Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: NALTREXONE - kde sehnat?
#57254
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Kdyz vydelim castku trema mesicema, tak ja jsem za mesic propil vic penez.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57255
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
stef: díky. Ale použiji "klasickou" metodu, vím do čeho jdu, viz můj první příspěvek.

Jinak příbalový leták je zde.
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/11/2019 21:25 Provedl: petapeta.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57261
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Takže.

Je to špatné...

Včera jsem započal kůru, navečer jsem si vzal první tabletu.
Navečer z toho důvodu, že ráno beru lék na tlak, a večer bývá větší chuť na alkohol.

Ach jo.. Jak to popsat, no asi tak, jak popisují ostatní (negativní) zkušenosti se Selincro.

Když to tak nějak shrnu, asi za dvě hodiny mi začala bolet hlava a být blbě, i trochu bušení srdce. Celou noc jsem skoro nespal, přitom jsem byl malátný, chtělo se mi spát, točila se mi hlava. Svědění kůže, závratě, bolest hlavy, nevyspalost, blbě, blbě...

Velmi mě to překvapilo. Přitom by měl být Adepend stejného složení jako ReVia. Už si to bohužel nepamatuji, je to přes dvacet let, ale nezdá se mi, že bych měl tenkrát s ReVia takový problém, i když kdo ví. Třeba tenkrát to bylo stejné, nebo podobné, a já prostě pevně rozhodnut, jsem zaťal zuby a kůru absolvoval. Anebo jsem nyní více na účinek citlivější, než před 20 lety.
Ještě mě napadá jedna věc - den před, jsem byl u zubařky a vzal si Brufen 400, jestli by to nemohlo mít souvislost, ale myslím, že ne.

No, v každém případě je to šok, ještě teď navečer (tedy po 24h) se necítím dobře, lehčí návaly do hlavy, trochu blbě.
Takže nebudu v tom pokračovat, protože potřebuji nyní fungovat v práci, musím to promyslet, a případně bych to zkusil znovu na jaře, až budu mít k tomu více pohodu.
Ale jedna jediná tabletka Adependu se mnou tedy pěkně zamávala...
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57262
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
stef: ještě k té TCM - „The Sinclair Method“. Tak jsem měl pravdu, ještě si to dobře pamatuji: "Do not drink alcohol while you are taking ReVia."
www.drugs.com/mtm/revia.html
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57264
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Peta, ee, to nieje the sinclair method, to je len odporucanie vyrobcu lieku, the sinclair method je prave ta metoda, ze clovek si da liek a zablokuje pozitok z alkoholu az sa mozog odnauci alkohol spajat s prijemnymi pocitmy.
Peta ved si daj do google The Sincler Method principles je toho plny google.
Ohladne tych neziaducich ucinkov je mi luto, ze su i pri tomto lieku :/
Ludia vravia, ze po nejakom 5tom lieku by mali byt miernejsie, ze telo si musi na to zvyknut. Bohuzial mne tieto sialene stavy za to nestoja.

Ja po 2 tyzdnoch abstinencie, som uz v piatok siel si dat do nosa, pretoze, nezvladal som uz abstak ako mi bolo blbo, takze zrejme musim pomalsie znizovat pocty alkoholickych dni.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57267
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Zajímavosti o Naltrexone, historie:
www.lowdosenaltrexone.org/gazorpa/History.html
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57268
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Mozna mi unika smysl celeho tohoto vlakna nebo obecne latek/preparatu, ktere se vazou na receptory. Chapu to tak, ze to jsou latky vyvinute za ucelem redukce spotreby alkoholu u zavislych(?) lidi - zjednoduseni zacatku lecby. Potud dobry. Ale pokud ma nekdo predstavu, ze bude lejt furt dal a korigovat to temito preparaty, mi prijde ponekud zcestna/spatna.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57269
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
MichalB, tak to si nepochopil podstatu TSM
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57270
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
MichalB: tak nejedná se o látky, ale pouze o jednu jedinou: naltrexoni hydrochloridum.

Naltrexone byl původně vyvinut pro léčbu těžkých závislostí na tvrdých drogách, zejména na heroinu. A náhodou se přišlo na "vedlejší efekt", a to, že funguje výborně i na závislost na alkoholu.

Od samého začátku i dodnes výrobce uvádí, že lék slouží k vyléčení závislosti na alkoholu, a ne na nějakou redukci pití alkoholu. Dodnes výrobce uvádí: "Do not drink alcohol while you are taking ReVia."

Tedy je třeba zatnou zuby, brát jednu tabletu denně, minimálně tři měsíce, během této kůry NEPÍT (nevypít ani kapičku alkoholu), a pak by měl být jedinec ze závislosti vyléčený (spouštěče jsou uzamknuty), pokud to sám na sílu neporuší. Tedy musí dál abstinovat, ale není to vůbec žádný problém, protože nemá na alkohol vůbec žádnou chuť, a to i v situacích, kdy "to jinak nešlo". Sám jsem toho důkazem, vydrželo mě to 20 let (viz můj první příspěvek).

Pak ale přišly experimenty od p. Sinclaira a jeho následovníků, tzv. metoda TSM s tím, že Naltrexone se neužívá kontinuálně, ale jen když se chce dotyčný napít alkoholu, a Naltrexone mu zabrání vypít větší množství alkoholu - že se prostě neopije. Toto ale trvá minimálně půl roku, spíše ale rok a více. Pak údajně zmizí alkoholové excesy a dotyčný si může dávat v pohodě malé množství alkoholu (jako většina populace), aniž by prý do toho zase spadl, tedy pokud jsem to dobře pochopil.

Já TSM metodu neuznávám, respektive ji moc nevěřím, a nevěřím ji z toho důvodu, že jedinec který má vážné problémy s alkoholem, je bude mít pořád, pokud ho bude konzumovat. Věřím tomu, co udává výrobce léku: "Do not drink alcohol while you are taking ReVia."
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57271
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 4 rok, 5 měsíce  
Stef: mozne ne metodu jako takovou, ostatne nechapu spoustu veci a nektere nikdy nepochopim , ale jedine mozne toho, ze neumim pit alkohol, je proste ho nepit. Cokoli ostatniho je drazdeni hada bosou nohou.

Peta: dekuji za informace!
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter