Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Alkohol tester
#58040
Alkohol tester Před 4 rok, 1 měsíc  
Zdravím,

používáte nějaký alkoholtester? Vybírám teď z různých srovnání a nejvíc mě zaujal asi V-net AL 7000, kterej za celkem slušnou cenu nabízí podle mě všechno co potřebuju. Nemáte s ním nějakou zkušenost ?
Díky
Emanuel
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58041
Re: Alkohol tester Před 4 rok, 1 měsíc  
Emanuel napsal:
Zdravím,

používáte nějaký alkoholtester? Vybírám teď z různých srovnání a nejvíc mě zaujal asi V-net AL 7000, kterej za celkem slušnou cenu nabízí podle mě všechno co potřebuju. Nemáte s ním nějakou zkušenost ?
Díky


Pokud dojde ke kontrole ktera Ti muze zpusobit problemy tak ji na 99% bude provadet PCR. Cili je rozumne si koupit to co maji oni - Drager 7410/7510. Ale cena je hodne vysoka takze pokud nejsi alkoholik ktery opravdu potrebuje mit jistotu ze je v dany okamzik "100% cisty" tak kup klidne cokoliv levnejsiho.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58042
Re: Alkohol tester Před 4 rok, 1 měsíc  
Emanuel napsal:
Zdravím,

používáte nějaký alkoholtester? Vybírám teď z různých srovnání a nejvíc mě zaujal asi V-net AL 7000, kterej za celkem slušnou cenu nabízí podle mě všechno co potřebuju. Nemáte s ním "nějakou zkušenost ?"
Díky

Úprimne odporúčam naštudovať
si tieto informácie:

1url.cz/wz15l
1url.cz/7z15F
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/02/2020 10:20 Provedl: Ja. Důvod: Skrátenie adresy odkazov: ... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58043
Re: Alkohol tester Před 4 rok, 1 měsíc  
To zavisi od toho, aky mas ciel. Ak potrebujes vediet presne, ci mas 1,4 promile alebo 1,7, tak si musis kupit nejaky drahy, trebars taky, aky pouzivaju policajti. Ak Ti ale staci vediet, ci mozes soferovat (tj ci mas 0.00 alebo nie), potom je dostatocny hociktory lacny sunt, kedze presne cislo Ta nezaujima.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter