Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Dva alkoholici spolu
#58376
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Gennosuke, souhlasím, že zdravotní důvody nemohou fungovat jako jediný motiv. Nechci se vymlouvat, ale hodně koníčků a radostí mi vzal současný nouzový stav. Mám ráda vážnou hudbu, ráda chodím do divadla a navštěvuju vzdělávací kursy pro veřejnost na naší Alma mater. Dvakrát týdně jsem chodila plavat. Miluju svoji práci, která funguje doteď v redukované formě. Všechno bylo nahrazeno jen online koukáním na obrazovku. A k tomu si ještě otevřít flašku....to se přece nabízí samo. No, snad už bude líp! V pondělí otevírají bazén, tak už se moc těším.
Dnes alespoň na krátkou procházku. Nuda je pro mě velmi nebezpečná.
Hezký střízlivý víkend všem,
Lenka.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58379
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
V té zmiňované knize je jedno ( z mnoha ) velkých mouder.
A to, že alkohol nezaplňuje prázdné místo v životě. Alkohol ho vytváří.
Dlouho jsem si to nechtěla připustit. Když si spočítám , na kolik akcí, kde se pít nemusí, jsem nešla, jen abych si dala v klidu sama večer víno. Dokonce jsem byla i naštvaná, když tam nechtěl jít manžel, protože mi to bránilo v mojí samotě s chlastem. A ty výmluvy, jak jsem hrozně unavená, že potřebuji být doma. Unavená jsem určitě byla, ale hlavně jsem se hrozně těšila na to víno.
No a teď odpověď na Krtkovu otázku, co chci.
Od září jdu do nový vysněný práce, už jsem tam měla být, ale díky karanténě to nešlo a ještě, že tak. Neměla bych tolik času na přemýšlení a chodila bych tam s kocovinou. Chci do té doby zhubnout, rozhýbat mozkové závity a dát se trochu do kondice.
Chci chodit mezi lidi a ne se schovávat doma za flašku.
No a hlavně chci být dobrá máma, které to myslí a je aktivní, dokud mi nevyletí děti z hnízda.
To zatím stačí.
Lenko, mám mátový čaj
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58380
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Karolino, kdyby jsi vedela, kolik akci jsem vynechala, na kolik koncertu jsem nesla, protoze bych pak musela domu ridit. Bylo lepsi si dat doma vino.
A nejvic ze vseho me stve to flamenko. Uz pred 15 lety jsem nasla kurz. Ale byl ve vedlejsim meste. Musela bych autem. Misto, hned po praci, bych si nalila az nekdy v 9 vecer. A to jen 1 x tydnne.
Ale i to bylo moc. Tak misto dupani jsem si doma pila !!!
Tobe drzim palce. A hlavne ta nova prace, at dopadne. Kdyz se na ni tak tesis
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58381
Re: Dva alkoholici spolu Před 3 rok, 11 měsíce  
Karolino, já jsem na meduňkovém čaji.
Hezkou neděli.
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter