Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Jak zvládáte karanténu?
#58307
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahoj no to je na dlouhou debatu, do které se mi nechce pouštět zda psychofarmaka jsou dobré nebo ne, ale věřím , že jsou psychické nemoci u kterých to bez nich nejde :/ , u mne se nejedná o samotný alkoholismus ...těžko říct ...
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58308
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Eriko, gratuluji k ročku . Jsi dobrá. Drž se dál.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58309
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Michale, každý má jinou zkušenost s léčbou, konkrétně v Kromclu jsem měl známou na oddělení 10B a je to pár let zpátky a byla tam spokojená, měla deprese a celkově byla vyčerpaná z práce, manžela, dvou dospělých dětí, které ji jenom využívaly a Kromcl vzala jako už poslední šanci než se předávkuje lékama jak sama pravila... no a po třech měsících z pěti léků co brala tak jí zůstaly jenom jedny a vypadala úplně jinak než když tam šla...

No, roztoč kola a udělej si znovu revizi, vím, že třeba pacient s potížema měl MR čisté, ale po dvou letech ten nález tam byl a určitě změň po těch letech toho psychiatra, trochu přitlač na pilu a víc asertivity to chce, kluku jeden z toho se prostě vyhrabeš, psal sem kdysi o pozitivním myšlení, prostě bojuj. Neláduj se negativníma zprávama, radši ani nic pořádně nečti jako o tom strašáku viru co tu chodí okolo, z toho člověk pak ještě víc blbne a propadá se kdesi do prkvančic... Jo a při mém zpětném pohledu, mně bylo fakt relativně líp až asi po těch dvou letech od poslední flašky, uváděl sem rok až dva, ale hrabalo mi sice míň, ale pořád to nebylo ono, ale je to individuální, práce v noci ti to taky pošmodrchala a taky to chce čas, všechno chce svůj čas a vyplňuj ho věcma co tě ještě baví, co tě zajímá, jestli už nejsi úplně za tím zenitem beznaděje a skepse, vyždímej ze sebe co se ještě dá a něco jiného lepšího musí přijít, zkus tomu věřit.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58310
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahoj Petře ????️, děkuji Ti moc za podporu! Vážím si toho!! Určitě máš pravdu , že co se týče PN jde vždy o subjektivní názor a věřím , že spoustu lidem pomohla. V tomto ohledu jsou to spíš obavy , neznámé prostředí a člověk neví zda by měl to štěstí a opravdu by mu hospitalizace pomohla a dostal by se do prostředí , kde mu opravdu pomocí chcou. Dám na Tvá slova a zkusím zabrat a postavit se věcem čelem a najít jádro problémů nebo se alespoň nepatrně pomalu zlepšovat . Jsem rád , že to píšeš , já si myslel , že pokud abstinuji x měsíců, že to stačí a příčiny poté hledám jinde. Co se týče momentální situace u nás i ve světě jsem zodpovědný a dělám co mohu jako prevenci a víc nezmůžu , tak se tím netrápím byť vím a plně si uvědomuji jak nebezpečný virus to je a kolik životů denně na světě vyhasíná. Ještě jednou díky a i ty se měj co nejlépe a ať se Ti daří po všech stránkách ! Ahoj
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58311
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahoj !!! Eriko super,gratulace k 1 roku.
Michale,to dáš!!!
Jsi mladý,škoda nezabojovat o lepší zivot.
Jak strávíte 1 máj,lásky čas???
Já upravuju byt ,dělání,dělání, všechny smutky zahání.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58313
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Děkuji Maris za povzbuzení:);❤️
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58319
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Jak je?
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58320
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
A prohráls! Porušils mlčení a pudeš vynést koš

Jinak je stejně, ráno zase mráz a na víkend celkem teplo a fajn a pak opět mráz... tak i ten život plyne...

Co Ty?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58321
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Pert, cha cha, chi chi, cho cho!

Michale a co ty?

Ja asi dobry, nic novyho. Nekdy to je lepsi, ze se nic nedeje. Ale nekdy je to nuda.
Pak se vyber.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58322
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 3 rok, 11 měsíce  
Ahojte , ufff ještě , že bydlím v přízemí , tak já ho tedy vynesu ????????. No nějak výrazněji líp ne , ale hůř také ne , takže si nestěžuju . Spíš vyhlížím lepší zítřky , že bude lépe , alespoň člověk usíná a budí se s čistou hlavou. Těším se na zítra , vypadá , že bude krásně , tak něco ugrilovat a nastřádat trošku vitamínů D , mějte se oba hezky
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter