
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 3 měsíce  
Jirko, můžeš zkusit jinou léčebnu, někomu Opava vyhovuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12838
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 3 měsíce  
To jsem chtěl,ale!Dle doktorů v místě trvalého bydliště.Aspoň mě bylo tahle řečeno.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12849
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 3 měsíce  
Jirko, není to blbost?Zeptej se sám v léčebnách, kde by Tě vzali.Určitě na to předpis není, kam se jdeš léčit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12860
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj Libo,už jsem pryč.Ale díky.Teď spíš potřebuji s někým komunikovat o čemkoli.Třeba o tom jak to zvládají jiní a tak.Navíc jsem opět v zahraničí a bydlím sám o to je to těžší.proto s někým si psát.poraď.Díky
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12888
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 3 měsíce  
Nevím v které zemi žiješ, ale můžu Ti poslat kontakt na dobrého kluka do Holandska, je to Čech, abstinuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12910
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 2 měsíce  
Ahoj Libo,žiji v německu a budu rád za každou možnost.Takže jestli nebude proti rád se s ním seznámím.Předem děkuji.Jirka
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12911
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 2 měsíce  
Michal žije v Holandsku-,řekni, že jsem Ti číslo dala já-724766579
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12999
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 2 měsíce  
Jirko,měl jsi jednoduše smůlu.I do Opavy je lepší se jednoduše objednat k léčbě předem.Ted´je Opava opravdu plná.Dokonce na příjmovém jsou umístěné ženy s muži-na ženském odděl.Jednoduše je nebylo kam umístit.Je pravda,že léčebna je zastaralá,ale personál je milý a zkušený.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13249
Re: Léčebna Opava. Před 11 rok, 1 měsíc  
Doporučila bych ti Jihlavu, tam berou z různých lokalit. Je tady kvalifikovaný personál a pěkné prostředí. Hodně štěstí
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter