Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Zvládl jste někdo závislost svépomocí?
*
#59073
Zvládl jste někdo závislost svépomocí? Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj lidi,
jsem pivař(41), který se chce zbavit závislosti(10let závislý) na desítce pivu. Mám to přiznám se jako antidepresivum. Chlastám si pivo desítku na nervy během večerů, ale už to neumím, jak jsem poslední asi měsíc zjistil. Jak mám stres, hned dvě piva nahoru. Takhle jsem skončil i na 15ti za večer. A druhý den hned 5 piv udržovacích. Nerad bych si to prohloubil. Další jev je, že nezvracím k ránu, jako dříve.Tudíž tolerance mi šla nahoru skokově. A musel bych asi přejít na tvrdší, protože ty kvanta piva se také nedá moc dobře odfiltrovat.
Dík za tip.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 23/12/2020 10:50 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter