Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy
#60388
Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Ráda bych Vás všechny pozdravila, starou "gardu" i nové tváře . Tak už v tom zase jedu. Byla jsem asi dva roky tak krásně čistá (nevím přesně, a nechce se mi tu hledat v příspěvcích, kdy přesně jsem tu s Vámi zabojovala, a přestala pít)...Asi před půl rokem jsem, celá namachrovaná opět dala do pusy víno! Nikdy bych nevěřila, jak neskutečně rychle a snad i s větší chutí, jako bych chtěla vypít, co jsem zameškala, jsem do toho opět zahučela!!! Je to tak zrádné! To, co zpočátku vypadá tak nevinně, se velice rychle s obrovskou silou vrátí. Mozek si vzpomene a začne otravovat a bažit. A jsem zase již nějaký čas na své hladince, až cca 2 litry vína. Přitom si stále vzpomínám, jak krásně mi bylo, když jsem měla jasnou mysl. Omlouvám si to strašně těžkým obdobím, které mám. Většina rodiny postupně kovid. Na podzim jsem přišla o tatínka, teď mi odchází v terminálním stádiu rakoviny přítel, do toho velké děti a dvě malé na on-line výuce, já i oni bez kamarádů, (... tahle doba z nás všech udělá sociopaty). Barák, zvířata...Ale tím se nesmím omlouvat ! Prostě to jen suše konstatuji. Občas jsem sem nahlédla, ale bez síly to řešit, či psát. Ale teď jsem opět v situaci, že to musím dát!, vrátit se do svých střízlivých dní. A to hlavně proto, že až přijde den, a nebude to dlouho trvat, kdy budu doma sama s dětmi, tak nemohu dopustit, aby k už tak velkým ztrátám měly vedle sebe ještě zhroucenou hroudu chlastu! Dám to, a jsem ráda, že jsem tu opět s vámi, s vámi, díky kterým jsem to už jednou zvládla, ale díky své palici vše pokazila. Píši to i pro ostatní, holky, které máte za sebou pár měsíců, nikdy si nemyslete, že to máte pod kontrolou, a že jedna sklenička neuškodí. Je to rychlejší, než jste kdy předtím zažily. A s každým opakováním cyklů abstinence-popíjení, je to větší a rychlejší sešup! Díky za váš čas.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60389
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Inko, Tvůj popis sebe, je naprosto přes kopírák, jak vidím sama sebe!! A jaká jsem... A kolik toho musím dát, a jak jsem energická (tedy když nedřepím na gauči s lahví) . Neskutečně mě Tvůj deník oslovil, prostě jsem se totálně v Tobě viděla. A nastavila jsi mi pěkně zrcadlo a hlavně dala impulz k zamyšlení!!!! Díky
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60390
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Ahoj Agi,
Jezisi!
Vubec nevim co napsat, jsem vydesena!
Nedavno jsem si na Tebe vzpomnela. Asi pred 2-3 mesici, kdyz se tu zase objevila Allie. Vy dve zensky jste mi na mem zacatku moc pomohly.
Strasne rada bych pomohla ted ja Tobe.
Tohle je uplne debilni doba. Jasne, neni to zadna omluva.
Mam Te zarazenou mezi bojovnice. Jestli se nepletu, tak jsi sekla s alkoholem a cigaretami najednou.
Zvedni se a bojuj!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60391
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Agi,

..."vitaj v džungli!!!"

Odporúčam Ti zopakovať si malú násobilku:
m.cs-aa.eu/uzitocne/slogany-aa/


(..."vstaň, otrep sa; a s elánom opäť triezvej/kráčaj ďalej!"... )

"Ten alko-trip/výlet ber ako "lapsus alcoholicus" a spomienku na budúcnosť!"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60392
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Eriko díky.. Víte co je naprosto nejhorší?? Že se tu doma dívám na velkého chlapa, který již několik let bojuje, nyní je ležák na opiátech, udělal by cokoli, aby mohl žít, a já jsem taková sr.čka, že jediné co umím, je chlastat. A mmj. kouřím už opět asi dva měsíce.

Já ... ano, já si jdu vytáhnout a zopakovat násobilku alkoholika, a opráším všechny knížky co mám (Nešpor apod).Ještěže jsem je neprodala . A jdu zas a znovu na startovní čáru. Dík
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60393
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Agi děkuji a přeju ti už jen same střízlivé dny.. hlavně neusnou na vavřínu a nenechat se tím našeptávače zmanipulovat. Dnes jsem byla na velký nákup v lidlu .. a dostala se k uličce s chlastem... uf.. tolik jsem měla chuť na to červené víno co tam tak stálo a koukalo na mě... hned jsem si ale začala říkat, nebud blbááá dnes si to přece neposereš.
Ta situace ve které jsi je hrozná neumím si tu bolest představit.. ale tu chuť ji utopit v chlastu jo.
Jsme v tom spolu tady všechny. Tak vzhůru do toho a zítra máš den jedna
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60394
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Ahoj Agi,
dala jsi to jednou, dáš to zase . Máš to moc těžký, ale bude ti líp. Já teď budu držet suchý únor, jinak to mám přes týden nic , pátky a soboty jsou horší a chci je taky odbourat. Ale už to aspoň není každý den. Drž se holka.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60400
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Karolína napsal:
Ahoj Agi,
dala jsi to jednou, dáš to zase . Máš to moc těžký, ale bude ti líp. Já teď budu držet suchý únor, jinak to mám přes týden nic , pátky a soboty jsou horší a chci je taky odbourat. Ale už to aspoň není každý den. Drž se holka.


Kájo, zdravím. Suchý únor je stejně dobrý měsíc jako kterýkoli jiný. Já měla suchý leden a se suchým únorem počítám automaticky.
Nenechávej si zadní vrátka v podobě víkendového pití. Vyrvi alkohol i s kořeny. I z malého kořínku může vyrůst velký strom.
Zdravím a držím palce.

A, Agi... No, chápu, je to těžké, co prožíváš. Ale ty víš, že dlouhodobě ti alkohol úlevu nepřinese, akorát dostane víc do kolen. Píšeš, že to máš nazkoušené... Takže také- držím palce!
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60412
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Ahoj Agi,
hlavu vzhůru. Bude lépe.
I já zacínám znovu.
Přesně... Covid, smrt blízkých, rozchod, učitelka dvou puberťáků na druhém stupni, totální nervový kolabs v práci....

A ještě jsem se zahltila chlastem.
Jo, někdy je to fajn odreagování a vypnutí, ALE!!! Ob den? No to ne!
A vlastně jsem si to uvědomila až ve chvíli, kdy jsem v opilosti koupila tabák a po třech letech si balila cigára. Druhý den jsem samosebou neměla sílu dělat s dětmi chybějící úkoly a opět jsme ve větším skluzu.

Teď jsem zavřená v rehabiliťáku, děti 6 km od sebe, jsem z toho úplně hotová.
Zatím jsem na Cvoid oddělení. Zákaz návštěv, zákaz vycházení mimo areál... a ted i zakaz vystrčit nos na chodbu.

no a suchý únor je dobrý start, stejně jako kterýkoliv jiný měsíc .
Ale přeci jen jsem radši 31.1. zbytek všeho, co obsahuje alko, vylila.

Jedeme dál!!!
Když nás něco porazí, není to ostuda.
Ostuda je nevstát a nenakopat se a začít nanovo!!!
Přeji vám všem hodně moc sil vše zvládnout
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60441
Re: Opět v tom jedu...pozor na rizika recidivy Před 3 rok, 1 měsíc  
Dnes 11 let + den úplně čistý!! Recidiva neměla šanci.
Přeji všem úspěch v odvykání!!
Zdar
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter