Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Nový začátek
#61624
Nový začátek Před 3 rok  
Dobrý den,
nevím jestli píšu správně sem. Ale takhle...S alkoholem mám taky trochu zkušennost. Vždy pro mě bylo nejtežší že když jsem to nějakou dobu zvládala něco se stalo ....cololiv..a já se opila. měla jsem ze sebe strašný pocit. Morální kocovina je kolikrát horší než ta normální. Důležité je to, že i když klopýtneme máme pořád naději....
Pamela 6378
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61625
Re: Nový začátek Před 3 rok  
To ano, pokud nedoklopytame s demenci na koleckove kreslo. Tam uz moc navratu neni.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61626
Re: Nový začátek Před 3 rok  
A co očekáváš tady na fóru, jestli jsi sem přišla abstinovat, nebo chceš nejdřív nabrat informace, než se rozhodneš, či si chceš rovnou zodpovědět zda jsi alkoholi, uvažuješ o detoxu.
Tady ti poradí, mne tu taky pomohli, i když někteří mne také trochu urazili, ale v té vlně odvykání, co tu byla po novém roce se to dalo čekat, bylo tu hodně lidí ve stavu odvykání v domácí ambulantní léčbě a to je těžký stav pro každého.
Je dobře, že si sem přišla nyní, protože je dva dny před patrně mohutným rozvolněním a nezřízeným pitím jak jsem bohužel zvyklí každé jaro když je pěkně u většiny dospělých občanů ČR.
Honza
Spammer
Příspěvky: 89
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Buranov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61728
Re: Nový začátek Před 3 rok  
Dobrý den. Aj ja mám problem s alkoholom. Najhorsie je si to uvedomiť a niečo začať robit. U mňa večerné popijanie vina...a keď voľno v práci tak aj cez deň.
Ako to zvladate...ja som sama zo seba psychicky unavena a znechutena. Lebo nie raz som si povedala že nebudem a aj tak.
Lucia
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61729
Re: Nový začátek Před 3 rok  
Lucia, ted uz to zvladam dobre. Proste alkohol nepatri do meho zivota uz 5 let. Ale mam problem s tabakem, stejne jako kdysi s alkoholem, proste se toho nedokazu zbavit - rict si, uz nekouris. Proste bude mit par tydnu abstak a pak to bude dobre. Uz jsem nekouril 3 mesice, takze vim, ze se to da zvladnout ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61732
Re: Nový začátek Před 3 rok  
Dá viem. Mňa len štve že som mala chvíľu pokoj a citila som sa fajn...aj keď trochu vnutorne unavena...ale aspon ako tak vyrovnana. Teraz od znova riešiť to. To ma ubija. Že som nevydrzala
Lucia
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61733
Re: Nový začátek Před 3 rok  
Ale dobra zprava, ze vime, ze to jde i jinak. Tak to zkouset tak dlouho, az to klapne .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62227
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Dobrý večer Pamela se znovu hlasí. Bohuzel se mi nepovedlo prestat pit.... kazdopadne moc vam vsem dekuji za odezvy. I ty negativni ...proste byly uprimne a beru to. no ....proc jsem se napila... pritel odjel na 2 dny s kamarady popit a ja jsem byla najednou osamela. sama doma. Je mi necelych 30 a jsem doma sama bez deti bez rodiny a tak. nechci se vymlouvat i kdyz to zni.kazdopadne jsem rada za kazdeho z vas co prestali, ja to zatim nedokazala.
Pamela 6378
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62246
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Tak zamackni slzu a zacni znovu .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62262
Re: Nový začátek Před 2 rok, 9 měsíce  
Ale aspoň jsi to nějakou chvíli zvládla, já třebas ani jeden den za poslední roky, bohužel
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter